Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 22.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Евтини мошеницинови [re: Eзekи]  
Авторlvana (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 15:30



use6tam 4e tiq lo6ite temi gi pi4e edin i sa6ti 4ovek ama nzzzz mai verno vi e qd 4e nekoi moje da napravi ne6to.......to si e za va6a smetka kvo vi interesuva dali luje ili nee gledaite si va6ta rabota da ne rabotite v za6tita na 4oveka 4e to si4ko e luja okolo nas ogledaite se naokolo aa porednata luja mai e tez razli4ni imena i mai tva e eedin 4ovek aaaaaaaaaaa q priznavaite



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: lvana]  
АвторПeтkaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 17:43



хааа ти ли Дражко
Като се изпуснеш - смърди, не ти ли е ясно? Тоя път си се насрал. Колкото и да го замазваш ще вониш а другите ще те сочат като поредния жалък смрадливец. Разликата между овцата и човека е точно в търсенето на сметка за такива като тебе. Ако някой тук каже че е съгласен да го използват то значи просто пишеш от друг ник. Хайде ходи се поизбърши че баси вонята...



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: Пeтkaн]  
Авторcpaнйeee (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 18:37



яко станйиеее тука вааа целия ви клуб смърди врачанииии вий си смърдите сите по рождение лайнари



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: cpaнйeee]  
АвторRlM (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 18:47



Почва де ми писва от цялата врачанска дивотия........



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: RlM]  
Авторkosta (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 23:17



imam 4ustvoto 4e tuk p6e samo 1 4ovek tiq po gadnite raboti are nameri si druga rabota kak ti ne e umrazna da darji6 smetka na drugite kat se osere toq tam kuv be6e 6a se i opere na vas kvo vi vliza v rabotata zanimavaite se s ne6to drugo i kak podu6ihte 4e smardi mai verno kakto nekoi spomena vi e qd



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: kosta]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 16:01



На мен сайта ми харесва. Предлагам да се витруализират улиците наново и освен из магазините човек да може да рзгледа и централните улици



Тема Re: Евтини мошеницинови [re: Aни]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 10:28



Радвам се че ти харесва. Сигурен съм че ще ти хареса още повече като разбереш че фалша продължава с пълна сила. А измамените са такива като теб. И досега брояча продължава да отчита чуждите посещения. Дражко и сие продължават измамите си по улиците.

Впрочем интересно ми е да чуя мнението на Дъсти относно морала на това "виртуално" явление. Досега винаги се е изказвал ласкаво, а сега си мълчи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.