Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся си мебелинови  
Авторзaйчe (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 12:32



Здравейте!
Можете ли да ми дадете адреси и телефони на добри магазини за мебели във Враца(не съм от града и незнам).
Търся си обзавеждане за хол- секция, холна ъглова гарнитура, масичка и др.
Ако пък някой има снимки на хубави мебели от въпросни фирми в града, може да ми ги пусне като линк.
Ако пък имате визуален каталог- също.
Иска ми се холната гарнитура да се разтяга, но да не е на тръбните модули като едно време, а с матрак с издърпване и приповдигане(незнам как точно се нарича тази технология).
Скоро разгледах каталог с полски секции-много ми харесаха, но искам да попитав някой от вас има ли някакво мнение за тях- заслужават ли си или не?
Благодаря Ви предварително.



Тема Re: Търся си мебелинови [re: зaйчe]  
Автор DUST (член)
Публикувано13.03.06 12:48



Във Виртуална Враца открих инфо за няколко магазина.

Мебелна Къща ИЛКОМ 1

(гр. Враца, ул. "Ген. Леонов" 74 (площад Левски)
Телефони 092 4 94 19 факс: 092 66 23 80, 0889 52 82 76
Работно време Понеделник - Петък: 09:00-12:00 - 14:00-18:30, Събота: 10:00 - 14:00, Неделя: Почивен ден)

Близо до него е и мебелна къща ИЛКОМ 2 (телефон 092 66 33 80)

Снимки от Илком 1:









Мебелен Магазин АИ ПИ ЕМ

Бул Никола Войводов 19 (на 200 метра от ЖП Гара Враца)
Телефони (092) 66 50 10, 0887258262
Работно време Работно време: 09:00 - 18:30, Събота: 09:00 - 12:30, Неделя - почивен ден


Мебелен магазин (Площад Руски)
(предлага български мебели от Ловеч и Троян)

Адрес гр.Враца, ул."Хр.Ботев" 75а
Телефони 0888 363 595, 068 2 68 88
Работно време Понеделник - Петък: 09.00 – 18.00, Събота: 09.00 – 14.00, Неделя: почивен ден


Снимки:




Пълната информация можеш да откриеш на адрес:




Тема Re: Търся си мебелинови [re: DUST]  
Автор DUST (член)
Публикувано13.03.06 13:00



Ето още малко информация. Този път от http://business.vratza.com/

Мебелен магазин Дана
(магазина разполага с голям шоурум)

Враца 3000, бул. “Мито Орозов” 16
Тел.: 00359 92/ 5 68 41, 00359 92/ 62 70 69

Снимки:







Цялата галерия можеш да откриеш на посочения по-горе интернет адрес.


Сещам се, че имаше хубав голям магазин за мебели и на бул. 2-ри юни (близо до аптека Санита). Там предлагаха и полска мебел.

Другия вариант да си поръчаш директно от производител.
Виж следните адреси:





Надявам се, че съм бил полезен!



Тема Re: Сърдечно благодарянови [re: DUST]  
Авторзaйчe (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 11:32



DUST, страхотен отговор ми даде, благодаря ти много.
Честно, не очаквах накой да ми отговори, камо ли и снимки да ми прати.
Сега ще чакаме да се оправи времето и ще потърсим тези магазини.
На снимките един от холните ъгли ми хареса.
Незнам с какво се занимаваш по принцип, но ми прави впечатление, че винаги имаш готов отговор за всички теми и въпроси. А като цяло клуба Враца е много организиран и може доста неща да научиш и видиш (за разлика например от този за Плевен).
Поздравявам всички, които взимат присърце съдбата на Враца, защитатват я и се стараят да я представят в най-добра светлина.
Напоследък ми прави впечатление, че града се разраства и разхубавява с много бързи темпове.
Аз по принцип съм от Плевен, но сега живея в Козлодуй (омъжих се в с.Селановци) и от време на време(1-2 пъти в годината) прескачаме до Враца.
Плевен много западна напоследък, центъра е много лъскав и примамлив с магазинчета за дрехи и "боклуци", има и за мебели, но нищо не ми хареса, а и отношението на продавачите е лошо. Една продавачка се изцепи "офф, омръзна ми само от зяпачи", а ние тъкмо бяхме на вратата- поне да беше изчакала да си излезем и после да си коментира - ама то тъпотията не хвърчи по небето, а ходи по хората.
До сега каквото съм си купила от Враца, винаги съм била много доволна, а и продавачите са много любезни (като се има в предвид, че при покупка съм много досадна и питам по 100 пъти).
Не познавам добре града (в смисъл къде са улици и учреждения), но с питане и до Цариград се стига, надявам се да намеря всички магазини, които си ми посочил. Като ги посетя ще пиша отзиви. Извинявайте за лирическото отклонение, но имах нужда да споделля с някого.



Тема Re: Сърдечно благодарянови [re: зaйчe]  
Автор DUST (член)
Публикувано15.03.06 19:00



Благодаря за хубавите думи!

Радвам се, че съм помогнал по някакъв начин.

Аз също съм на мнение, че Враца се променя в положителен аспект и както виждам това се забелязва не само от мен а и от много други хора.

Ако имаш още питания винаги съм готов да се отзова и да помогна. Стига да мога разбира се.

Поздрави!



Тема Мебели Ароннови [re: DUST]  
Автор DUST (член)
Публикувано30.03.06 16:10



Дочух, че скоро АРОН ще правят магазин във Враца. Там със сигурност ще има голям избор на мебели. Не знам обаче къде точно ще се намира магазина. Някой запознат ли е?



Тема Re: Мебели Ароннови [re: DUST]  
Авторзaйчe (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 16:41



Вчера ходихме до Враца и си купихме холен ъгъл и поръчахме Полска секция от магазина с големите стъклени витрини малко преди Благоев- ЕТ" Пирина Стойчева". тел.092/66-51-88, GSM 0898461572-Любомир- собственик до колкото разбрах, той си стой там и е много любезен.
От толкова обикаляне установих, че там цените като, че ли са по-ниски , а и обслужването е на ниво-изтърсихме се 15 минути преди да затворят и хората стояха, заради нас още почти 1 час, без да правят фасони и да ни намекват, че трябва да си ходят, без да знаят разбира се, че ще купуваме на момента!
Сега чакаме до 1 месец да дойде секцията и пак ще пиша отзиви.
За сега са много коректни-дано да е така и за секцията.
В Илком също са много любезни и внимателни, но цените са много високи.
Най-нелюбезни са в м-н Тико до Илком-чаках, чаках да ми обърнат и на мен внимание и си тръгнах-изпуснаха 2 бона.
До м-н Тико има пак м-н на ЕТ от с.Бързия, но мебелите са под всяка критика-сякаш съм ги правила аз-хи-хи-хи.
На въпросния диван, като се повдигне, трябва да си го подпреш с летва!!!!, а навсякъде другаде хората са наслагали механизъм-тия явно са още в 19 век.!!!
В магазин "Дана"- на големите светофари на ул."Мито Орозов", се разхожда някаква лелка и не е много любезна, даде ми някакви каталози и въобще нищо не обясни за мебелите.



Тема Re: Мебели Ароннови [re: зaйчe]  
Автор DUST (член)
Публикувано31.03.06 18:13



Честито за новите ви мебели. Значи най-евтино е в този магазин до светофарите на Благоев. Колко ти излезе холния ъгъл, ако не е тайна.
И още един въпрос. За колко най-евтино може да се вземе хубава спалня в момента?



Тема Re: Мебели Ароннови [re: DUST]  
Авторзaйчe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 20:08



Холният ъгъл е 730лв. Спалня може да се намери от 600 на горе.
Ние миналата година си купихме от Плевен от "Екомебел" кожена спалня за 470 лв, но след това колкото пъти ходихме нямаше толкова евтини, а тя беше заедно с матрака на тази цена.
Много фирми предлагат като цена отделно спалнята и отделно цена за матрака и така се оскъпява допълнително.



Тема Нов мебелен магазиннови [re: зaйчe]  
Автор DUST (член)
Публикувано04.05.06 00:47



На целия втори етаж в РУМ - Дъбника скоро ще се открие най-големия мебелен магазин във Враца. Доколкото разбрах ще бъде разделен на клетки, като всяка от тях ще представлява отделна стая обзаведена по различен начин.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.