Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 14.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 12:11



az ako sam kuha leika e taka,zashtoto se hvashtam na tapite ti provokacii (no tova e zashtoto si nqmam rabota),no ti si tapa na slonski gaz che izobshto si si otvorila ustata. V tvoi interes e da si q zatvorish zavinagi che si banalna veche...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 12:13



razbiram zashto si tolkova kratka-nqmash dostatachno mozak za da mojesh da otvarnesh na napisanoto i nai-lesniq variant e da obijdash,samo che na men mi e prez...za tova kakvo shte kaje edna marla za men.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано23.10.07 16:20



mi ne e v moi interes i nqma da si q zatvorq.ne6to drugo da kaje6



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано23.10.07 16:24



murla si ti 4e si se rodila.prosto ne si mi na nivoto evtina si a az s evtini hora ne razgovarqm.ne si mi na nivoto za da govorq s teb edna `mimka` i ni6to pove4e az az sum mngo pove4e za6toto znam koq sum pone.a ti kvo znae6 da pi6e6 edni i su6ti izturkani prikazki koito sum gi 4uvala mnogo puti i koito ne mi pravqt nikakvo vpe4atelnie za6toto az sum ne6to imam mnogo a ti si nikoq i nqma i da bude6 nai vajnoto nqma da ima6 nikoga tova koeto imam az.koeto moeto TATENCE mi dava taka 4e nqma za kakvo da govorim dr





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 16:46



Няма напредък в темата. Едно и също чета от няколко дни. Дайте по същество. Уредете си среща. Поприказвайте си, напляскайте се, скубете си косите и т.н. Трябва да има някакво развитие. Иначе се тъпче на едно място.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 22:02



Smeshnata si ti,shtom ne si razbrala nishto ot tova koeto sama kaza che ne samo az sam ti kazala:) Az pone imam smelostta da napisha chast ot imeto si-ti mai se sramuvash ot tvoeto shtom ne si blagovolila da se predstavish. I ako se pozamislish malko moje i da se setish koq sam,zashtoto nqma chovek vav grada koito da ne me poznava,a teb koi te znae-maika ti samo che te e rajdala,nikoi drug! Jiv i zdrav da e bashta ti oshte dalgo da ti dava,zashtoto bez nego si kragla nula-ne che po princip si,ama pone sega moje da nadigash glava ot lainata v koito jiveesh. Predi vreme te popitah kakvi sa tvoite lichni postijeniq,no ti ne mi otgovori s koeto zatvardi mnenieto mi che (kakto se kazva) NA VARZANO KUCHE HLQB NE MOJESH DA DADESH!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 22:05



az nqmam protiv,neka se predstavi ama mai q e strah ot sreshta s inteligentni hora,zashtoto nqma da mojem da si prikazvame. A az ne si padam po seirite,zashto trqbva da q nabiq,to Gоspod si q e pribil...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано24.10.07 09:40



mi aide da si vidim aide dnes 6te te 4akam pred siti centura v 8 aide az sum s edno sivo audi a3 nomera mu e 2707.aide ela az 6te doida



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано24.10.07 09:43



aide ela dnes pred siti centura 8 8 ako neznae6 kude e kaji da ti kaja.az 6te buda tam vpro4em krisi se kazvam aide ela da si izqsnim ne6tata ok?da vidim koi koi e i za6to e.razbra kakva mi e kolata kude 6te te 4akam e aide kazvai idva6 ili ne ako trqva dai si tel da ti zvana kato sum tam



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 12:50



mnogo dobre znam kade e samo che hodq i na rabota ot vreme na vreme taka che trqbva da si planiram sreshtite po-rano. Nе razbrah kakva ti e kolata no nqma znachenie. A kogato uspeq da otdelq vreme shte ti pisha za da se vidim. ok?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.