Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 19.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизел  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 17:59



врачани обикалят целия град за да си купат кисело млеко с 5 стинки по евтино и пият безалкохолно от по 3 литра за 50 стинки.
и 95% от града се чуди за кво се строи Била като си мислат че понеже е лъскав супермаркет цените са високи без да знаят че се пускат ежеседмични промоции които са с около 40% по ниски цени от останалите в града



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 23:24



Случайно врачани знаят защо се строи Билла , ти да не би да пиеш безалкохолно от 10 литра за 40 стотинки и кисело мляко без пари.
Ти май незнаеш по кой свят си ????



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Авторpoшka (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 23:30



Добре че ми каза за какво се строи Билла ,че ние падаме от Марс , много ти е ценна информацията няма що. Нещо май не си наред какво общо има най - хубавата кола с Билла като магаре и космос.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: poшka]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 11:50



в София има около 4-5 хипермаркета Била(подчертавам хипермаркети а не супермаркети какавто ще е във Враца) и са построени близо от 6-7 години и забележете,че не се превръща в празник на града както във Враца.
Тоя Технополис,който в момента се намира накрая на града и е крайно неудобен за хората,щото нямат бензин във вектрите си,е с около 25 пъти по малък от тези в София,които са 2 на брой.Не че се опитвам да права сравнение между двата града,защото и дума неможе да става за такова между София и който и да било от отсаналите градове в БГ,просто ви казвам,че обикновени неща като един магазин се превръща в градската ви гордост,може би сте щастливи,че сте по напред от Монтана ,само че Монтана може да се сравнява единствено с по-големите села от типа на Криводол или Бяла Слатина.Ако погледнете Стара Загора,Варна,Плевен или Русе,то между тях Враца изглежда като една паланка.
А относно това за киселото мляко(на което вие казвате млеко) и безалкохолното от 50 стинки 3 литра и най-хубавата кола съм напълно прав.Въпреки високите заплати,които получавате от 250-280 лева и гордостта от това,че след 22 години употреба на Москвич и Лада 2105 вече сте ги заменили с Опел Астра 1,7 дизел или както правят първенците на града Вектра 1,8i.Други пък си купуват Ауди 80 Б3 1.6 TDI отиват си на село в събота(не за друго ами да си вземат 7-8 кила домати и останалите богатства на селскостопанската реколта),слизат на центара на селото и почват да въртат гуми и си мислат че карат много хубава кола и че са супер шофьори



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
АвторLiverpool (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 13:31



Ti vyob6te niakoga idval li si v tozi grad. Tuk ima takiva koli, kakvito v St. Zagora, Pleven ili ne znam si tam kyde ne sa vijdali nikoga. Govoria seriozno!
Vratza e dosta po-bogat grad ot tova koeto si misli6. Otdavna ve4e e po-napred i kato zaplati ot izredenite ot teb gradove.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: Liverpool]  
АвторLiverpool (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 13:38



I drugo da kaja. Jiveia vyv Vratza ot niakolko mesetsa i moga da kaja, 4e tuk e grada e mnogo po jiv i ureden otkolkoto mnogo drugi golemi BG gradove.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: Liverpool]  
АвторLiverpool (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 13:39



I drugo da kaja. Jiveia vyv Vratza ot niakolko mesetsa i moga da kaja, 4e grada e mnogo po jiv i ureden otkolkoto mnogo drugi golemi BG gradove



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: тop]  
Авторgrg (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 16:51



Първо неразбирам закакво си написал тази тема.Второ нявсякъде в бг има доста хора от типа "селски пичове",които си купуват скъпи коли и жсм-и колкото за да се газарят.Второ в София има десетки хипермаркети и стотици големи супермаркети.А и постоянно изникват нови.Разбираемо е че софианци няма да се кефят колко нас на големите магазини защото имат предостатъчно и то от доста време.А когато откриха метро в софия,въобще не е имало хора и въобще цяла София се не е изтърсила в него.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: grg]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 18:35



когато откриха Метро незнам колко хора са се "истърсили",но точно в началото в Метро се пазаруваше само на едро и стойността трябваше да е най-малко 50 лева,също така,за да влезнеш да пазаруваш в Метро трябваше да имаш "метро карта" през регистрирана фирма.така че сам си направи сметката колко хора са се истърсили.
п.с. подхванах темата за супермаркетите,защото ако бях подхванал темата за заведенията във Враца щях тотално да ви закопая.доскоро имаше една дискотека Буркана(бурканя на местен език) и зеха,че гръмнаха некав и я затвориха



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 20:32



Да не си станал с дупето нагоре та се заяждаш.Врачани са много готини хора да знаеш.Да не ти хлопат нещо дъските???



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 20:35



За Билла и Метро ти видяхме тъпите разсъждения, ама запомни че родните места на гражданите са и си остават селата в който не виждам нищо лошо. Ти да не би да избиваш комплекси???



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: бyбoлинka]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 22:01



то не са разсъждения а факти,това ще го разжереш когато видиш и Била и Метро.
а иначе умствения багаж на врачани се простира в областта на какав супермаркет ще се строи,колко хубави коли има в града(въпреки че те самите карат чирепи ама броят чуждите коли по улиците),броя на бензиностанциите и газостанциите в града и т.н.
наскоро един врачанин спореше с мене,че мандата на президента в България бил 4 години.аз се опитвам всячески да го убеда,че е 5(пет) години,а той ми вика "леле ти си ебати тъпака-мандата е 4 години сигурен съм".питам го откаде знаеш,обоснови се-той ми просто знам.
а тоя,с който водих тоя разговор ги имат за доста начетен човек в града,уважаван,даже и с един от най-печелившите бизнеси в града се занимава(въпреки че за бизнес във Враца неможе да се говори и тая дума е доста тежка).



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 22:37



За твое сведение съм ходила и редовно пазарувам в Метро , Билла ,Фантастико и т. н.сега пък те прихвана за политика.Колкото и да се правиш на разбирач и отворко НЕ СИ .а дървен филосов и човек - заядлица или по врачански / селски/ Чешит. Продължавай да измисляш други щуротии .
успех!!!



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: grg]  
Авторpoшka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 22:42



много са ти тъпи разсъжденията,имам чувството че си дядка с 53лв. пенсия



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: тop]  
Авторив4o (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 23:08



На тебе май наистина ти хлопа дъската.Хората които живеят в София да не би да са паднали от Марс.Почти всички "софиянци" са дошли от провинцията.Така че хората в софия не са по различни по "умствен багаж" отколкото тези в провинцията.Единствената разлика е по високия стандарт на живот и по големите шансове за реализация.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: poшka]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 23:53



абе какво общо има най- хубавата кола еди къде си....Карай каруцата на деда си ,пий млеко от козата ,купи си 1 бидон лимонада , пущи ти радиоточката и спори с нея. яж домати и козе сирене и не се заядай за Билла Метро за софиянци и от тоя сорт. падайте и от венера и стига с тия простотии , че хептем ще ви се разхлопат дъските и паркетити.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
АвторGrandoman (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 14:49



Този софийски селяк, какво мучи тук, бе?
Ей, смешнико във Враца да не би да е само Билла и Технополис! Я виж новия търговски център който се строи на Суми. Какъв аналог има във твойта хубава София. Сигурно ЦУМ, а? Ескалаторите с които се гордеехте и хвалехте из цяла България вече ще ги има и във Враца. Какво ще правите сега, а?

А относно Билла, мога да ти кажа, че като я построят ще бъде просто един от супермаркетите във Враца. Дори в ЖК Дъбника се строи подобен, който въобще не отстъпва по размери. Да не говорим, че догодина почва да се строи Кауфланд, който ще е 4 пъти по-голям от тях.

Така, че ходи си хвали софията и магазините и на друго място, белким някой селяк ти се хване!



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано30.08.05 15:09



В отговор на:

врачани обикалят целия град за да си купат кисело млеко с 5 стинки по евтино и пият безалкохолно от по 3 литра за 50 стинки.




да бе да, а да не говорим за некви хора, които се вдигат от Младост/надежда/Люлин не знам си колко до Женския пазар/Иван Вазов/Слатина и т.н. със същата цел... и после в автобусите/тролейте/трамвайте е някаква непоносима блъсканица от чували с чушки и домати... все едно на най-близкия пазар ги няма...



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: Grandoman]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 16:55



Ти пък къде прочете, че съм от София? Колото до ескалаторите на ЦУМ ако беше минал поне веднъж през София щеше да знаеш, че ескалатори има и по подлезите. Но явно селскостопанския ти мисловен интериор ти позволява да се гордееш само със строежите във Враца, въпреки че в Била ще правиш по най-много 10 лева сметка. А и много точно го казваш "един супермаркет" - в София Била е хипермаркет. Айде да са ви честити Билите, Технополиса и квото там ви построят. Пожелавам ви като си вземете и ако изобщо си вземете заплатите от 1998г. от "Химко" да идете да си купите нещо от магазините.
А колкото до "женския пазар" в София съм ходил единствено до рибния магазин, който е един от най-добре заредените и поддържани. А чушките, които според вас са по-евтини там, ще ви кажа, че с промоция във Фантастико са на по-ниски цени. А и клошарите в София, които пазаруват с 4 стотинки по-евтино не ходят по пазарите, а на борсата в Дружба.
А иначе населението на Люлин е по-голямо от това на Враца с около 6-7 пъти.
И да ти кажа, че софииски селяк няма-софиянците идват от градовете като например Враца, но щом в останалите градове се чуствате селяни ваше право. А тези, които се преселват в останалите градове извън София идват от селата-схващаш ли веригата.
п.с пише се софииски, а на софийски, вместо да ви освобождават от училище наесен да си сабирате реколтата от царевица, да вземат да ви научат малко на граматика.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 23:30



Не обръщайте повече внимание на това плямпало TOP-чето, ние врачани си знаем ,че сме готини и живеем в готин град.Top-че измисли нещо ново да се заяждаш дай нещо за баби , дедковци , 13 заплати ит.н.
Пусни си радиото ако имаш такова и си спори с него.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Авторvr (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 23:50



Ima edin vra4anski laf deto nai iasno te opisva "ti si absoluten kushmer"...ako ne mojesh da si go prevedesh si go zavri v guza!!



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано31.08.05 11:23



ескалатори по подлезите - това е нещо ново:) аре да не те питам г-н Тор къде видя ескалатор в подлез, може би някъде към станциите на метрото има, но средностатистически подлез с ескалатор аз в софия не съм виждала и едва ли е целесъобразно.
пък и ти си явно от хората, който дебнат промоциите - дай че чушките във фантастико са с 4 стотинки по-евтини и да купуваме чушки на поразия.. ако няма промоция не пазаруваш... а като има - дай по много че е на далавера.
за селянията - това не е географско определение, а определение за манталитет, ти определено си селянин, при това с комплекси.
Люлин има повече жители от Враца - голяма работа, то си им личи на тия от люлин че са от там.
В софия не само клошарите пазаруват по-евтино, половин софия се юрка от единия край до другия за каквото и да било по-евтино, никъде не казвам че конкретно ти правиш така.. споделям наблюдения.
както и да е: по врачански казано: ти си за къшмер!



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: gamina]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 14:39



ахаххахахаххаха.Еми разходи се в района на НДК, зала София, може пък и да видиш ескалаторите на подлезите. Да ти кажа аз попринцип не пазарувам, камо ли да следа за промоциите, а и досега не съм се возил нито в метрото, нито в трамваите и всякакъв вид обществен транспорт. А това, че някои следи къде е по евтино няма нищо лошо. А ти по-добре не се впускай да сравняваш София с Враца, щото и на малките деца е известно, че стандарта на живот в София е в пъти по-висок от този на провинцията и по-конкретно на Враца.
Колкото до селянията ходил съм във Враца и имам наблюдения, не че в София я няма, но можеше и да я няма ако гладните провинциялисти не се юркаха да живеят в София, щото могат безпроблемно да си намерат работа и да пазаруват с промоции.Преди две седмици на оживена улица в центъра на града, спряха да си говорят някви селски тарикати-единя караше лъскава Вектра струваща цели 2400 лева, а дръгуя гордостта на социалистическото средновековно автомобилостроене.
За справка една гарсониера в Люнин струва, колкото една такава във Враца плюс един тристаен и ако изобщо си минавала през тоя квартал, щеше да ти направи впечатление, че има 1000 пъти по-добра инфраструктура от тази на Враца.
А за в бъдеще ходи да спориш на тема градове с някой от Монтана или Бяла Слатина, щото да сравняваш банкрутирала Враца със София е най-малкото смешно. Темата в началото започна за суперколите които движат из града и за грандиозното строителство, което кипи и радостта на хората, че едно Технополисче и Била в умалени размери ще радва очите им, но шувинизма който е натегнал в социалистическо-провинциялните ви мозъци я обръща в оплюване на това което неможете,а и няма как да притежавате. Иначе хората там едва ли ще дебнат за промоции с 4 стотинки по-евтини, както правят софиянци, просто защото чушките и останалите продукти от първа и втора необходимост си ги вземат от село.
А ти ако живееш в София, вместо да бълваш простотии ходи си намери някой земляк да обсъждате Врачанския варовик и получаването на заплатите от "Химко".



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано31.08.05 16:05



драги ми господине, не се опитвам да сравнявам враца със софия или с който и да било друг град, нито цените на гарсионерите, да не говорим за ескалатора от базара в подлеза на ндк... голяма гордост. най-малко пък инфраструктурата в люлин.
ти започна с някакви необосновани нападки и подигравки, които естествено ще провокират местен патриотизъм, колкото до това къде живея - ами там където сметна за добре. не се и съмнявам, че не пътуваш в градския транспорт и не се вълнуваш от промоциите по магазините, тогава откъде знаеш че не е именно така както казах?
както и да е -смятам темата за приключена!

провинциялисти - преди да следиш за правописните грешки на другите, оправи своите, не знам къде си бил в час по граматика, сигурно не си брал царевица. пише се провинциАлисти. а и думичката шувинизъм е шовинизъм.

Редактирано от gamina на 31.08.05 16:06.



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: gamina]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 20:39



Топчоооо видяхме ти акъла ,не се фукай защото и на тема коли си за РЕЗИЛ и КАШМЕР!!! ДЕРЗАЙ!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: тop]  
Авторив4o (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 01:21



Момчето има някакви проблеми и избива комплкекси,като сравнява Враца и София(което е безмислено).Явно си мисли че е нещо повече като живее в София.
Понякога даже пътят Враца-София се изминава по бързо отколкото Младост-Центъра(както вика дядо ми:"Къв софиянец си като живееш в Младост и си на една туба бензин от центъра)



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 днови [re: ив4o]  
АвторGrandoman (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 13:54



Този софиян се изложи тотално тук! :))))
Пардон, той не беше от София. Ами интересно откъде е?!? Защо не казва?
На всички ще ни е много интересно да разберем неговия произход, нали. Хи хи хи!





Тема Болни мозъци!!!нови [re: ив4o]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 20:37



Първо никъде не съм кавал, че съм от София или че не съм от София. Второ аз никога не съм сравнявал Враца и София поради простата причина, че е смешно, сравненията започнахте да си ги правите вие. Трето никъде не претендирам, че разбирам от коли, но пък знам, че врачани не разбират от такива, защото най-новата кола в автомобилния парк на Враца е произведена 1996-та. Е кола, която е набор на третокласник вече си е изпяла песента, но в любимия ви град( едва ли точната дума е любим, защото сте виждали само него) се има за лукс. А ти буболина ли си цицолина ли си, от къде реши, че неразбирам от коли. Обзалагам се на 4 врачански заплати(около 58 лева),че незнаеш какво означават термини като: "Лингуатроник", "Сервотроник", "Спиидтроник" и да не изреждам нататак.Не че има нещо срамно в невежеството ти, напално те разбирам, че най-новата екстра на кола, която си пробвала са ел стъклата на някоя Вектра или Голф 3-ка GL. А защо си мислиш, че думи като: "резил", "кашмер", "дерзай" са с врачански произход? Не забравяй, че твойте начални учителки все пак са учили в градове различни от Враца, където няма висше учебно заведение(освен една пародия на УНСС).
А на другия титан на мисълта ще му кажа, че хората в София не се смятат за нещо повече от останалите жители на България(е освен тези, които са се появили в София през Централна гара, но за тях е нормално те са направили велико постижение осмислящо живота им като са заживели в столицата, въпреки че ден по-рано са плюли срещу нея), но останалите жители на България смятат софианци за нещо повече - усещаш ли разликата?А тебе ако те попитам какво означава думата "комплекси" сигурно след десетина дена мислене няма да успееш да ми отговориш нищо, освен някоя зле скалъпена псувня, която употребяваш най-често през зимата, докато се опитваш да запалиш колата си, струваща 280 евро в Германия.
Разтоянието Младост-Люлин по "класическия" маршрут е 22км.Грубо сметнато Младост-Центъра или Люлин-Центъра е 11км. Тези 11 км с кола се изминават за около 6-7 мин. Люлин-Центъра с метрото е 10 мин. А ти ако имаше поне елементарна обща култура, щеше да знаеш, че някои хора в по-големите градове на САЩ или Западна Европа пътуват по 2 часа в едната посока, за да отидат на работа. Но понеже ти си селско парче 11км ти се струват много, а туба бензин скъпо. Е вярно, че 22км си е разтоянието от Враца до селото ти и никак не е за подценяване. С вашите 20 годишни коли това си е направо приключение. Междудругото "софианци" живея и в други квартали освен в Младост и Люлин, но ти няма откаде да ги знаеш, защото роднините ти, които са в София живеят там и не са те известили за наличието на останалите. А дядо ти вместо да ти разказва за София( която е виждал най-вероятно, когато е ходил по болници или на някоя ексзкурзия от клуба на пенсионера до Илиенци), да вземе да ти даде Москвича да развиеш някоя шеметна скорост от 60 км и след това да идеш да го споделиш с хората на твойто ниво в клуб "Москвич"- знаеш ли кви части и кардани има в тоя клуб.
П.С. ника ми е тор а не топ.Тор това е дето изхранваше 80% от населението на Враца в доста голям хронологичен отрязък от време( е сега около 70% от онези 80% тайно се надяват да си получат заплатите от последните 4 години, но това е друга тема).



Тема Re: Болни мозъци!!!нови [re: тop]  
Авторив4o (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 21:50



Първо неможеш да знаеш каква кола имам,и дали е москвич,или там каквото и да е било.Второ,мисля че ако се огледаш във Враца има доста заможни хора с хубави коли и къщи,така че по паркингите във Враца няма само дрънголници.А и да кажа,че София много ми харесва като град,и не го плюя



Тема Re: Болни мозъци!!!нови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 21:57



Ти наистина не си добре ,вземи направление от джипито си ако имаш такова и спешно иди на психиатър защото наистина си зле.скоро май съвсем ще изперкаш хи-хи-хи ха- ха -ха
а дали съм цицолина си е моя работа, по добре цицолина отколкото TЪП-чо т.е. ТОP-чо



Тема Re: най-хубавата кола във Враца е Опел Астра 1,7 дизелнови [re: тop]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 22:12



TOP-чо или тропчо все тая да не си спал на течение скоро???
ако твоят мозък е болен не прави заключение и за останалите ами се лекувай .щом не си от София от коя паланка , махала или гето си? не се прави намного знаещ ,защото от нишо неотбираш и ставаш смешен ха- ха - ха ТЪП-чо .много си жалък и много ,много елементарен, имам чъвсвото че си нисък ,дебел ,плешив, мазен и с лош дъх затова дразниш хората ,избиваш си комплексите.



Тема Re:до топ-чонови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:17



Top-чо отново парадираш с невежеството и незнанието си и ограничения ти умствен багаж. За твое сведение във Враца има филиал на Великотърновсия университет, на Югозападния на Медицинския - софия и т.н.
300 % СЪМ УБЕДЕНА че от коли хал хабер си нямаш, от шугавото магаре на дедо ти може и да разбираш. Да не ти потънаха гемиите?
Що се отнася до тъпотиите ти само тези глупости ли успя да измислиш ,тези думи сам ли ги измисли или си чул от някъде и искаш да научиш отговора.
Тъп-чо т.е. Top-чооооооооооо вече си станал за резил. да не забравиш да идеш на лекар. Успех дано попаднеш на специалист защото работата отива на зле. КЪСМЕТ



Тема Re: до топ-чонови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:42



ТЪП-чо на тъпи въпроси не отговарям? а що се отнася до думите да не би случайно да си играл на счупен телефон и да не си чул думите. или пък твойта умна тиква ги е родила /измислила/. Освен че упорито парадираш с простотията и незнанията си отгоре на всичко си и неграмотен.
Във Враца има открити филиали на Великотърновския , Югозападния , Софийския ит.н. отново не си във час или паметта ти изневерява . А що се отнася до комплекси ти наистина ги избиваш все някой ти е крив , много си злобен и заядлив . Да не ти потънаха гемиите???? ДЕРЗАЙ!!!



Тема ало психар...нови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано02.09.05 10:06



мислех да за*ба темата, но започва да ми става забавно, искам да кажа някои неща на уважаемия г-н тор и първото е, че имайки предвид ника - еми тор - бегай в торището тогава щом сам се смяташ за органичен отпадък. второ - мисля че си от Враца или някое село до Враца и се заяждаш само, ако не си - значи си от село край София и извинението със заяжданията отпада - значи си болен мозък. От кой реномиран квартал си бре? - Суходол, Челопечене или Филиповци?
Следващото - за авотмобилния парк на Враца няма какво да говориш - нищо не разбирам от коли, но както във всеки град в Бг има дръгели, има и нови машини, които не са Вектра 1.3 или Голф 3 на 15 години, а са "набор" 2004.
За университетите - във филиалите във Враца учат много Софиянци, на които не им е стигнал умствения багаж да бъдат приети в УНСС в Сф и затова учат във Вр или в Силистра.
Не знам някой да смята софиянци за "нещо повече" - ако има такъв човек, значи има много ниско мнение за себе си. Друг е въпросът, че именно "кореняците столичани" (е*ати термина) се смятат за нещо повече и делят страната на София и провинция.
Разстоянието Дървеница - Люлин преди метрото се взимаше за 1.5 часа - смятай 280 - тролей - 309... за това време 2 пъти можеш да стигнеш до Враца.
софиАнци (научи се да пишеш) могат да живеят и в други квартали освен младост и люлин, но за щастие в моя няма фанатици, държа от сега да отбележа, че не е люлин, младост, надежда, дружба или някой от познатите ти райони. Живея в Хиподрума, в собствен апартамент. Роднините ми сигурно не са и стъпвали във въпросните квартали... стига им Лозенец, където живеят.
Селото ми не е на 22км от Враца, а на цели 35 (представяш ли си?), другото ми село (да, 2 са) на 500... ако ти си изкарвал летните ваканции в миризлива София, аз съм била на здравословен планински въздух...
Ако все пак цялата работа е, че не си си получил заплатите от химко - не е тук мястото да го оповестяваш.



Тема НЕЩАСНИЦИ!!!нови [re: тop]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 13:25



В отговор на:

щом не си от София от коя паланка , махала или гето си?



Я колко точно си го каза момичето, който не е от София е от паланка, махала или гето. Значи нямаше нужда да го казвам.
Абе ив4о аз неказвам, че ти имаш Москвич или Астра или нещо подобно, а просто, че това са едни от най-уважаваните коли в града. Естествено ще се намери и някой по-голям тарикат от останалите, който в зората на "демокрацията" е успял да намери начин да си построи някоя къща или да си купи хубава кола. Обаче се съмнявам, че ти си от тези хора и вместо да им броиш хубавите коли по улиците и да се наслаждаваш на къщите им се замисли къде са отишли твоите пари и тези на майка ти и що баба ти е със 120 лева пенсия и го кара на сух хляб или гледа пилета на село.
gamina gamina логическото ти мислене не е на ниво, но както и да е няма да се впускам в обяснения от къде съм и къде не съм и в кой квартал живея. Смятам, че за форума това няма абсолютно никакво значение, дали живея в Драгалевци, Манхатън или Дъбника( комплекса или както там си го наричате). Знам, че не разбираш от коли даже хич, до толкова, че да не знаеш, че Вектра 1.3 няма, но все пак ти пожелавам да си купиш кола от 2004 ( но не през 2026-та), защото в останалия свят извън България това е необходимост, а не лукс. И тук за пореден път индиректно казваш на какво ниско ниво е Враца.
В отговор на:

във филиалите във Враца учат много Софиянци, на които не им е стигнал умствения багаж да бъдат приети в УНСС в Сф и затова учат във Вр или в Силистра.



Значи умните софиянци си учат в София, докато тъпите отиват във Враца или Силистра, оттук следва и че един умен врачанин е на нивото на един тъп софиянец.Явно това искаш да кажеш.А "кореняците софиянци" не делят страната на София-Провинция, това стана през 1989-та още със свалянето на идола на баба ти. От тогава на сам България действително се раздели на две София и провинция. Тук сама трябва да се сетиш какво искам да кажа.
На мен обаче никога не ми се е налагало да вземам разтоянието Дървеница-Люлин, а сигурно и на още много хора, защото едва ли някой има за цел да обикаля из кварталите. Ако искаш да правиш сравнение с разтояния прави го от точка А до Центъра. А време от порядака на 1,5 часа е най-малкото смешно, освен ако не говориш по време на задръстване. Пак немога да си обясня защо засягаш само Люлин и Младост, а ти самата си от Хиподрума(един квартал, който в никакъв случай неможе да се счита за престижен), след като вече ти обясних, че двата квартала са доста добре устроени и разполагат с доста зелени площи и паркчета, което вече трудно се среща в съвременна София. И невярвам да си опзнала целия си квартал, за да знаеш дали има фанатици или няма, но щом казваш значи е така. Представям си каква софиянка си с цели две села-ти си от чистокръвните софиянци. Щом София ти е "миризлива", защо живееш в нея? Или така ти се струва само в престижния ти квартал? И още нещо да ти кажа, нещо което няма от къде да знаеш-за един софиянец има и други места за искарване на летните ваканции, като морски курорти, планински такива, екскурзии и т.н. далеч по-приятни места за искарване на почивката от някое забутано врачанско село, където освен лайна по неасфалтираните улици и запалени купчини с тор, които тлеят по 3 седмици, друго неможе да се срещне. А междудругото разходи се из софииските села, за да видиш, че там хората са доста по напред дори и от самия град.
Тук идва вече мястото да обърна внимание и на буболинка, на която и трябваха цели три мнения, за да каже това което има( въпреки че пак неуспя,овтаряйки две почти еднакви). Та да си дойдем на думата. Незнам на кое в случая казваш невежество, може би, че съм казал, че няма нито един ВУЗ във Враца. Ми няма бе. Разликата между филиал и университет е голяма, незнам що не я усещаш. Ти вместо да им водиш статистика земи се запиши в някой от тях може да има ефект. Защо не във медицинския. Можеш да станеш конски доктор в родното си село( хем ще си на "чист планински въздух") и в продължение на 25 години да събуваш чорапите на циганите и бабичките. Та с тебе едва ли ше си играя на "аз знам ма нема ти кажа щото ти незнаеш". Щом мислиш, че съм измислил аз тези нермини добре, но отговора го знам от няколко години, но ти едва ли ще го разбереш, защото човешкия живот за съжаление не е с продължителност 200 години( времето, когато във Враца ще се появят коли с такива екстри).

П.С. сори за правописните грешки, но пиша много бързо и едната ръка винаги ми изпреварва другата
Тук и малките деца знаят, че съм си напълно нормален и говоря факти, но поради невъзможността да ми ги успорите и желанието да напишете нещо няма какво друго да кажете освен "ходи се прегледай". Бих попитал цицолинка какво означава и "джи пи", но понеже знам, че ще си помисли, че аз незнам и затова питам-няма да я попитам.
Темата вече взе да се отклонява, затова ще отговарям вече на сериозни мнения, каквито едва ли ще има. Пуснах темата, защото всяка втора тема в този клуб е, че започнали да строят нещо си някъде, друго еди къде си и т.н. За справка с любимата ви София такива постройки има предостатачно и се стрят целогодишно и хората вече се отвращават, а не слагат масата да празнуват.
gamina като толкова те тегли към Враца, където очевидно ти е хвърлен пъпа, защо не се завърнеш там, да направиш нещо за любимия си град?



Тема тъпак!нови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано02.09.05 16:00



абе виж какво, първо аз живея в София, родена съм във Враца, учила съм там, живяла съм и в Русе... по въпроса защо не се върна във Враца няма да ти давам обяснения. за софийските квартали няма да споря. младост и люлин са станали просто нарицателни за жк... излишно издребняваш.. като хвалиш инфраструктурата им ходи живей там, аз не искам! и ако смяташ гьола в Дружба за зелени площи..
не съм казала че квартала ми е престижен, разбираш ме погрешно.
ние врачаните също сме чули за море и планина... не се притеснявай.
врачаните също учат в университетите, а не във филиалите и за това не се притеснявай. има обаче хора, за които е по-удобно по една или друга причина да учат в града си - и го правят.
ти въобще за какво я пусна тая тема? строят се неща във враца- еми строят се, теб това какво те засяга. за град като Вр това са нови неща, естествено че ще правят впечателние. Искаш да ни кажеш колко сме прости че се радваме на Била и Технополис? За колите пък никак не си прав, аз дето не разбирам (и поне чистосърдечно си го признавам) знам че само пишеш глупости. не виждам нищо лошо в това да се радваме че града се развива... ако на теб нещо не ти харесва в това - кажи го, но без злобни нападки и безсмислени обвинения - кой за колко стотинки си купувал киселото мляко... бля-бля... пишеш абсолютни глупости, някаква опаковка лишена от съдържание. пуснал си темата защото в клуба се пише какво ново се строи и нещо в това на теб не ти е харесало - ами хубаво, радваме се че го сподели с нас простите врачани... сигурна съм че се забавляваш с нашите писаници точно толкова добре колкото и ние с твоите...
всъщност ти да не си от монтана?



Тема Re: тъпак!нови [re: gamina]  
АвторGrandoman (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 16:24



Tози Тор е див селянин с висше образование!
Речника му е гениален, не мислите ли?

Кажи откъде си бе? Срам ли те е? Няма да ти се смеем много.

Преди във този форум влизаше един Сър. Пишеше абсолютно същите неща като теб. Сигурно това си ти
Човече кажи какъв е проблема ти. Да ни би да си загубил "аналната" си девственост във Враца. Затова ли ни мразиш толкова?
Все пак ти прощаваме всичко. Явно не ти е лесно.

Завиждаш на врачани нали?
Много хора са ми казвали, че ми завиждат затова, че живея във Враца. Хубав град е да му се не види. Дано и теб те огрее щастието да заживееш тук. Само, че селяците трудно се налагат във Враца, да знаеш. Това не е София.

Това е Враца!



Тема извинявай за въпроса...нови [re: тop]  
Автор a_n_d_r_e_a (лъчезарна)
Публикувано02.09.05 22:42



ама ти в кой клас си?И какво те бърка в кой град хората на какво се радват?Защото софиянци си имате от всичко по много,та затова ли нищо не може да ви зарадва...?

Само за справка...аз съм от Бургас...



Тема Re: НЕЩАСНИЦИ!!!нови [re: тop]  
Авторив4o (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 00:55



Пак продължаваш да пишеш неща,за които не си осведомен.Твойта баба дали и 120 лева пенсия взима.Мойта Баба беше кметица в продължение на 10 години,и депутат в народнто събрание,така че неможеш да и стъпиш и на малежката.А за колата и жилището(тъй като съм на 15),съм много благодарен на родителите си,които са ми осигурили хубав дом и хубава семейна кола.Във Враца вече си е събитие да видиш москвич.Навсякъде нови коли,пък да не говорим новите бмв-та 5-тица и 7-мица,мерцедеси,пежа-307,407,306цц,206цц,мазди и тойоти.Е масовите коли не са толкоз нови,но са добри за средното равнище в България



Тема Не сънувай бе, смешко!нови [re: ив4o]  
АвторMladost boy (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 14:13



Този въобще идвал ли е във Враца някога. Сигурно е било преди 15 години щом е видял само Опел-и. Мога да му кажа, че само пред моя блок в младост са паркирани коли, далеч по-добри от Опел астра. Със сигурност има и такива, но да не би в другите градове да няма. От доста време във Враца има много добри и нови коли, на чиято регистрация след ВР не е задължително да е лесно запомнящ се номер. Това е истината и всички я знаят, но има хора, на които все нещо им е криво.
А относно заплатите във Враца и в София мога да ви дам едно пресно примерче. Моя най-добър приятел преди работеше в София. Вземаше добри пари, наистина, но в момента работи във Враца същата работа за почти два пъти повече.



Тема Re: Не сънувай бе, смешко!нови [re: Mladost boy]  
Авторvr (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 19:16



Tа искам да кайа ниаколко думи на top neznam kak da go 4eta no az si go 4eta bash kato tor i mislia 4e ti iavno si prekaleno emocionalno i fizi4eski obvurzan s priakora si koeto estetsveno proli4a i stana na vsi4ki iasno!!!
Pi4 neznam ot kude si ti taka i ne kaza ,samo deto kato tolkova neprovincialen tip s takova goliamo samu4uvstvie ,neznam kude ot vsi4kite si angajimenti nameri da pishesh v tozi forum otnosno shibania spored teb grad vratza!!!!!dotuk vidiahme 4e za teb ne struva nishto ,togava zashto se zanimavash!!!
Vratza spokoino mojem da kajem 4e ne e perfektnia grad,no za men e AZ sum roden tuk i vinagi shte go obi4am!!!!TO i tutrakan i petri4 ne sa koi znae kakvo kakto i oshte dosta gradove v bulgaria kato love4 pleven montana i pove4eto gradove v severna bulgaria koito sa naistina p ozle ot vratza ,no horata si gi obi4at!!!
Iskam da ti kaja 4e kakto ima seliani ,taka tuk ima i mnogo umni hora!!i otnosno fakta 4e vra4ani ne vlizali nikude,mojesh da si napravish niakolko spravki za universiteti koito sa na purvo miasto v bulgaria MU 4e sred prietite studenti nai goliam e broia na vra4ani........a po maluk e broia na prietite ot drugite gradove vkliu4itelno i ot sofia!!
Liulin Nadejda младост...tova sofia li e!!??az neznam ti me otgovori!!!plus az imam 3 apartamenta v sofia v da re4em hubavi kvartali...puk sum vra4anin.....a ti govno ...sofiansko ili ne kolko apartamenta imash????i kude ...v guza na ov4a kupeл??



Тема Re: до ТЪПЧО т.е топчонови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 21:52



абе тъпчо благодаря за тъпите ти предложения. В медицинския колеж не се става конски доктор ,толкова ли си КУХ .Какво се правиш на много умен ,не си и никога няма да бъдеш.
ако се налага още 10 пъти ще ти го напиша та дано Зацепиш ЗА КАКВО СТАВА ДУМА . абе тъпия за твое сведение правя разлика межди колеж ,филиал, университет и т.н.
Селянин такъв ти и да искаш да си играеш на аз знам ама еди какво си .........веднага ти казвам че с помии не играя!!!Щом се правиш на кой съм аз защо не казваш откъде си да не те е срам ,сигурно живееш в някоя циганска махала в картонена колиба и кенеф под някое дърво.
Отново ти казвам ходи се прегледай!!!!!
p.s. сугурно си някой селски ерген ,дебел, тъп, грозен , мазен ,потен т.е. отврат и гадост та си толкова злобен и заядлив .
Започвай с още простотии , ние ВРАЧАНИТЕ обичаме да се забавляваме с тъпаци като твоя милост , овча болест, карай шугавото магаре на деда си .
С НЕТЪРПЕНИЕ ОЧАКВАМЕ СЛЕДВАЩИТЕ ПРОСТОТИИ!!!
ДЕРЗАЙ!!!!!!!!!11



Тема Re: абе ти добре ли си ???нови [re: тop]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 22:50



абе top ти имаш ли акъл в тая куха кратуна?ти си ненормален!!
щом врачани ти бъркат в здравето ,бегай на село на некоя ливада и се отдай на размисъл тъпак такъв!!!!



Тема Re: до Тъп-чонови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 21:58



Тъп-чо скоро не си си писал простотии, сигурно кухата ти кратуна не може да измисли нищо такова. Жалко!!!!!
Умствения ти багаж е малко ,питай баба ти за нещо което я вълнува и ни пиши за нейните вълнения , измисли тъпи думи и питай знам ли , не знам ли ?
Ходи ли на психиатър? и Има ли надежда да се оправиш??? Успех!.
ОЧАКВАМ ОТГОВОР!!!!!



Тема Re: АЛО НЕНОРМАЛНИКнови [re: тop]  
АвторMИTAK (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 22:30



АЛООО ненормалник какво забъркваш сега циганите и бабичките. НЕНОРМАЛНИК- ХА ХА ХА



Тема Re: къде се скри бе торнови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 22:51



къде се скри бе оборска тор ,да не те приеха в болницата , обади се да не те мислиме.
или пък се чудиш какви тъпотии да измислиш,малоумник, а може да си на село да си приготвиш зимнина /туршии,лютеница ,компоти и т.н./ или ще кажеш че не ядеш такива работи, да си вземеш 1 кора с яйца и да ти колнат 1 кокошка да си вариш чорба и да си правиш каша.
приятно изкарване на село!!!!!



Тема Re: къде се скри бе торнови [re: бyбoлинka]  
АвторVrachanin (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 14:15



Знаете ли, че този тор пише и във клуб София, където пък казва, че е от Враца, а София бил много гаден град!
Този явно наистина е психо!

Ако искате влезте в софииския клуб и вижте темата "София е тор" Той там пише с прякор "Кариеса" Ха ха ха ха



Тема шизофреникнови [re: Vrachanin]  
Автор gamina (someone)
Публикувано07.09.05 14:34



хаахаха!
да ходи да се прегледа наистина за шизофрения:)



Тема Re: това шизофренията не прощаванови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано07.09.05 14:49



освен че е шизофреник е и тъп шизофреник:

В отговор на:

София- най-торливия български град пълен с 1 182 698 души обикалящи целия град за да си купят зарзеват с 6 стотинки по евтини предизвикващи невижнана в никой друг град в България търпана от чували с чушки и домати по реисовете и останалия градски транспортили чакащи поредната промоция във Фантастико и със спестените 40 лв купуват на салма тва което е най евтино незавизимо дали имат нужда от него с мисълта че са на далавера.




да ви е познато? Това са мои реплики от този клуб, а въпросното нещо в кавичките приятеля тор е пуснал в клуб София - абе глупчо, като си толкоз информиран не копирай чужди думи... нали си образован и не се качваш в градския транспорт..
п.с. ходи верно се прегледай че с тая шизофрения доникъде няма да стигнеш.



Тема Re: това шизофренията не прощаванови [re: gamina]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 10:54



Kato mu cheta postinga za sofia 100% e nekoe glupavo studentche ot stud. grad(bez da iskam lohso da kaja) ili puk jivee v lulin, zashtoto samo v tezi 2 kvartala sa tolkova Fantastiko e tolkova populiaren magazin
Kakvo mu se vruzvate na toz besen komplexar i seliak.

Az ne sum ot Vratza, ot Sofia sum, no tova ne mi prechi da imam biznes vav vratza i da mislia che gradat se razviva.
Verno e che ima dosta zlobichka v nrava na povecheto hora, no vse pak vav vrazta ima mnogo svestni hora koito se opitvat da napraviat neshto za grada si.

A tozi TOR da hodi v misha dupka i da si purdi tam za 5-6- stotinki po-evtino:)))

absoliuten idiot



Тема ........нови [re: Joro]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 12:39



Ахахаххахахаха. Определено влизат шизофреници в клубовете, но може да се поспори дали аз съм такъв или някой друг. Тая тема в клуб София не съм я писал аз. Незнам даже и що сте си го помислили. Иначе момчето добре го е замислил, но е сбъркал клуба. Текста доста му куца, лексиката му е бедна, а и едва ли някой от София го е грижа какво мисли някакъв неграмотен врачанин на предполагаема възраст около 15 години и 6 месеца, който сигурно не е стъпвал в столицата. А по-смешно нещо не бях чувал от това, че те копирам. 1 в София живеят около 1 300 000 души, а не написаната бройка от кариес. 2 едва ли някой ще похарчи 1 лев (най-малко) за транспорт "до другия край", за да си купи зарзАват с 6 стотинки по-евтино и да излиезне на кюрия 25 стотиники(ако се предположи, че си купува по 6-7 кг.). 3 немога да вникна в съдържанието след първите две изречения. Е имате право да си мислите каквото искате, щом мислите, че темата е мое дело така да бъде, въпреки че пиша само и единствено с този ник навсякъде. Невър майнд. Какво ще рече това "другия край"? Ами ако човека живее в центъра или по-вътрешен квартал?
Темата във вашия клуб разбира се я пуснах, за да се заям и да се посмея, като пожънах сериозен успех. Напълно съм наясно както с авто-парка в града, така и с това как живеят хората, какви коли карат, какви са заплатите, инфраструктурата(която в интересен на истината не е никак лоша и се развива като се има предвид положението на останалите градове, които са на нивото на Враца) и т.н. Единственото нещо, което копирах е от една тема, която беше пусната преди време в клуба, така че това за Била, киселото мляко и безалкохолното не са мои думи, а на ваш съгражданин. Ето вижте:


С всичко това смятам темата за изчерпана и нямам намерение да се занимавам повече с вас, първо не сте ми на нивото както вече се видя, второ не отговаряте на нищо конкретно и трето почнахте да се дразните от фактите ми и това, че неможете да ги оборите. В началото имаше надежда, че можеше да се спори с гамина, която единсвена успя да върже 2 приказки, въпреки че нямаха никакъв смисъл. Е все пак си оказва влияние прекарването на отпуските и ваканциите по селата и това, че е израсла и възпитана във Враца.
Айде много здраве на форума пожелавам на буболинка, след като построят Била да успее да си намери работа там( даже и теми по клубовете е напускала по тоя въпрос) я като чистачка, я като да подрежда зеленчуците или още по-хубаво да се издигне до касиерка.
П. С. най ме изкефи оня пич дето написа, че има 3 апартамента в София и жевее във Враца. Е аз имам апартамент 160кв в центъра на София, етаж от къща в Драгалевци, мезонет в Слънчев бряг, магазин за обувки на 5-то авеню( Ню Йорк), апартамент в Манхатън( даже втората бивша жена на Доналд Ръмп ми е комшиика) и държа 4 негърски гета под наем в южен Бронкс. Айде тръгни доказвай, че не са мои и че ти имаш три апартамента в София.

В отговор на:

Kato mu cheta postinga za sofia 100% e nekoe glupavo studentche ot stud. grad(bez da iskam lohso da kaja) ili puk jivee v lulin, zashtoto samo v tezi 2 kvartala sa tolkova Fantastiko e tolkova populiaren magazin



Алоо бизнесмена постинга не е мой, а и веригата Фантастико не е популярна само в Студ град и Люлин, а още във: ж.к Изток, ж.к Бъкстон, ж.к. Надежда 1, ж.к. Стрелбище, ж.к. Дружба 1, ул. "Шипченски проход", ж.к. Света Троица, ж.к Хаджи Димитър, ж.к. Младост-4, Люлин 1 и Люлин 6, ж.к. Надежда-3 и 2, бул Сливница 65 и бул. Витоша 192-198.
Хипермаркети Била в София са в: Мотописта, Славия, Младост, Надежда и Подуене, а също така има 2 в Пловдив, 2 в Бургас, Шумен, Стара Загора, Сливен, Пазарджик и Габрово. А честит ви и на вас у Враца.

П.С. имаше един дето беше нашисал, че мразя Враца щото съм изгубил аналната си девственост. Не нито мразя Враца, нито съм си губил аналната девстеност във Враца или, където и да било. А само да ти кажа, че в аналния секс няма нищо срамно и пошло и много хора го правят, но не и аз. Ще ти дам един прост пример: Ако си на операционната маса и живота ти зависи от хирург и лекарското изкуство и него ли ще питаш дали са го ебали в гъза? Не нали? Но след няколко месеца, когато всичко отшуми, отново ще се хихикаш зад гърба му и ще се чудиш дали са го опердашили анално, защото майкати като малък не ти е дала необходимото възпитание и мироглед. Е стига ти с урока по модерно мислене. Потапяй се в пошлостта на средновековния си мисловен интериор!



Тема Re: ........нови [re: тop]  
Автор gamina (someone)
Публикувано09.09.05 11:13



продължаваш да си все така шизоиден и забавен, и на мен ми беше забавно да споря с теб, въпреки че това с смисъла в думите е спорно... whatever... кариес/тор или там както се наричаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.