Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 21.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: билла - врацанови [re: v-city]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 14:21



v-city, можеш ли да качиш снимки от Билла и площада тук?
Видях, че си сменил логото на сайта. Новото е много яко.



Тема Re: билла - врацанови [re: v-city]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано11.11.05 07:26



Мен дългите опашки пред касите ме отказаха от пазаруването там Просто си върнах всички продукти обратно и излязох.Надявам се да се пооправят нещата по-нататъка.



Тема Re: билла - врацанови [re: DUST]  
Автор v-city (admin)
Публикувано12.11.05 19:02



напоследък съм навсякъде, но не и във Враца, сега понеделника се прибирам и ще понапънем за галерия да направим :)




Тема Re: билла - врацанови [re: v-city]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 19:43



Ще е радвам много на такава галерия от Враца.


Ти иначе как си? Как стоят нещата във Виртуални градове.Все още ли работиш по проекта. Ти ли качваш всичко във отделните виртуални градове или вeче работиш със съдружници. С две думи твой ли е още проекта, защото май се появиха доста провокации, че нямаш нищо общо и т.н. в което аз не вярвам.
Може да ми пишеш и на меила: dust_1@abv.bg



Тема Изгодно в БИЛЛА!нови [re: бyбoлинka]  
Автор DUST (минаващ)
Публикувано14.12.05 17:55



Какво според вас е наистина изгодно да се вземе точно от Билла, а не от някой друг магазин в града. Според мен има стоки които са по-скъпи, но пък има и доста по евтини особено тези на промоция.

Ще дам само един малък пример: препарата за миене на съдове Фея е 0.78 лв(дори не е в промоция), докато в останалите магазини е от 0.90 нагоре. Обаче пък козметиката е с доста по-високи цени отколкото в магазините по центъра, пък да не говорим за складовете в ОКС.
Миналата седмица пък имаше на промоция сладките на врачанската фирма Кампино, които определено си струват и не са никак скъпи.

Споделете и вашите впечатления за цените и най-вече какво е изгодно. Мисля, че подобна дискусия ще ни улесни в пазаруването



Тема Re: Изгодно в БИЛЛА!нови [re: DUST]  
АвторAндpeй (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 23:30



Течния шоколад финети е 1.50 а в другите магазини е минимум 1.70.Плодовете са по евтини а и рабирасе стоките със знака.



Тема Re: Изгодно в БИЛЛА!нови [re: Aндpeй]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 12:21



Изгодно е кафето с марката Клевър (произведено от Спетема).Никак не е лошо и струва само 0.79 лв



Тема Re: Изгодно в БИЛЛА!нови [re: DUST]  
Автор DUST (минаващ)
Публикувано08.02.06 13:15



Нова Бразилия 100г за джезве сега е на промоция само за 0.87 лв
На другите места е по 1 лев и нагоре



Тема Re: Изгодно в БИЛЛА!нови [re: DUST]  
Автор DUST (минаващ)
Публикувано08.02.06 13:21



Маргарин Томми (голям) за 0.94 лв (Препоръчителната му цена е 1 лв)



Тема Re: Изгодно в БИЛЛА!нови [re: DUST]  
Автор DUST (минаващ)
Публикувано08.02.06 13:26



Шпек салам "Бургас" на фирма "Майстор Цветко" Враца - намален от 2.69 на 2.19 лв




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.