Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 30.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема билла - излагациянови  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 23:02



откакто отвори врати билла всеки ден пазарувам от там , защото живея наблизо и цените ме устройват . Отношението към клиентите е пълен ужас като се почне от охраната та до касиерките , който нямат елементарни обноски за усмивка и дума да нестава , сърдити все едно насила са ги викали да работят. За охраната също може да се каже ,че и липсват първите 7 г . , влизам един ден и чувам как един охранител се провикна : ООООООООО БАБО ОООО Т ВА НЕ ВХОДА МА , НЕВИДИШ ЛИ . егати отношението , незнам по какви критерии си подбират персонала и откъде ги намират .
P.S. За момичетата от топлия щанд това неважи , прекалено любезни и търпеливи са .



Тема Re: билла - излагациянови [re: мepи]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 14:48



Същото нещо можеш да го напишеш и да го пуснеш в кутията за впечатления в самия магазин (на изхода). Само така има шанс управителя да обърне внимание и да вземе мерки. Опитай, не е трудно.



Тема Re: билла - излагациянови [re: DUST]  
Авторrestless (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 10:47



Оплаквайте се както е казал Dust. Има толкова свестни и работни хора, които си търсят работа и могат да заемат местата на дебилите, наети в Билла. Аз мисля, че като цяло има свестен персонал, но няколко човека са пълни простаци.
Има едно къдраво момиченце, май Марта се казваше, МНОГО Е ГОТ. И се усмихва чудесно!!!!!!



Тема Re: билла - излагациянови [re: мepи]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано23.11.05 15:44



Определено "охраната" им е под всякаква критика Простаци и суеци (казано накратко пустиняци ) отвсякъде, все едно си затворник и не влизаш да си оставиш парите, ами раздават безплатно. Абе, врачанска работа...



Тема Re: билла - излагациянови [re: ADH-Honda]  
Автор DUST (новак)
Публикувано23.11.05 19:11



Ами както казах, оплаквайте се! Дори забелязах, че на гърба на касовата бележка има въпроси свързани с обслужването в магазина, може и там да напишете мнението си (било то положително или отрицателно)



Тема Re: билла - излагациянови [re: DUST]  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 19:28



Благодаря ви за подкрепата , вече пуснах 1 писмо до управителя и ще видя какви мерки ще вземе, малко ме съмнява , а що се отнася до касовите бележки , не съм много сигурна че се разглеждат от точния човек .
Дано успеем заедно !!! Още един път сърдечно благодаря



Тема Re: билла - излагация [re: мepи]  
АвторKalev (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 03:40



Мили хора:))))кво очаквате вие ми е много интересно????-Била е отворила във Враца в края на крайщата-не в някой цивилизован град.Айде са па и претенций.....-ако не ви харесва не ходете ебати!!!



Тема Re: билла - излагациянови [re: restless]  
АвторKalev (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 03:42



Кажи ми колко чудесно се усмихва Марта моля те!!!!Кажи ми колко ЧУДЕСНО може да се усмихва Марта !!!???!?!



Тема Re: билла - излагациянови [re: Kalev]  
Авториииипa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 12:12



Това с охраната не е само във Враца, а навсякъде!!! Проверяват касови бележки и темподобни глупости т.е. един вид отчитат работа



Тема Re: билла - излагациянови [re: Kalev]  
АвторБpaт4eдa нa Kaлeв (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 16:15



Представям си каква селяния ще е когато пък отворят Билата у нашето село Монтана. Каквито сме си прости селяци, сигурно австрииците ще се уплашат от нас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.