Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 23.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Любимите места...нови  
Автор gamina (someone)
Публикувано26.08.05 12:36



хора, кои са ви любимите места в града - заведения, кафета, кръчми, ресторанти...
аз се прибирам рядко и вече не съм съвсем в час къде какво кафе/кръчме е изникнало... всеки път като се прибера и все така се случва че ходим на едни и същи места вече не знам колко години.
а този Джаз клуб? къде се намира и как е там? мисля скоро да скокна до Вр и ми е любопитно що за място е това?



Тема Re: Любимите места...нови [re: gamina]  
Авторgrg (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 18:22



влез в темата "Ново във Враца".Там са изредени новите заведения във Враца



Тема Re: Любимите места...нови [re: gamina]  
АвторCSKA_1948 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 17:33



джаз клуба е близо до градинката на дна ... ама не е кой знае какво.много е малко заведението и е страшно скучно за хора като мен които предпочитат Българска музика

любимото ми заведение е може би раде въпреки че е хотел ... главно защото има най-готината шкембе чорба и чалга



Тема Re: Любимите места...нови [re: gamina]  
Авторбyбoлнka (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 23:35



няма кой знае колко нови места във враца , а за този джаз клуб не си струва.



Тема Re: Любимите места...нови [re: gamina]  
Автор gamina (someone)
Публикувано29.08.05 10:25



хе-хе, раде - често и аз кисна там, но не си падам по чалгата... whatever.. ще го видим джаз клуба. за съжаление местата където аз обичах да ходя вече ги няма или са заприличали на раде и всеки път краката сами ни носят от киното до оникс и после към рок клуба... затова исках да питам за тоя джаз клуб. пък и ще водя гости, на които оникса май няма да им се понрави - затова питам за някви други заведения.



Тема Re: Любимите места...нови [re: gamina]  
Авторfolk (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 13:23



Moi lubimi mesta naposledyk sa Slavianksi kyt 2 i mehana "Na6entsi" Puskat ne samo 4alga. Imat dobra kuhnia i ne sa mnogo visoki cenite.
Ina4e novo i hubavo misto e kafe "Arena" do Jazz kluba



Тема Re: Любимите места... [re: gamina]  
АвторCSKA_1948 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 17:11



славиянски кът също е яко заведение но иначе няма почти нищо откакто затвориха Американо ... абе Враца си е зле в това отношение ...



Тема Re: Любимите места...нови [re: CSKA_1948]  
Автор gamina (someone)
Публикувано29.08.05 17:30



затворили са американо? брех откога не съм минавала по търговска
а славянски кът 2? аз си знам оня до пощата и наистина имаше хубава кухня...



Тема Re: Любимите места...нови [re: gamina]  
АвторCSKA_1948 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 22:02



има вече и славиянски кът2 който се намира на благоев ...

американо го затвориха ... не само че го затвориха но и направиха някво малко магазинче от него ... кофти работа ... в американо си беше гот преди ... сега най-популярните заведения са кадифе,принцесата,славиянски кът и карамел (вечерно време преди да се ходи на диско) ...



Тема Re: Любимите места...нови [re: CSKA_1948]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 14:20



Че то в това американо кой ходеше. Когато го направих беше хит но после замря. Има много по яки заведения от него.

А пък и кога видя, че са направили магазин в него. Аз като минах вчера още беше в ремонт и то основен




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.