Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 02.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Янко Харизанов от Лютибродски.нови  
Автор tor (тор паша)
Публикувано05.09.06 22:45



Познавам се лично с него от средата на 90-те, когато започнах да полагам идеологисеката доктрина и да му предавам основите на социално-типизираните персонажи в обществено-икономическите и кулутурно-политическите стереотипи, издържани строго в духа на времето, в което се родиха за живот новите ни отношения. Благодарение на неумортният ми труд, момчето посрещна зората на 21-ви век, стъпил на заякчената основа от солидни нравствени принципи, изградена ценностна система, добро капиталистическо възпитание и остър стремеж в себеуважение, придобиване на надменно поведение(от мен) спрямо селяните, мъжете с малки пишки и големи шкембета, а също така и на уважение спрямо създателя си(Аз).
В периодът 2002-2006(до лятото), гореупоменатият персонаж се развиваше възходящо, с изключение на отделни прокомплексарски изяви, като: общуването му с изявени дребнопишковци и пияници от рода на Овци, Жабето, Зоя, Кристина Стоянова, нищожествата от автомивката в Комплекса и др. знайни и незнайни дребношишковци, също така закупуването си на Нокия 3650, поставянето на чистачки за фарове на Москвича и опит за слагане на ел. стъкла под давление на Дудука.
Само за няколко месеца Янко Харизанов от Лютибродски успя да изака редица лайна в сурата на майчица България, да се изплюе в паницата, от която се храни цели 17 години, да разочарова майка си и баща си и дори се пропи.

Първота лайно в сурата на суверенна България дойде още с участието му в баскетболните финали през май-юни 2006, като успя да избие жестоки комплекси и пишката му да се скъси с цели 2см. Второто тлъсто лайно дойде с постъпването му на работа в автомивката на Боби за жълти стотинки, с което показа меркантилността и душевните си аномалии, съчетани с остра нравствена инвалидност и обругани ценности. Въпреки, че на 15 август имаше възможност да измие черният срам от челото си, напускайки работа и свързвайки се с мен, идвайки си На, той само затвърди нравствената си и духовна импотентност и продължи да мие колите на врачанските дребнопишковци и цигани. Именно с това той изсра и третото си говно в устата на кърмилка България и пишката му намаля с още 3 см.

Може би всички се чудите как е възможно всичко това, но това е, защото все още нищо не сте видяли. На 31 август Харизанов уж напусна тази пошла, неквалифицирана и унизителна работа, насочвайки се към измиването или по скоро опит за измиване на тоновете изпражнения от лицето на татковината, но 12 часа по-късно, отново под давление на Боби се възвърна на "работа", въпреки категоричният ми ултиматум.

Ето това е фонът, на който се разиграват сцените на моралното падение и на който изпъкват тежките и дълбоки нравствени деформации, и където не може да бъдат прикрити прокомплексарските му увлечения по колите на парвенюта, синове на селяни, емигранстки парцалеси и слугинеси, а също така на КАТ-аджии с Голфове и стари златни ланци. Именно тези личности в момента оформят неговият идеен, нравствен, духовен и социален конгломерат, който го води неизменно към пропаста, където го чакат тежки дни на бичове и шамари от възмездието.

На мен не ми остава нищо друго освен да извикам неволята и справедливостта да вземе връх над издевателствата му през лято 2006!

Редактирано от tor на 05.09.06 22:51.



Тема Re: Янко Харизанов от Лютибродски.нови [re: tor]  
Авторoo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 18:34



Кой е тоя Янко Харизанов?



Тема Re: Янко Харизанов от Лютибродски. [re: tor]  
Автор DUST (член)
Публикувано06.09.06 19:54



Все знаех, че във Враца има даровити таланти на словото, ама чак пък толкова. Отдавна не бях чел нещо в такъв стил. Напомня ми речника на един футболист от Варна (Иво Димов май се казваше), ама това даже го бие по всички параграфи.



Поздрави. Ще се радвам пак да пуснеш нещо от този род, да се посмеем



Тема Re: Янко Харизанов от Лютибродски.нови [re: tor]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 22:42



Ти ли си Янко Харизанов? Ти ли предаде България?



Тема Re: Янко Харизанов от Лютибродски.нови [re: тop]  
Автордpътия (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 22:45



Янко Харизанов, ти си Левски, ти си Ботев, ти си Махараджата!!!



Тема Re: Янко Харизанов от Лютибродски.нови [re: дpътия]  
Авторoo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 18:42



А кажете ми кой е този Янко де!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.