Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 21.09.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Враца е естественият център на СЗ планов район [re: DUST]  
Автормитpakc (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 16:28



Как ми се иска да имам оптимизма ти, че някой избягал там в Европарламента ще се разтича за Враца.... Идеалист си според мен.



Тема Re: Враца е естественият център на СЗ планов район [re: митpakc]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 17:49



Враца има по-голяма БВП само и единствено заради АЕЦ - Козлодуй. Познай какви са перспективите пред Плевен със строежа на АЕЦ-Белене и какви на Враца със затварянето на половината АЕЦ-Козлодуй???

Все пак във всички останали региони център е най-големият град..

Плевен е 120 хиляди

Враца и Видин едва ли имат и по 60 хил... Къде сте тръгнали??? Център ще е ПЛЕВЕН!!!



Тема Re: Враца е естественият център на СЗ планов район [re: ниkи]  
Автор DUST (член)
Публикувано02.02.07 18:18



Надявай се!



Относно перспективите, вече ти казах какви са. Врачанските са много по-добри от плевенските.



Тема DUST, не подлъгвай хората [re: DUST]  
АвторBacилeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 18:34



Не знам за какъв се водиш в този форум,но явно се приемаш за гуру. Отскоро ти следя постовете и разбирам, не приемаш чуждо мнение. Май сам си се навиваш и си вярваш. Чети внимателно какво ти пишат другите, не чакай само от храстите да се пусне някой отговор и ти да изскочиш да си пееш твойта песен. Нужно е да се обосноваваш, не само да изстрелваш голи твърдения във въздуха.
Защо се опитваш да подлъгваш хората с глупости. Все пак не е задължително всички да се излагат като теб.



Тема Re: DUST, не подлъгвай хората [re: Bacилeнa]  
Автор DUST (член)
Публикувано02.02.07 19:04



Как е в Плевен, приятелко/приятелю?





Тема Re: Враца е естественият център на СЗ планов район [re: Prah]  
АвторMlRPGLED (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 19:39



Митракс, хайде не спори с DUSA,той е назначен да промива мозъци ма не е намерил смешкото къде. Ти му викай черно, то си знае бело.Май е лизал на старицата задника не веднъж.Смешкоооооо къде отиваш еййййй. Враца не може да стигне Плевен още 10 год. и ще те светна защо-Там комунисти за кмет не се избират.А да се сравняваме с несравнимото айде моля моля....



Тема Re: Враца е естественият център на СЗ планов район [re: Prah]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 19:45



П.С Абе отворко е защо Кнежа вече е плевенска щото сме по- по- най ли хахаха.Докато се гласува за твоите лидери така ще е . А ти си лижи задника на женената старица....- смешко



Тема Re: DUST, не подлъгвай хората [re: DUST]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 19:46



От днес, АЗ - DUST ЗАБРАНЯВАМ мнения в този форум, различни от моето. Всеки с различно мнение ще бъде заклеймен като анти-врачанин.
КАЗАХ!



Тема Не ми противоречете повече! [re: M]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 19:49



Казах, да не се пишат мнения различни от моето! Заклеймявам те!



Тема Re: Враца е естественият център на СЗ планов район [re: M]  
Автор DUST (член)
Публикувано02.02.07 19:52



Ти явно си трагичен случай. Нямаш оправия, човече. Ама чак да пишеш с моя ник не го очаквах. Това вече е проява на пълна простотия и олигофрения. Честно!
Ако имаш някакви комплекси от комунистите, кмета и други лица си ги избивай някъде на друго място.
Айде със здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.