Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 29.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 22:12



TOP-чо или тропчо все тая да не си спал на течение скоро???
ако твоят мозък е болен не прави заключение и за останалите ами се лекувай .щом не си от София от коя паланка , махала или гето си? не се прави намного знаещ ,защото от нишо неотбираш и ставаш смешен ха- ха - ха ТЪП-чо .много си жалък и много ,много елементарен, имам чъвсвото че си нисък ,дебел ,плешив, мазен и с лош дъх затова дразниш хората ,избиваш си комплексите.



Тема Re:до топ-чонови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:17



Top-чо отново парадираш с невежеството и незнанието си и ограничения ти умствен багаж. За твое сведение във Враца има филиал на Великотърновсия университет, на Югозападния на Медицинския - софия и т.н.
300 % СЪМ УБЕДЕНА че от коли хал хабер си нямаш, от шугавото магаре на дедо ти може и да разбираш. Да не ти потънаха гемиите?
Що се отнася до тъпотиите ти само тези глупости ли успя да измислиш ,тези думи сам ли ги измисли или си чул от някъде и искаш да научиш отговора.
Тъп-чо т.е. Top-чооооооооооо вече си станал за резил. да не забравиш да идеш на лекар. Успех дано попаднеш на специалист защото работата отива на зле. КЪСМЕТ



Тема Re: до топ-чонови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:42



ТЪП-чо на тъпи въпроси не отговарям? а що се отнася до думите да не би случайно да си играл на счупен телефон и да не си чул думите. или пък твойта умна тиква ги е родила /измислила/. Освен че упорито парадираш с простотията и незнанията си отгоре на всичко си и неграмотен.
Във Враца има открити филиали на Великотърновския , Югозападния , Софийския ит.н. отново не си във час или паметта ти изневерява . А що се отнася до комплекси ти наистина ги избиваш все някой ти е крив , много си злобен и заядлив . Да не ти потънаха гемиите???? ДЕРЗАЙ!!!



Тема ало психар...нови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано02.09.05 10:06



мислех да за*ба темата, но започва да ми става забавно, искам да кажа някои неща на уважаемия г-н тор и първото е, че имайки предвид ника - еми тор - бегай в торището тогава щом сам се смяташ за органичен отпадък. второ - мисля че си от Враца или някое село до Враца и се заяждаш само, ако не си - значи си от село край София и извинението със заяжданията отпада - значи си болен мозък. От кой реномиран квартал си бре? - Суходол, Челопечене или Филиповци?
Следващото - за авотмобилния парк на Враца няма какво да говориш - нищо не разбирам от коли, но както във всеки град в Бг има дръгели, има и нови машини, които не са Вектра 1.3 или Голф 3 на 15 години, а са "набор" 2004.
За университетите - във филиалите във Враца учат много Софиянци, на които не им е стигнал умствения багаж да бъдат приети в УНСС в Сф и затова учат във Вр или в Силистра.
Не знам някой да смята софиянци за "нещо повече" - ако има такъв човек, значи има много ниско мнение за себе си. Друг е въпросът, че именно "кореняците столичани" (е*ати термина) се смятат за нещо повече и делят страната на София и провинция.
Разстоянието Дървеница - Люлин преди метрото се взимаше за 1.5 часа - смятай 280 - тролей - 309... за това време 2 пъти можеш да стигнеш до Враца.
софиАнци (научи се да пишеш) могат да живеят и в други квартали освен младост и люлин, но за щастие в моя няма фанатици, държа от сега да отбележа, че не е люлин, младост, надежда, дружба или някой от познатите ти райони. Живея в Хиподрума, в собствен апартамент. Роднините ми сигурно не са и стъпвали във въпросните квартали... стига им Лозенец, където живеят.
Селото ми не е на 22км от Враца, а на цели 35 (представяш ли си?), другото ми село (да, 2 са) на 500... ако ти си изкарвал летните ваканции в миризлива София, аз съм била на здравословен планински въздух...
Ако все пак цялата работа е, че не си си получил заплатите от химко - не е тук мястото да го оповестяваш.



Тема НЕЩАСНИЦИ!!!нови [re: тop]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 13:25



В отговор на:

щом не си от София от коя паланка , махала или гето си?



Я колко точно си го каза момичето, който не е от София е от паланка, махала или гето. Значи нямаше нужда да го казвам.
Абе ив4о аз неказвам, че ти имаш Москвич или Астра или нещо подобно, а просто, че това са едни от най-уважаваните коли в града. Естествено ще се намери и някой по-голям тарикат от останалите, който в зората на "демокрацията" е успял да намери начин да си построи някоя къща или да си купи хубава кола. Обаче се съмнявам, че ти си от тези хора и вместо да им броиш хубавите коли по улиците и да се наслаждаваш на къщите им се замисли къде са отишли твоите пари и тези на майка ти и що баба ти е със 120 лева пенсия и го кара на сух хляб или гледа пилета на село.
gamina gamina логическото ти мислене не е на ниво, но както и да е няма да се впускам в обяснения от къде съм и къде не съм и в кой квартал живея. Смятам, че за форума това няма абсолютно никакво значение, дали живея в Драгалевци, Манхатън или Дъбника( комплекса или както там си го наричате). Знам, че не разбираш от коли даже хич, до толкова, че да не знаеш, че Вектра 1.3 няма, но все пак ти пожелавам да си купиш кола от 2004 ( но не през 2026-та), защото в останалия свят извън България това е необходимост, а не лукс. И тук за пореден път индиректно казваш на какво ниско ниво е Враца.
В отговор на:

във филиалите във Враца учат много Софиянци, на които не им е стигнал умствения багаж да бъдат приети в УНСС в Сф и затова учат във Вр или в Силистра.



Значи умните софиянци си учат в София, докато тъпите отиват във Враца или Силистра, оттук следва и че един умен врачанин е на нивото на един тъп софиянец.Явно това искаш да кажеш.А "кореняците софиянци" не делят страната на София-Провинция, това стана през 1989-та още със свалянето на идола на баба ти. От тогава на сам България действително се раздели на две София и провинция. Тук сама трябва да се сетиш какво искам да кажа.
На мен обаче никога не ми се е налагало да вземам разтоянието Дървеница-Люлин, а сигурно и на още много хора, защото едва ли някой има за цел да обикаля из кварталите. Ако искаш да правиш сравнение с разтояния прави го от точка А до Центъра. А време от порядака на 1,5 часа е най-малкото смешно, освен ако не говориш по време на задръстване. Пак немога да си обясня защо засягаш само Люлин и Младост, а ти самата си от Хиподрума(един квартал, който в никакъв случай неможе да се счита за престижен), след като вече ти обясних, че двата квартала са доста добре устроени и разполагат с доста зелени площи и паркчета, което вече трудно се среща в съвременна София. И невярвам да си опзнала целия си квартал, за да знаеш дали има фанатици или няма, но щом казваш значи е така. Представям си каква софиянка си с цели две села-ти си от чистокръвните софиянци. Щом София ти е "миризлива", защо живееш в нея? Или така ти се струва само в престижния ти квартал? И още нещо да ти кажа, нещо което няма от къде да знаеш-за един софиянец има и други места за искарване на летните ваканции, като морски курорти, планински такива, екскурзии и т.н. далеч по-приятни места за искарване на почивката от някое забутано врачанско село, където освен лайна по неасфалтираните улици и запалени купчини с тор, които тлеят по 3 седмици, друго неможе да се срещне. А междудругото разходи се из софииските села, за да видиш, че там хората са доста по напред дори и от самия град.
Тук идва вече мястото да обърна внимание и на буболинка, на която и трябваха цели три мнения, за да каже това което има( въпреки че пак неуспя,овтаряйки две почти еднакви). Та да си дойдем на думата. Незнам на кое в случая казваш невежество, може би, че съм казал, че няма нито един ВУЗ във Враца. Ми няма бе. Разликата между филиал и университет е голяма, незнам що не я усещаш. Ти вместо да им водиш статистика земи се запиши в някой от тях може да има ефект. Защо не във медицинския. Можеш да станеш конски доктор в родното си село( хем ще си на "чист планински въздух") и в продължение на 25 години да събуваш чорапите на циганите и бабичките. Та с тебе едва ли ше си играя на "аз знам ма нема ти кажа щото ти незнаеш". Щом мислиш, че съм измислил аз тези нермини добре, но отговора го знам от няколко години, но ти едва ли ще го разбереш, защото човешкия живот за съжаление не е с продължителност 200 години( времето, когато във Враца ще се появят коли с такива екстри).

П.С. сори за правописните грешки, но пиша много бързо и едната ръка винаги ми изпреварва другата
Тук и малките деца знаят, че съм си напълно нормален и говоря факти, но поради невъзможността да ми ги успорите и желанието да напишете нещо няма какво друго да кажете освен "ходи се прегледай". Бих попитал цицолинка какво означава и "джи пи", но понеже знам, че ще си помисли, че аз незнам и затова питам-няма да я попитам.
Темата вече взе да се отклонява, затова ще отговарям вече на сериозни мнения, каквито едва ли ще има. Пуснах темата, защото всяка втора тема в този клуб е, че започнали да строят нещо си някъде, друго еди къде си и т.н. За справка с любимата ви София такива постройки има предостатачно и се стрят целогодишно и хората вече се отвращават, а не слагат масата да празнуват.
gamina като толкова те тегли към Враца, където очевидно ти е хвърлен пъпа, защо не се завърнеш там, да направиш нещо за любимия си град?



Тема тъпак!нови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано02.09.05 16:00



абе виж какво, първо аз живея в София, родена съм във Враца, учила съм там, живяла съм и в Русе... по въпроса защо не се върна във Враца няма да ти давам обяснения. за софийските квартали няма да споря. младост и люлин са станали просто нарицателни за жк... излишно издребняваш.. като хвалиш инфраструктурата им ходи живей там, аз не искам! и ако смяташ гьола в Дружба за зелени площи..
не съм казала че квартала ми е престижен, разбираш ме погрешно.
ние врачаните също сме чули за море и планина... не се притеснявай.
врачаните също учат в университетите, а не във филиалите и за това не се притеснявай. има обаче хора, за които е по-удобно по една или друга причина да учат в града си - и го правят.
ти въобще за какво я пусна тая тема? строят се неща във враца- еми строят се, теб това какво те засяга. за град като Вр това са нови неща, естествено че ще правят впечателние. Искаш да ни кажеш колко сме прости че се радваме на Била и Технополис? За колите пък никак не си прав, аз дето не разбирам (и поне чистосърдечно си го признавам) знам че само пишеш глупости. не виждам нищо лошо в това да се радваме че града се развива... ако на теб нещо не ти харесва в това - кажи го, но без злобни нападки и безсмислени обвинения - кой за колко стотинки си купувал киселото мляко... бля-бля... пишеш абсолютни глупости, някаква опаковка лишена от съдържание. пуснал си темата защото в клуба се пише какво ново се строи и нещо в това на теб не ти е харесало - ами хубаво, радваме се че го сподели с нас простите врачани... сигурна съм че се забавляваш с нашите писаници точно толкова добре колкото и ние с твоите...
всъщност ти да не си от монтана?



Тема Re: тъпак!нови [re: gamina]  
АвторGrandoman (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 16:24



Tози Тор е див селянин с висше образование!
Речника му е гениален, не мислите ли?

Кажи откъде си бе? Срам ли те е? Няма да ти се смеем много.

Преди във този форум влизаше един Сър. Пишеше абсолютно същите неща като теб. Сигурно това си ти
Човече кажи какъв е проблема ти. Да ни би да си загубил "аналната" си девственост във Враца. Затова ли ни мразиш толкова?
Все пак ти прощаваме всичко. Явно не ти е лесно.

Завиждаш на врачани нали?
Много хора са ми казвали, че ми завиждат затова, че живея във Враца. Хубав град е да му се не види. Дано и теб те огрее щастието да заживееш тук. Само, че селяците трудно се налагат във Враца, да знаеш. Това не е София.

Това е Враца!



Тема извинявай за въпроса...нови [re: тop]  
Автор a_n_d_r_e_a (лъчезарна)
Публикувано02.09.05 22:42



ама ти в кой клас си?И какво те бърка в кой град хората на какво се радват?Защото софиянци си имате от всичко по много,та затова ли нищо не може да ви зарадва...?

Само за справка...аз съм от Бургас...



Тема Re: НЕЩАСНИЦИ!!!нови [re: тop]  
Авторив4o (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 00:55



Пак продължаваш да пишеш неща,за които не си осведомен.Твойта баба дали и 120 лева пенсия взима.Мойта Баба беше кметица в продължение на 10 години,и депутат в народнто събрание,така че неможеш да и стъпиш и на малежката.А за колата и жилището(тъй като съм на 15),съм много благодарен на родителите си,които са ми осигурили хубав дом и хубава семейна кола.Във Враца вече си е събитие да видиш москвич.Навсякъде нови коли,пък да не говорим новите бмв-та 5-тица и 7-мица,мерцедеси,пежа-307,407,306цц,206цц,мазди и тойоти.Е масовите коли не са толкоз нови,но са добри за средното равнище в България



Тема Не сънувай бе, смешко!нови [re: ив4o]  
АвторMladost boy (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 14:13



Този въобще идвал ли е във Враца някога. Сигурно е било преди 15 години щом е видял само Опел-и. Мога да му кажа, че само пред моя блок в младост са паркирани коли, далеч по-добри от Опел астра. Със сигурност има и такива, но да не би в другите градове да няма. От доста време във Враца има много добри и нови коли, на чиято регистрация след ВР не е задължително да е лесно запомнящ се номер. Това е истината и всички я знаят, но има хора, на които все нещо им е криво.
А относно заплатите във Враца и в София мога да ви дам едно пресно примерче. Моя най-добър приятел преди работеше в София. Вземаше добри пари, наистина, но в момента работи във Враца същата работа за почти два пъти повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.