Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 19.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде водите гостите си от други места?  
Автор DUST (член)
Публикувано12.01.07 00:39



Един потребител от форума ме провокира да отворя тази интересна, тема, а именно, къде най-често водите гостите си от други места когато идват във Враца? Какво им показвате и остават ли доволни след това. Може би ви се е случвало само когато развждате гости, да посетите места, които рядко посещавате или въобще не сте посещавали.

Хайде пишете. Очаквам интересни разкази и случки.



Тема Re: Къде водите гостите си от други места?нови [re: DUST]  
Авторvra4anina (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 13:17



Pruvo gi vodim do ob6tinata posle do muzeio sled towa do zadrugata na maistorete i nai nakraio gi vodim po ulicite da widat asfalto 4e e now.





Тема Re: Къде водите гостите си от други места?нови [re: vra4anina]  
Автор DUST (член)
Публикувано12.01.07 13:59



Ако това е истината, явно си доста скучен и хич не завиждам на гостите ти.


По-добре ги пускай сами да се разхождат, сигурно ще им бъде доста по-интересно.



Тема Re: Къде водите гостите си от други места?нови [re: DUST]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано12.01.07 17:24



az li4no moite i priatli koito mi idvat v vr na gosti gi vodq 1 zaduljitelno na ledenika posle hodim v go play,v vipa i v 2-3 sela do vraca v koito stavat mn qki kuponi





Тема Re: Къде водите гостите си от други места?нови [re: DUST]  
Авторвpa4aнинa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 10:46



Мом4енце, последните ми гости бяха от Полша и Портогалия Портгалците са у4ители както и поляците . Освен от природата и Рогозенското съкровище друго то което им направи впе4атление бяха пълните кафета в които и даца и възрасни пушат кат комини .Питат ме хората защо, а аз се усмихвам тъпо и ме е срам от мен какво да им кажа. Върха на сладоледа беше като ги заведох на кафе в Антик хората отидоха в тоалетната да я снимат с камера и ме питат ве4ер това да не е клуб за..... И последно един се вгледа към хижата и иска пък там , а аз смотолевих,4е е изгоряла .И др да те светна поляците ми казаха, 4е у нас е по скъпо от колкото в Полша особено горивото та кажи ми нали знаеш те кога влязоха в ЕС. За заплатите ги попитах Полцките у-ЛИ 600 еу,а Портогалските 400.Кажи ми нашите имат ли стимол за работа?



Тема Re: Къде водите гостите си от други места?нови [re: вpa4aнинa]  
Автор DUST (член)
Публикувано14.01.07 23:35



Човече, много си странен, да знаеш!
Ти грам самочуствие ли нямаш, като българин???
Как може да си се притеснил от гостите си затова, че хората тук пушели повече отколкото в Полша например или, че тоалетната на Антик им заприличала на място за...
А не си ли помисли, че щом смятат мястото за такова, че значи в техните страни се случва тоалетните да се ползват за...
Ама най-много се шашнах на това, че си се притеснил задето "Хижата" е била изгоряла тогава. И защо??? Все едно в Португалия или Полша, никога не са се случвали нещастни инциденти, в които да изгори сграда?!?

Честно да ти кажа, твоите приятели по-скоро са ти завидяли. Сам казваш, че започнали да снимат тоалетната в Антик. Че как няма да я снимат. Къде са виждали такава. При тях доколкото съм чувал дори повечето заведения не изглеждат така модерни и поддържани, а камо ли тоалетните. В Испания например масово се случва в заведенията да се хвърлят фасовете от цигарите буквално на пода?!? Не знам доколко е истина, но поне така се твърди от хора, посещавали тази част на европа.
За Полша пък съм чувал, че градовете им не са нищо особено. Казвали са ми, че Враца била доста по-красива от почти всички полски градове.





Тема Re: Къде водите гостите си от други места?нови [re: DUST]  
АвторMlROGLED (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 11:55



БРАВО!Добре го казваш.Друго искам да спомена по въпроса.Винаги съм смятал,че всеки добър бизнесмен за каквито се имат съгражданите ни....

трябва да допринесе нещо и за обществото.Да направиш тоалетна дето да е по-по- най не е лесно,а да направиш пък впечатление още повече.ДУСТ казва за онези хора- завидели.О, едва ли един поляк ще ни завиди.Тези хора са с високо ниво на интелект непрекъснато слушам по телевизията как защитават националните си интереси в ЕС и от Русия. Да не говорим за степента на религиозното им мислене.У нас тези цености са заличени отдавна и ни е малко трудно да мислим като тях.Поругалия е пък държавата в която бих живял с удоволствие.Макар и бедни като нас те живеят прекрасно.Цените на стоки и услуги е според джоба им, а не като У нас:- На гол гръб и 100 тояги са ни малко.Та какво има и няма....?С едната хубост хляб не се яде!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.