Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема начално училище .нови  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 01:16



дайте съвет за начално училище , за което имате хубаво мнение. Благодаря ви.



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Автор DUST (член)
Публикувано20.01.07 01:38



Препоръчвам ти две: Иванчо Младенов и Софроний Врачански.
Второто има и интернет сайт:





Тема Re: начално училище . [re: DUST]  
Авторdalia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 05:22



Второто не знам дали има сайт , но и мен ме имаше в него преди мн години
...много добро, мда !!!




апропо / не бих се усмелила да презентирам учителите си от онуй време...може да са останали във времето вече...



Тема Re: начално училище .нови [re: DUST]  
Авторdalia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 05:24



а... пропуснах да напиша- за първото




там ми мина стажа ...
хлапетата бяха ужасни
а " колегите" направо нетърпими






Тема Re: начално училище .нови [re: DUST]  
Авторdalia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 05:29



а ,току що отворих и сайта

-боже от де се взеха тез сълзи пък сега!?
...що за остаряване е тва мойто.....






мъка, мъкааа....






мъко мойя

................

безпощадна !!!!



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Авторrosi (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 14:02



зависи в кой район на враца живееш . от личен опит не ти препоръчвам у-ще отец паисий. учителите са под всякаква критика. некадърници . нищо чудно и директора е същия дол дренки , грозен мангал и некадърник. Тази учебна година детето ми е ву-ще кирил и методий и съм страшно доволна. отношението е коренно различно.



Тема Re: начално училище .нови [re: rosi]  
Авторпeпa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 21:52



И аз съм чула лоши отзиви за Отец Паисии . имам една позната която работи там и каза много деца ги отписват , и отиват да учат в други училища.
не си мисли че щом по в града училището е много добро. прехвалена работа. на мен лично това училище не ми вдъхва доверие да не кажа че изобщо не си струва да си пускаш детето да учи там.



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
АвторMAMA (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 17:48



Не си записвайте детето в Иван Вазов! Там се гледа първо какви са родителите имат ли средства за дарения и после децата.Директорката е луда .В междучасията вика в коридора като хамалин и обижда децата ако тичат.Любими изразни средства са и:- Ей простци стига сте беснели,че ще ви изхвърля като МРЪСНИ ПСЕТА от тука.Представете си отивате да си вземете детето и някаква луда крещи в коридорите.А децата се стресират.Кой я спусна тая там незная.А ,там са малки деца много ясно ,че им се играе неможе да стоят като изтукани и да са под калъп всички.Е това е пример-вика се мръсно псе пък се иска дисциплина. И за тая-мисия, няма-визия нито пък интелект.





Тема НУ Софроний Врачански [re: MAMA]  
Автор DUST (член)
Публикувано22.01.07 18:52



Според мен "Софроний Врачански" е добър избор. Знам, че там работят и по няколко международни проекта и това дава възможност на талантливите деца да се развиват още в начална възраст.
Преди няколко години деца от това училище представиха Враца и България в Брюксел на международна среща на деца от десетки държави от целия свят.



Тема Re: начално училище . [re: MAMA]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 22:35



благодаря ти за информацията. ами тая директорка кото е луда има лудница да заминава. оф незнам ако някой викне така по моето дете незнам мъжа ми но аз ще я оскуба като кокошка и ще си запиша детето в друго училище.
Моля ви дайте повече мнения и предложения. Благодаря ви предварително.
относно НУ С.Врачански , средата е ужасна всичката измет от сениче, кулата и нефела е там.. ...........






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.