Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 07.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Евтини мошеницинови  
АвторWARNlNG (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 13:31



От известно време едни хорица обикалят магазини, офиси, кафенета и бръснарници. Тези хорица обещават добра реклама, обещават голяма аудитория която да я види, обещават голям оборот, обещават какво ли не, даже невъзможното само и само да им дадат някой лев. Толкова много обещания за толкова малко пари. Звучи добре, не мислите ли? Лично аз предполагам, че ако имаха възможност сигурно щяха да сбъднат все някое от обещанията си. Като например голямата аудитория. За щастие посетителите на един сайт могат да бъдат преброени сравнително точно. За съжаление обаче "аудиторията" на нашите герои е главно от тях самите. Ако трябва да сме точни 22 човека дневно. Има лични страници в Geocities с повече посетители. Т.е. аудитория липсва. Интересно тогава какво продават след като и един лев за такава реклама ще е много. Дали има човек, който ще даде пари за реклама ако знае че тази реклама, дори и ако беше добре направена няма как да достигне до неговата целева група? Едва ли. Но ако не кажеш истината и го излъжеш може и да мине. На това и се надяват. Явно обаче не се навиват много на голословните лъжи напоследък, та нашите герои прибягват до още по-голяма измама и чиста фалшификация. А именно манипулиране на данните за посещенията си. В случая става дума за статистиката на search.bg. За незапознатите ще кажа че данните от тази статистика се базират на броя посещения на сайта. Ако поставиш обаче твоя брояч на друг сайт, то освен твоите реални посещения се добавят и посещенията на сайта гостоприемник. Може да се зачудите кой е гостоприемника. Интересното в случая е че гостоприемник се оказват обикновените хора решили да използват безплатна услуга за личен форум борд предлагаща се от сайта fhhost.com и неподозиращи фалшификацията. По този начин нашите измамници се надяват да не ги хване някой, тъй като посещенията идват от различни сайтове.

Толкова за аудиторията и за почтенността на начинанието.
Всъщност не споменах кое е то.
Използват гръмките имена "Виртуална Враца" и "Виртуални градове".
Според мен виртуални са обещанията на инициаторите и шансовете за успех на измамените.

Онази вечер гледах как Слави започна да се разправя с жълтите вестници за лъжите им.
Аз никога не бих дал пари на такива "виртуални" мошеници, но ако вие сте дали, предлагам да си потърсите правата по съдебен ред. Само това е начина да се избавим от такива паразити.



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: WARNlNG]  
Авторjok (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 13:43



Ха, баси нещастниците.
Абе тва не беше ли vratza.net преди?
Ама нещо май са им откъснали топките :-))
Дали е позорно да стои надпис че си SUSPENDED а?
Даже една позната имала неблагоразумието да им се довери и тия й направили поща във vratza.net.
Познайте от три пъти какво се случва с кореспонденцията й сега.



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: WARNlNG]  
АвторMимo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 13:46



Хм аз като гледам там стоят четири брояча. За всеки виртуален град. Значи излиза че не само че не са техни посетителите, а даже не са толкова. Сигурно пред хората сумират бройката.
Ужас



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: Mимo]  
АвторEhooo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 14:28



Много правилно сте го казали. Тия са точно като жълтата преса. От нищо им не пука. Колко неща се изписаха за този сайт, но неговите създатели стават все по агресивни и нахални. Тьй като и аз познавам доста хорица дето са постадали, предлагам да почнем да публикуваме всичките им издънки, за да се стигне до някаква оправия.



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: Ehooo]  
АвторGoogle (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 14:56



на кой му пука? то цялата страна е една измама ти за един сайт си се фанал
предлагам всички пострадали да се оплачат тъкмо да изчислим точната им бройка



Тема оплаквам се *DELETED*нови [re: Google]  
Автор v-city (admin)
Публикувано21.05.05 16:00



Мнението е изтрито от vratzacity

Тема Re: оплаквам сенови [re: v-city]  
АвторGeorgi (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 16:12



Дражко работи на принципа на госпоприемниците. Намира някой будала, разправя му колко е велик той и сайта му и получава финансиране, помещение. Всичко обаче трае до няколко месеца докато го хванат, че лъже, краде или прави далавери за сметка на измамения. А иначе, че е психо, си личи и от горното му зказване.



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: WARNlNG]  
АвторSteisi (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 23:38



мале ще умрете от яд че некой може да направи нещо? ей тая злоба ще ви умори!!кво сега ми нагласят брояча ми добре ама нали има 150 фирми и пове4е а и плюс тва саита е много хубав....а на вас кат не ви харесва и кат не ви изнася не го гледайте бе мале ма сте неграмотни направо сте за село......мене лично ми харесва саита а и кво "излагалите се клиенти да си търсят правата по съдебен път" хаха само се чудите кво да измислите ама звучите банално. вие нали не сте в тва число?!?!рекламата е добра а и таз ваща антиреклама увеличава броиката на брояча нали знаете...хаха пак после те са го нагласявали мале ще се пукнете от злоба 4е некои може да направи нещо..........заклевам се



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: Steisi]  
Авторcпok (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 11:43



хахаха
вари го печи го Драганчо си е Драганчо. Ако щеш не като Steisi, а като draganchosteisi да се именуваш. Не мисли че ще заблудиш някого.
Все така неграмотен ("мале ма сте неграмотни направо сте за село") , все същия измамник (вижте първия постинг и след това статистиките му).
Разбира се че ще ти харесва сайта ти. Нали ти си му автора :-)
Фирмите ви барабар с училищата :-) май не наброяват 150. Мистериозно се сринаха на 104. Какво стана? Броил си и миналогодишните с надежда да дадат някой лев и сега, но те не са те броили в сметките си повече. Зачеркнат си завинаги. Сам се запитай защо. Измамата не може да трае вечно. Всъщност фирмите са доста далеч надолу от тази бройка но това няма значение тъй като и без това са бутафория. От никого нежелана реклама в нищото. Както например Мегасофт. Такава страхотна реклама сте им направили с празния магазин че няма накъде повече. Познавам хората и знам че нито са плащали нито са поръчвали (анти)рекламата си.
Както и да е. Да обяснявам на тебе е все едно да говоря на дърво. Човека отворил темата, когото аз поздравявам и напълно подкрепям, имаше предвид че това е измама и трябва да се преследва. Аз ще имам грижата да разглася на всички познати. Колкото повече знаят толкова по-добре. Никой не бива да си дава парите на мошеници като тебе.



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: Steisi]  
АвторEзekи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 12:10



Драганчо, помниш ли Балкана?

Познавам човек, който много е навит да те заведе на екскурзия! Много е доволен от направените в теб инвестиции и възвращаемостта!

ВНИМАВАЙ МОМЧЕНЦЕ! Играеш си с неща, които са сериозни!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.