Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 25.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: БЪЛГАРСКАТА (и не само) ПРОСТАЩИНАнови [re: lisungera]  
АвторAsen (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 19:16



Мали сетих се един любопитен факт, който явно е пропуснат да се напише в тоя роман за "БЪЛГАРСКАТА (и не само) ПРОСТАЩИНА". Доколкото си спомням тия от АЕЦ и Белослав ги наградиха за ДИСЦИПЛИНА и за най-много пъти участие в похода .Е ако и аз участвам така и на 100 години да съм и да се возя в кола през целия маршрут сигурно ще ме пишат за рекордите на Гинес за 90 участия (щото съм тръгнал на 10 години). Абе яко е така дееба



Тема Re: БЪЛГАРСКАТА (и не само) ПРОСТАЩИНАнови [re: дyxът нa Бoтeв]  
Автор pizzar (t.e.pravi pizzi)
Публикувано12.07.05 22:39



Ех, наистина е жалко това, което чета... Особено болезнени за мен е поведението на козлодуйската група, защото аз самият сам от Козлодуй. Не сам взимал участие в нито един поход, но като дете (мда, преди 20-на години) винаги се радвах, когато наближаваше 27-ми Май. Баща ми работеше тогава на радиофара (сега една съборетина веднага вдясно след входа на парка в Козлодуй) и в тези дни даже не се и прибирахме в града, а преспивахме там. Обикалях по цял ден сергиите (предимно цигански) и палатките (където алкохол не липсваше). Беше готино. Много хора, панаир, зарята, ХрБ-то пак разчистено. Простотия смятам че е имало и тогава (знам ли, бях 5-6 годишен), но имаше и мноооооого хора (850, че и повече), които бяха дошли с намеренията на автора на тази тема. Сега нещата явно са други. Простаците са повече и като с мнозинство си позволяват неща, които ни срамят като нация.



Fantaziata e po-vazhna ot znanieto, zashtoto znanieto e ogranicheno


Тема Re: БЪЛГАРСКАТА (и не само) ПРОСТАЩИНАнови [re: дyxът нa Бoтeв]  
Авторбopoвaнчeнинa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 11:27



макя им ша еба на тия политици нещастни. Прочетох материала за Христина Христова дето раздавала фланелки на походниците и дето рисувала по пътя с жълта боя та ми хрумна да кажа и аз една гавра, която е извършена в мойто село Борован. На края на селото по пътя за Враца има голяма табелко на която пише Ботев път, има изрисувано лъвче и пише годината на похода на Ботевата чета 1876 г. В момента нищо такова не може да се види и прочете просто защото тази означителна табелка се е превърнала в БИЛБОРД. Всичко е налепено с плакати на Христина Христова и на оня негодник от мандра Пършевица Зоров. Каква гавра тези пумияри се направиха те с Ботев, те нито са направили тая табелка нито са дали некви пари за нея. С какво право тия национални предатели си позволяват да лепят там своите карикатурни изображения. Поне като бяха свършили изборите да бяха го по4истили. Нищо такова не стана. А сега да видим иначе толкова загрижената за нашата съдба Христова дали ще дойде да на види повече-едва ли. Затова аз лично поемам задачата да изчистя табелката. Очаквайте скоро снимки от налепената и поруганата табела и вече изчистената табела от мойте ръце. Защото сигурно само аз от Борован ще сторя това ,защото комунягите които управляват селото са си ПЕДЕРАСТИ всичките. Както е казал и самия поет -революционер Христо Ботев- "Борован спи и вечно ще спи"



Тема Re: БЪЛГАРСКАТА (и не само) ПРОСТАЩИНАнови [re: бopoвaнчeнинa]  
АвторAнтoн (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 20:13



Браво човече! И много си прав!



Тема Re: БЪЛГАРСКАТА (и не само) ПРОСТАЩИНАнови [re: бopoвaнчeнинa]  
Автор cвoд ()
Публикувано25.03.08 20:16



Вярно че сега ни управляват ПЕДАЛИ, но за жалост народа прави експерименти и после съжалява. Затова сега 2008 г.в Борован командват крадци, убиици и педераси. /забравих и манафа пеев/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.