Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 25.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Автордaмиядeшyя (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 20:27



Батко, града не е беден щото врачани са такива или онакива. Просто нашия град е зависим от София. Все едно сме провинция на Римската империя която всичко дава на столицата Рим. И ние във Враца плащаме данъци. Но къде отиват те? Във Враца? НЕ. Със нашето богатсво се разпореждат шибаните софиянци. Предвид това че ние сме отделна култура. Говорим отделен език и сме с различно мислене както си забелязал вече. Та кой във София има печалба от това под носа им да се развива един богат етнос със самосъзнание на лидери. Къде отиват всички пари от Евро фондовете за развитие. По план целта на Евросъюза е да се насърчава икономиката от покрайнините към центъра. Но според Марксистко-Ленинската философия центъра е най-важен, пък покрайнините да го духат. Така че докато България се управлява от комунисти и мутри, ще продължи да съшествува вечната вражда която дели нацията на две: София срещу прованса. И ще продалжавата да се мерат пишките кой е по-беден от прованса.
И нещо лично към теб. Някакъв си пиклю не спал добре една нощ и вече търси под вола теле. Виновна му била цяла Враца и за наказание ше тормози потребителите на един цял форум. Ми напиши си коментара у форума на твоя град, а не ни манипулирай да се чувстваме виновни че жена ти не си е свършила нещата кат хората и после не си спал цяла нощ.
Та за гостоприемството. Такова получават хора които идват за по десет дена и харчат в града поне по 100 евро на ден.
Ти кво, хванал си се за уя със 20 лева в джоба и си дошъл да ебеш врачанки щот си бил чул че са най яките мацки. Не става така. Както има една песен: Сънуваш че ебеш блондинки с пет стинки!!!
И кво по телевизията пича гледал че Северозапада бил най-беден и дошъл тук да се прави на гявол. Ама то кво??? ХА хахахахаха



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: Пътниk]  
АвторXoтeлиep (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 06:56



А бе ти к'во си се рациврил бе, лигльо? Това, че няколко мангала са воняли под прозореца ти ли? Я да се стегнеш и да не обиждаш малцинствените...



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: Xoтeлиep]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано04.09.07 11:23



Във враца да не би да са се навъдили мангали - да не са избегали скинарите?



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: krokomotzokal]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 12:54



Вече е ясно, че цялата тема е една провокация от един човек, който се кръщава с най-различни имена.
Има един от Плевен, който често се включва във клуб Видин със подобни "излияния". Няма да се учудя, ако е същия.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: Пътниk]  
Авторлицe (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 13:02



Хей, я да те питам аз, като ти е харесал хотела, защо обиждаш? Как може такова нещо?!? Ще ти дам аз една жалка врачанска пасмина, то като свършат думите и така се започва с обиди и глупости. И откъде разбра, че всички са момчета? М?!? По момчета ли си падаш? Аз например не съм момче, вероятно и всички, които обиждаш тук не са от Враца, аз например не съм съвсем. И какво е станало не разбрахме като не си мигнал? Тъкмо си размишлявал... Хората знаеш ли по колко нощи не спят за да мислят, да се забавляват, да правят секс, да разговарят... Голяма работа, няма що, не спал и целия град ще се занимава с теб. И като говориш за гостоприемство, първо помисли кой от нас те е канил... Тези,които не са поканени се наричат натрапници, а не гости, нали така е без покана? Аз обичам да пътувам и съм била по много градове в Бг и не само, не съм спала в много от хотелите, къде заради шум, къде заради интересна книга или не по-малко интересни размисли... Но ме радва да чуя как някой отвън се забавлява и му е гот, а думите,които цитираш... всички ние със собствените си очи прочетохме, че също ги приемаш в себе си, ако не беше така, нямаше да ги цитираш. Явно си пълен със злоба, щом не може да ти е хубаво в една безсънна нош. щом не се радваш, когато някои се смее и забавлява и щом си тръгнал гори познати и приятели да агитираш да не ходят във Враца... Те па и едни приятели, щом нямат собствено мнение,а чакат ти да им го оформиш... Нищо, града е горд и прекрасен и ще преживее липсата на няколко предубедено недоволни човека без собствено мнение. Не вярвам приятелите ти да са чак толкова много, (кой злобар има много приятели) че да пострада врачанското хтелиерство. И накрая да се обърна аз към врачани. Хора, благодаря ви, че така единно и защитавайки се реагирате спрямо това писание, за разлика от други райони, с уж добре развит туризъм... Бях във вашия град на концерта на Слави на 01.08 и съм очарована, чудесно, прекрасно, невероятно. Бях и на почти всички концерти, но така приказно и толкова истинско беше само във Враца, макар и времето да беше изплашило доста от хората... Доволна съм и от хотелите и от хората и от храната и всичко. Пожелавам ви много щастие и всичко най-добро. Благодаря за всичко и гостоприемството и отношението. Харесах и магазините и улиците. Града има на къде да се развие и ще стане още по-красив и вие ще го направите това, а не 20-30-те изстрадани лева на горния... пътник, ама как само се е кръстил подобаващо... :). Миличкия той... Явно му липсва кой да го поноси на ръце.




Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: n]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано04.09.07 13:46



Абе явно има хора които завиждат на града.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: n]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 14:27



Много си тъп бе "n" - ква провокация кви 5 лева? Не видиш ли че всички отговори даже и тука са същата селящина а? А ако продължаваш да не верваш я бегай и искарай една нощ близо до Антик да видиш не е ли верно написаното? Дееба и провинциалното мислене. И да, виновни са ни софиянци, марксизма, комунизма, евреите, циганите за нашта собствена простотия, нали? А па тоя умник дето си мери "гостоприемството" според кесията на хората кво да ти кажем...просто немам думи. Положението е трагично а ти ми говориш за провокации... Акъл, нема що!





Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: ...]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 16:16



Ха ха ха! Някой хора, наистина се късат от завист.

На провокациите отговаряме с това:










Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: n]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 17:18



Е и кво доказваш сега пък с тия снимки??? Не видох некой да критикува града или природата. Критикуват ни ПРОСТОТИЯТА И СЕЛАНИЯТА!!!! И са много прави и ние си го знаем наи-добре ама не на секой му отърва да го признае



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: ...]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 18:12



Ха, ха ха! Най-смешното, че човека дори опитва да докара и врачански диалект. За съжаление, неуспешно! Ха ха ха!
Ще трябва да се упражняваш повечко!

Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.