Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 25.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Жилищатанови  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 13:25



Здравейте!С жена ми искаме да си купим двустаен апартамент и тъй като финансовите ни възможности не са големи, решихме да е в ж.к Триъгълника.Как вървят там някой знае ли?



Тема Re: Жилищатанови [re: Toдop]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 23:17



Защо точно в Сениче, като цена не са много скъпи, но имайте предвид че в същия комплекс бъка от мангали и предстой да местят циганското гето там.Не си струва да си давате парите .Аз работя в Сениче в детската градина и изпитвам ужас отсега като преместят гетото т.е. колко циганета ще посещават детското заведение. Ако купувате се ориентирайте към 51 блок , що годе е на централно място. УСПЕХ!!!!!





Тема Re: Жилищатанови [re: buba]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 21:56



И аз мисля, че Сениче не е най-добрия избор за живеене. За същите пари можете да намерите жилище и във Младост и по-крайните част на Дъбника. Дъбника е съседен квартал до Сениче (Тригълника) и мисля, че е най-добрия вариант от панелните квартали във Враца.



Тема Re: Жилищатанови [re: DUST]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 14:23



Избрахме този квартал, защото тъщата живее там, пък е по-възрастна и така или иначе ще трябва често да я наместяваме, та поне да не ни е далече





Тема Re: Жилищатанови [re: Toдop]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 23:09



Ясно!
Ами аз потърсих малко информация от едни сайтове и открих, че двустайните в ЖК Сениче (Триъгълника) варират между 21 и 26 000 лева (според квадартурата), но предполагам, че при повече търсене може да откриете и на по-ниска цена.
В съседния квартал - Дъбника цените варират в много по-голяма степен.
Може да намерите двустаен както за 20 000 така и за 40 000.

Сениче не е голям квартал. Не бих казал, че е и чак толкова лош. Има си и нещо като мини-пазарче. Наскоро направиха и футболно игрище с изскуствена трева и осветление.
Догодина там ще открият и хранителен супермаркет на немската верига "Plus" и освен това имам информация че ще се строи нов блок с търговски площи отдолу, така, че дори и в този краен квартал все пак има положителни неща.
Но не се притеснявайте, дори и да ви липсва нещо там, съседният квартал, който е в непосредствена близост предлага всичко от което можете да имате нужда. В краен случай центъра е на 30-тина минути пеша.
Ако имаш други въпроси, питай.



Тема Re: Жилищата [re: DUST]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 10:53



Много ти благодаря!!!



Тема Re: Жилищатанови [re: Toдop]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 15:10



Моля! Ако имаш и други въпроси, питай!
Всъщност ти откъде си?



Тема Re: Жилищатанови [re: DUST]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 20:41



А Dust, знаеш ли как вървят най-ефтини тухлени двустайни апартаменти....независимо къде са?



Тема Re: Жилищатанови [re: Toдop]  
Авторpisaro (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 22:41



za tija ciganski panelki iskat po 40000lv. vav vraca damnika ta tova e smesno as i bespari da mi dava nekoi apartament vav damnika njama da go vzema.popadali mazilki kal pred blokovete bokluci pod terasite uzas grozna gledka as ziveja v cuzbina tuka naj gadnija kvartal kadeto zivejat ciganite sa po hubavi ot naj hubavija blok v damnika.a neznam na kakva osnova se prodavat taka skapo apartamentite vav vraca sigurno ima mnogo rabotni mesta i tarseneto e goliamo ;)
vaV EDIN GRAD BEZ INVESTICII I S NAMALIAVANE NA NASELENIETO NA GRADA TOVA E SMESNO NJAKOI SI MISLAT 4E KATO STE VLIZAME V EU 4UZDENCITE CSTE SI STROSAT KRAKATA DA SI KUPUVAT APARTAMENTI VAV VRACA SPORED MEN E GLUPOST DA SI KUPUVAS APARTAMENT PO DOBRE ZIVEJ POD NAEM STE TI E PO EVTINO ILI SI KUPI KASTI4KA PO DOBRE STE INVESTIRAS OTKOLKOTO DA SI KUPIS ZAI4ARNIK V BLATOTO NA KRAINITE KVARTALI




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.