Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 28.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови  
АвторMИPOГЛEД (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 18:43



Днес говорих с един общински съветник, споделихме мнения по някой въпроси за кмета ни и знаете ли какво ми каза-ремонта на болницата бил правен заради президентските избори и за кметските. А в деиствителност тази болница не е Врачанска общината има едва 17% дялов капитал и е било неизгодно да се дават средства за този ремонт,но кой ли е наредил цялата тази идиотщина да се направи на наш гръб не ми каза.Е кажете данъците ни къде отиватда правим на ЕООД-та ремонти без те да влагат и лев.Замазаха ни пак очите с онова което ни излиза отзад.Ма сме балами та дрънкаме, а и се радваме да ни прават на щури.Незная къде обаче може да се провери кой са действителните собственици на врачанската болница.И ако излезе истината наяве дали Асфалтчо ще се кандидатира пак за кмет?



Тема Re: ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови [re: MИPOГЛEД]  
АвторMиporлeд (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 20:25



ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА СЕРИАЛА -2
НЕВРОЛОГИЯ СЛЕД РЕМОНТ
Откриване от самия Гайдарски!


Посетен обект от самия Станишев!

Заслуга на самия Бубев!

Цел- ЕВРОПЕЙСКИ ИЗБОРИ- 2007!

4естито на победителите !

От опечалените.




Тема Re: ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови [re: MИPOГЛEД]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 14:09



Винаги си задавам въпроса,защо като пусна някоя неудобна тема никой не се включва?Макар и да ставам за резил, ще я пускам като поизостане назад отново на първа страница ,за да не забравят поддръжниците на някой си, за тръните в петата на игола им.И дано пък все пак някой ми отговори на питанията защо,как кога,къде и колко?Много съм любопитен, любознателен обичам всичките ми въпроси да имат смислени отговори.А ако ли не, няма да се отказвам я, ще ги задавам докато ги забележат и не ми отговорят.



Тема Бубев пак ще бъде кметнови [re: M]  
Авторpe3ИЛ (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 16:45



Бубев ако се кандидатира отново за кмет, ти давам стопороцентова гаранция, че ще прегази всички още на първия тур. Без значение дали ще го издигне БСП, СДС или ДПС ако щеш.. Дори сам да се кандидатира (както го направи на миналите избори) пак ще го изберат за кмет.
Това ще стане със или без твоите напъни по дискусионните форуми.

Единствения реален конкурент на Бубев към днешна дата е Илияна Филипова от ГЕРБ (но не е сигурно дали Коцев и Бойко ще я издигнат). Филипова е човек, който може да даде тласък на Враца във друга насока (най-вероятно към по-добро икономическо развитие и по-добри резултати в сферата на туризма)

Всички други кандидати са един дол дренки от типа на Койчев и Румен Петков. Знаят само да вадят чуждите керливи ризи и да се напъват (точно като теб във този форум), но ако им дадеш властта и нещата опрат вече до реални действия, само гледай.

За Бубата всеки мой да си приказва к'вот си иска, но това е кмет, който действително работи, и от чиято работа има реални резултати, които ги виждат както местните, така и гостите на този град.



Тема Re: ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови [re: MИPOГЛEД]  
АвторБPE (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 22:57



И аз тва казвам тя трябва да е , но кой я знае се пита .И жената е свясна ,но май ще я употребят .И да те питам аз кой агитирам я ме светни,че запецнах?
И как мислиш тез наще гербаджий имат ли лица за таз дейност?Май ми червеят повече отколкото да центруват. А отде таз убеденост че Асфалта пак ще се кандидатира и пак ще го изберат?



Тема Re: ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови [re: MИPOГЛEД]  
АвторБpaтo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 23:11



п.с Да те питам що да не вадя кирливите ризи на този като краде не само от мен ,но от всички нас .И съм сигурен много хора незнаят за тези ризи и аз съм длъжен да ги заявявам.И не забравятр живеем в демократично общество и има свобода на словото и мисълта.Та аз си давам мнението а на който му е влязло нещо - влязло ако ли не ще си кретаме аз, ти и всички НИЕ още 15 години по тази пътечка пък ако сме живи ще си гледаме децата как мизерстват и робуват на чужденци дето вече изкупиха земята ни на безценица е зарад такива кат тоя идиот дето много направи за града ни само дето нещо не го усетихме. Враца е северозападнал регион и е на 1 -во място заедно с Монтана и Видин по изостаналост в целия евросъюз.И каквито и програми да правят онез хора и да ни предлагат е тва ще е



Тема Re: ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови [re: Бpaтo]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 10:05



Та аз си давам мнението а на който му е влязло нещо - влязло ако ли не ще си кретаме аз, ти и всички НИЕ още 15 години

Ти голям умник се извъди. Излиза, че твоето мнение е най-правилно, пък всички останали живеят в заблуда. Май по-скоро ти живееш в заблуда, ама карай.



Тема Re: ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови [re: ...]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 10:22



И да те питам аз кой агитирам я ме светни,че запецнах?

Ако сам не знаеш, кой да ти каже?



Тема Re: ? БОЛНИЦАТА - РЕМОНТнови [re: MИPOГЛEД]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 12:07



А кажи нещо по същество за темата отгоре стига с тия апострофи.Или като се каже някоя истина се зачeпква тоз дето я казва ,я не се говори по същество.



Тема Re: Бубев пак ще бъде кметнови [re: pe3ИЛ]  
Авторpe3ИЛ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 11:02



ГЕРБ сами се прее...ха. Днес съобщиха, че Илияна Филипова въобще не фигурира в техните кандидатури за кмет. Е вече е почти сигурно, че Бубев ще спечели отново изборите. Поне засега не виждам достоен негов опонент.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.