Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 05.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кауфланд-врацанови  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 23:04



Дали Кауфланд смятат да обявяват работни места изобщо . приемам мнения, предложения и съвети. БЛАГОДАРЯ ВИ !!!



Тема Re: кауфланд-врацанови [re: бyбoлинka]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано26.08.05 09:59



Присъединявам се към въпроса и искам да попитам също и какви документи са необходими за кандидатстване за работа в "Кауфланд" ?

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема Re: кауфланд-врацанови [re: denny]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 22:58



със сигурност Автобиография и Мотивационно писмо.
Успех!!!!



Тема Re: кауфланд-врацанови [re: pyми]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано31.08.05 13:42



Благодаря!

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема Re: кауфланд-врацанови [re: pyми]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано01.09.05 10:11



Забравих да питам: къде и как се подават документите?

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема Re: кауфланд-враца [re: denny]  
АвторMинyвaч (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 22:02



Я забавете малко темпото - единственият хипермаркет,който Кауфланд реално са започнали да строят е в Пловдив и той ще отвори врати чак в края на годината или в началото на следващата.Не знам защо,но Кауфланд от 3 години приказват че ще строят десетки хипермаркети в България,но досега са започнали да строят само един.В много БГ градове са закупили терени за строителство от 1-2 години,но реална работа по започване на строежи няма.Така,че един съвет от мен - изчакай да започнат да го строят пък тогава питай за работа.



Тема Re: кауфланд-врацанови [re: Mинyвaч]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано03.09.05 18:16



Искрено съжалявам, ако съм Ви подразнила с "бързото си темпо" .Не знаех тези неща, които ми казахте, а освен това не търся работа за себе си. Просто правех услуга на позната, която ме помоли да попитам за тези неща. Още веднъж моля за извинение, ако съм Ви засегнала.

Поздрав,

Дени

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема Re: кауфланд-врацанови [re: denny]  
АвторMинyвaч (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 23:11



Аз съжалявам,затова че не съм се изразил правилно - критиката ми беше насочена към Кауфланд,защото от години реват пред Министерството на Икономиката да ги обяви за голям инвеститор и да им отпусне държавна помощ,защото бла бла бла бла щели да инвестират не знам колко си трилиона лв в над 30 хипермаркета в цяла България.А в същото време нямат и един построен хипермаркет за тези 3 години.Иначе лошо няма,във всеки хипермаркет предполагам,че ще работят над 100 души с добри възнаграждения,което за цялата страна се изразява в хиляди заети хора.Дано да се наканят най-накрая и да почнат да ги строят тези магазини.



Тема Re: кауфланд-врацанови [re: denny]  
Авторhappy (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 22:27



recruitment@kaufland.bg

po-dobre rano - ot kolkoto nikoga



Тема Re: кауфланд-врацанови [re: happy]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано17.09.05 19:27



Хиляди благодарности, happy!

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.