Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 25.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема начално училище .  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 01:16



дайте съвет за начално училище , за което имате хубаво мнение. Благодаря ви.



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Автор DUST (член)
Публикувано20.01.07 01:38



Препоръчвам ти две: Иванчо Младенов и Софроний Врачански.
Второто има и интернет сайт:





Тема Re: начално училище .нови [re: DUST]  
Авторdalia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 05:22



Второто не знам дали има сайт , но и мен ме имаше в него преди мн години
...много добро, мда !!!




апропо / не бих се усмелила да презентирам учителите си от онуй време...може да са останали във времето вече...



Тема Re: начално училище .нови [re: DUST]  
Авторdalia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 05:24



а... пропуснах да напиша- за първото




там ми мина стажа ...
хлапетата бяха ужасни
а " колегите" направо нетърпими






Тема Re: начално училище .нови [re: DUST]  
Авторdalia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 05:29



а ,току що отворих и сайта

-боже от де се взеха тез сълзи пък сега!?
...що за остаряване е тва мойто.....






мъка, мъкааа....






мъко мойя

................

безпощадна !!!!



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Авторrosi (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 14:02



зависи в кой район на враца живееш . от личен опит не ти препоръчвам у-ще отец паисий. учителите са под всякаква критика. некадърници . нищо чудно и директора е същия дол дренки , грозен мангал и некадърник. Тази учебна година детето ми е ву-ще кирил и методий и съм страшно доволна. отношението е коренно различно.



Тема Re: начално училище .нови [re: rosi]  
Авторпeпa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 21:52



И аз съм чула лоши отзиви за Отец Паисии . имам една позната която работи там и каза много деца ги отписват , и отиват да учат в други училища.
не си мисли че щом по в града училището е много добро. прехвалена работа. на мен лично това училище не ми вдъхва доверие да не кажа че изобщо не си струва да си пускаш детето да учи там.



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
АвторMAMA (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 17:48



Не си записвайте детето в Иван Вазов! Там се гледа първо какви са родителите имат ли средства за дарения и после децата.Директорката е луда .В междучасията вика в коридора като хамалин и обижда децата ако тичат.Любими изразни средства са и:- Ей простци стига сте беснели,че ще ви изхвърля като МРЪСНИ ПСЕТА от тука.Представете си отивате да си вземете детето и някаква луда крещи в коридорите.А децата се стресират.Кой я спусна тая там незная.А ,там са малки деца много ясно ,че им се играе неможе да стоят като изтукани и да са под калъп всички.Е това е пример-вика се мръсно псе пък се иска дисциплина. И за тая-мисия, няма-визия нито пък интелект.





Тема НУ Софроний Врачанскинови [re: MAMA]  
Автор DUST (член)
Публикувано22.01.07 18:52



Според мен "Софроний Врачански" е добър избор. Знам, че там работят и по няколко международни проекта и това дава възможност на талантливите деца да се развиват още в начална възраст.
Преди няколко години деца от това училище представиха Враца и България в Брюксел на международна среща на деца от десетки държави от целия свят.



Тема Re: начално училище .нови [re: MAMA]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 22:35



благодаря ти за информацията. ами тая директорка кото е луда има лудница да заминава. оф незнам ако някой викне така по моето дете незнам мъжа ми но аз ще я оскуба като кокошка и ще си запиша детето в друго училище.
Моля ви дайте повече мнения и предложения. Благодаря ви предварително.
относно НУ С.Врачански , средата е ужасна всичката измет от сениче, кулата и нефела е там.. ...........





Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 22:45



Извинявай, но бях ужасен от последното изречение. Как можеш да наричаш които и да е деца - ИЗМЕТ???
Та това са съвсем малки невръстни дечица? Откъде тази омраза в теб. С какво твоето дете е по-различно от едно дете живеещо в Сениче например?
И това са думи от майка?





Тема Re: начално училище .нови [re: DUST]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 22:37



имах предвид , че идват деца без никакво възпитание и култура. не съм казала че всички деца са и.......т. извинявам се. моето дете не е по различно от останалите но поне е възпитано и културно. А относно изказването ми за у-ще С.Врачански не е лично мнение а споделено от мой колежки който също имат деца бъдещи първокласници.





Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 11:03



Ибора ти ще е подходящ,ако предварително се запознаеш с учители,които запчват 1-ви клас.Смятам това за важно,защото сама ще прецениш интоитвно какъв е човека срещу теб и можеш ли да резчиташ на него.



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Автор DUST (член)
Публикувано24.01.07 12:14



ОК! Съжалявам, че реагирах така, но прозвуча доста грубо и неуместно.
А относно децата с лошо възпитание, надали ще намериш у-ще в което всички деца са добре възпитани и културни. Мисля, че Софр. Врачански е добър избор, ако детето ти има интереси в изкуството. Там предлагат добри възможности за развитие на таланти. От сайта видях, че в момента работят и по нов европейски проект. “Да опознаем музиката на Европа”

Поздрави и успех в намирането на училище!





Тема Re: начално училище .нови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано29.01.07 11:45



И аз съм учудена и възмутена от подобни изказвания.


И изобщо, много странни критерии за оценяване
Познавам лично директораката на "Иван Вазов" и мога да кажа със сигурност, че тези писания по неин адрес са пълна измислица.Явно някой разчиства сметки, скрит зад някакъв измислен ник. Поне да се беше регистрирал.
Моите деца са учили в училище "Любен Каравелов", в "Дъбника".Препоръчвам го горещо на всички живеещи там.Много добри начални учители има, даже бих споменала някои имена, но не знам дали е редно.Някой ако има питания, да се обърне към мен с лична бележка.Излишно е да разкарвате децата си по автобуси и тролеи, да мръзнат през зимата по спирки и вие да сте постоянно ангажирани с прибирането и воденето им до училище.



Тема Re: начално училище .нови [re: мaмa]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 15:47



Можете да се запознаете с НУ "Иванчо Младенов" на адрес http://nu-ivanchomladenov.org/



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
АвторMaмa (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 15:16



две следи казва -познавам директорката ,на Вазов лично.Как я познава да не е пила водка и да е играла белот в кабинета и с нея?И да я светна нито се крия зад ника си нито ми пука от някой детето ми отдавна се махна от там вече е голямо и за мои ужас каза като я срещне тая мазна дрисла с удоволствие би я уплюло такива спомени има от нея просто му е любимка.Тая е родена селянка от кв. 72 и мястото и не е дори в селско у-ще.А който е настанен някъде по партиина линия седесарска по точно да си ходи и да не се занимава с деца,който не се вълнуват от семейния бюджет на родителите си и от тяхното битие.Децата са невиини жертви на подмолните историй на възрсните затова като пораснат се превръщат в копия на преподавателско (възпитание ) с което са се сблъскали в невина детска възраст.Не може да се говори на първокласник -,,Какво ме интересува баща ти че е с два джиесема,няма да тичаш бе !"-е какво е това дори и да е сгрешило детето това отношение ли е към 7 годишно дете?То дали до сега с е замисяло че баща му има 2 телефона или учителката му е май завистлива и опърпана а за това не е виновен никой друг освен самата тя



Тема Re: начално училище .нови [re: Maмa]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано03.05.07 17:39



Мислех да ти отговоря и да обясня подробно точно от къде се познавам с директорката на въпросното училище, но начинът по който си подкарала комуникацията с мен, ме отказа.
А правописът ти е под всякаква критика.Вземи се в ръце, голяма жена си.
Ако не си ходила на училище, има едни правописни речници по български - там всичко е обяснено на достъпен език, включително и пунктуацията.
Със здраве!



Апропо, казваш, че се крия зад измислен ник.Всички тук сме така.Мдам...
А ти, защо поне не направи опит да се регистрираш, мамо?

Редактирано от dve_sledi на 03.05.07 17:41.



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
АвторMaмa (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 19:35



Да не си и ти от тез даскалици с особенно мнение за себе си,само дето никой не го забелязва.А ,и пропо,що не отидеш да си изнесеш ликцията за правописа във Вазов.



Тема Re: начално училище .нови [re: Maмa]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано12.05.07 23:48



Каква съм и коя съм не е твоя работа :)
И коя съм аз, че да изнасям лекция за правопис?
По-скоро поддържам мнението си, че ти би трябвало сериозно да се замислиш за собственият си. :)



Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Автор kakanenka (непознат )
Публикувано19.02.08 15:17



145 - то. Виж parvoklasnik.hit.bg



Тема Re: начално училище .нови [re: kakanenka]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 17:02



Според теб дали авторката на темата се интересува от училище извън Враца???





Тема Re: начално училище .нови [re: нeли]  
Авторpoдитeл (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 22:10



Прочетох всички мнения за началните училища отдавна искам да изкажа мнението си за училището на моето по-малко дете, то е същото, в което е учило и първото ми дете, но за щастие не по времето на тази директорка става въпрос за НУ " Иван Вазов". Под лошото ръководство това водещо в местното образование училище се превърна в.... Много ми е мъчно, защото някога и аз съм била там ученичка. По-голяма част от учителите са грамотни и възпитани хора, за разлика от директорката им, която съм чувала с още по- каруцарски изрази да се изразява. Личност като нейната не подходяща да възпитава и да служи за пример.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.