Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 15.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ВП МАРКЕТнови [re: vratzata]  
Автор DUST (член)
Публикувано08.08.06 16:41



Ти провери ли всичко по въпроса със законността на нещата?
Ако си проверил и си убеден във писанията си, защо направо не се срещнеш лично с Момчил Младенов. Той всяка седмица има приемни часове. Направете среща и му кажи прво в очите тези неща които са написал за него.

Май не ти стиска, а?

То всеки може да лае в интернет, ама не всеки има смелостта да си каже нещата директно на човека срещу когото са насочени.

Ако имаш тази смелост, очаквам следващият пост в твоя блог да е посветен на разговора между теб и зам.кмета.



Тема Re: ВП МАРКЕТнови [re: DUST]  
Автор vratzata (за вас)
Публикувано09.08.06 12:20



Моля те DUST, не може да има толкова наивен човек!
Всичко е законно, не твърдя обратното.
Ти като човек дето постоянно се държи като глас на гражданството във Враца, така ли съдиш нещата "Законно или не", ако е законно ако ще и очите да ти избоде за теб няма проблем нали, ама за мен има.
Далеч съм от мисълта, че той е единствения дето прави такива неща или е най-изявен, просто попаднах на тази тема и 2 дни след това станах свидетел на улицата на сцена между съпругата на зам. кмета и един млад човек, сцената беше в стил "Аз съм чорбаджийката тук, ти мухльо защо ходиш по моя тротоар", не искам да разказвам подробности защото ти ще ме караш да го доказвам дали е незаконно :), обаче такова НАГЛО поведение не съм виждал даже и от мутри.

Прав си не ми стиска, аз съм човек с 5 лева в джоба и си ги пазя за да си плащам влака до Враца всяка седмица, очевидно е че знаеш много неща за първенците във Враца тогава предполагам знаеш и на какво са способни хората разполагащи и с власт и с пари, мерси аз просто ще си пиша в дневничето за да не забравям, не съм Зоро.
Но защо да ходя при него бе човек, аз да не съм следовател, какво мога да му кажа което той не знае? Все едно ми казваш да отида при местния наркобос и да му кажа: Абе пич, ти защо продаваш дрога на децата? Голям смях ще падне DUST!
Ако ми стискаше щях да отида при окръжния прокурор, ама не ми стиска като казах а и нали всичко си е законно.
Ако ми стискаше щях да отида в данъчното и да ги питам защо в един склад имат дежурна фраза: "ЛИМИТА ни за фактури за този месец свърши" или защо в една книжарница до у-ще Ботев винаги питат "Опростена или данъчна фактура искате?"!!! Или да ида в приемен час и да питам кой поставя този лимит ли?! Стига бе DUST ще се спукам от смях.
По въпроса със законността, аз съм извън тази игра и не мога да проверя нищо, затова и казвам, че е законно и само посочвам как изглеждат от страни нещата. Ти обаче като човек вътре в общинските работи защо не провериш и да ми кажеш: Чия е била земята там? Участва ли този зам. кмет при преговори и срещи с подобни инвеститори? В частност, срещал ли се е в качеството си на зам. кмет с ВП МАркет, преди да изберат неговото помещение? Може ли той да влияе на решението на общината дали изобщо да се прави търг за парцел когато даден инвеститор прояви интерес?
Хайде ти провери а аз ще се извиня и ще изтрия всичко ако не съм прав.

За лаенето в интернет... Ами лая защото кучето на стопанина лае тук (уж пази нещо) и реших, че трябва да има поне срещу какво да лае (това в кръга на шегата).

Въпреки очакванията ти, следващата тема в дневника ми ще бъде за

на стойност 44 394.54 EURO поради простата причина, че табелата отпред с това число за проекта ме изкарва от равновесие всеки път когато минавам там (виждал съм часовник за 40000 евро ама хич не беше като този).
Това беше кулата преди проекта, как са се отразили тези 44000 евро ще видим по-късно:





Тема Re: ВП МАРКЕТнови [re: vratzata]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 18:53



Ами ако нещата са законни, тогава какво.
Ти ако беше на това място и закона ти позволява да сключиш успешна сделка, да не би да се откажеш. Едва ли ще го направиш и то само защото после някой си, можел да каже нещо си. Смешно е, разбери.

А щом не ти стиска си е твой проблем. Можеш да си лаеш на воля, това си е твое право. Но какъв ще е смисъла от толкова много написани редове след като те няма да докажат нищо и след като на никой не му стиска да зададе тези въпроси където трябва и да получи отговор.

Но щом си решил да се занимаваш. Успех!

П.С. Очаквам с нетърпение статията ти за кулата. И за нея ли не ти стиска поне да поискаш официалната информация за какво точно са похарчени парите.
Ще ти дам един жокер. Самия циферблат струва не 44 000 евро, а 4 100 и не евро, а лева. Това е част от информацията. Разчитам на теб да ни запознаеш с останалото.





Тема Re: ВП МАРКЕТнови [re: DUST]  
Автор vratzata (за вас)
Публикувано16.08.06 09:41



Успешна сделка!!! Дай Боже всекиму!
Скъпи DUST, аз какво ти пиша, ти пак ми говориш: законно или незаконно. Очевидно си добре информиран, аз съм прост човек и нямам никаква информация. Затова за втори път те моля да ми кажеш: Кой е бил собственик на въпросния терен? Кой и как го е закупил, кой го е продал/ отдал на сегашните ползватели? Тогава аз ще ти кажа законно ли е или не. Ти мислиш като успял бизнесмен с дебел врат: ако е законно е ОК даже и да има жертви (това ще ти гарантира успех в живота), но за мен и надявам се и за други хора все още има и редни и нередни неща, морални и неморални неща, които могат да правят хора на подобни длъжности... Ако иска да се прави на добър бизнесмен да си отива в къщи и да си прави каквото му е кеф а не докато е един от ръководителите на общината, ако още не ти е ясно нещо това и в белия и в черния свят е една елементарна корупционна практика.
Както и да е, отговори ми на въпросите и дискусията обещавам да стане интересна. След това виж и какво имаме в

за Кулата на Мешчиите и ще ми бъде интересно да покажеш за какво са похарчени тези пари на НЕспециалисти като мен. Само не казвай че е правен ремонт вътре в кулата защото това не грее нито туристи нито врачани и все едно не е правено нищо.
Както казваш, кучетата си лаят, кервана си върви, хайде дай ни информация в стил "НОВО ВЪВ ВРАЦА!!!" за бившето кафе май клуб на БСП беше под Прокредитбанк. Какво ще има там сега, кой е новия чорбаджия и кой му беше собственик досега? Аз чух разни неща, но друго е да почерпиш информация от специалист.
Нямам много време, но мисля следващата тема да бъде за чудесната организация на движението в нашия град като темата ще бъде май като сапунен сериал (от много части). Първа серия ще е : Как една улица става еднопосочна и изобщо как заради новото кафе на известна мутра се променя драстично организацията на движението в центъра на Враца?

Редактирано от vratzata на 16.08.06 09:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.