Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 20.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде се похарчиха 500 000 лева за пещерата  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 17:13



Здрвейте на всички!
Аз се интересувам къде се похарчиха 500 000 лева ремонт на пещерата. Някой може ли да потвърди и да даде мнения. Къде може да се иска отчет за средствата пред обществото. Надявам се в тази тема да не пишат хора, които просото си нямат работа.
Попздрави!
Тони



Тема Re: Къде се похарчиха 500 000 лева за пещератанови [re: Toни]  
Авторлeд (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 09:12



в пещерата няма и 100 000 похарчени, сигорна сам че имат документи за всичките 550 000 разбира се раздути десеторно за труд и матеряли от нормалните пазарни цени, това е интелигента кражба, жалко че няма гражданско общество в града.

по-добре да не бяха писали тази сума по всниците така се изложиха повче.



Тема Re: Къде се похарчиха 500 000 лева за пещератанови [re: лeд]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано01.08.05 19:52



Няма гражданско общество в цялата ни страна за съжаление.Ние,българите не сме научени да си търсим правата.
В случая бих казала и друго -няма и закони.



Тема Re: Къде се похарчиха 500 000 лева за пещератанови [re: Toни]  
Авторcitizen (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 22:26



само за сравнение осветяването на нос калиакра , който е 2 км. са похарчени 80 000 а за нашата пещера тя е 250 м 550 000

къде сме ние или колко напред са нашите



Тема Re: Къде се похарчиха 500 000 лева за пещератанови [re: citizen]  
АвторAнтoн (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 20:05



Този въпрос трябва да се повдигне някъде! Някой има ли представа къде може да се направи това нещо. Някой трябва да поеме отговорност. В момента се случва същото нещо с Кулата на Мешчийте. Ако сте забязали вечер месец стои скелето а там никой не се мярка. Сигурен съм, че течат поне 10-ина заплати в тоза момент, които попадат само в един джоб обаче. Тук са предвидени 100 000 лева. За тия пари ще се построят сигурно най-малко 2 нови кули. Всичко това е на нашия груб. Всеки ни прави на балъци.



Тема Re: Къде се похарчиха 500 000 лева за пещератанови [re: Aнтoн]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 08:31



та ние нямаме държава вече от месец и нещо а тук се пише за търсене на отговорност.
според мен всичко идва от областната оправа тя е в основата на отпускането на пари по разни програми и разбира се по
"усвояването"

аз съм за създаването на такъв граждански комитет, който да следи точно тези, които преяждат с власт



Тема Re: Къде се похарчиха 500 000 лева за пещератанови [re: free]  
АвторAнтoн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 19:53



Да, съгласен съм и аз за граждански комитет. Трябва да видим как може да се създаде и да функционира. Днес се опитах да проверя отчет за проекта в сайта на областна администрация, но се оказа, че сайта е изчезнал. Много странна работа.



Тема Re: Къде се похарчиха 500 000 лева за пещератанови [re: Aнтoн]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 21:27



да тази тема трябва да бъде постоянно актуална, но както споменах ние нямаме държава и сувернитет, власта е разложена от корупция и разни олигарси карат влака.

ако някой има идея как може гражданско общество да си върши работата във Враца нека я сподели!

приемат се и не стандартни идеи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.