Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 14.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 23:21



Там съм родена,там мина детството ми!После нашите ме отведоха на другия край на България,но сърцето ми остана там.Един ден ще се върна за да мина пак по същите улици,да си спомня миговете когато съм била много щастлива.Обичам този град!



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 02:38



Браво на теб.Само внимавай да не се уплашиш като се върнеш защото нещата не са така като преди.



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: kpъcтниkът]  
АвторMan of the ma4 (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 09:28



Da, naistina ne6tata ne sa kakto predi a sa mnogo po-hubavi! Vratza stava vse po-moderen i po-krasiv grad. V momenta tuk se stroi super mnogo! Vsi4ko se promenq - sgradi, ulici, gradinki i t.n. S dve dumi: SUPER GRAD!!!



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Man of the ma4]  
Автор inkp (Ив)
Публикувано14.04.05 10:34



Супер!

С всеки изминал ден тук става все по-по-най!

"Когато печелиш, незнаеш какво губиш,
когато губиш, незнаеш какво печелиш.
"


Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Mapия]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 13:26



Живяла съм в доста градове(работата на наште беше такава),но по-готини хора от врачаните не съм срещала(ма то и аз съм врачанка).Това на врачанин от къщата гладен няма да излезеш,много гостоприемни хора!Каквото имат слагат на масата!И досега като ме питат къде съм родена с гордост казвам ВРАЦА!Страхотни сте!Да даде бог да мога да се върна!



Тема чЕкай малконови [re: Man of the ma4]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 14:32



Строят се сгради и хиляди други неща - съгласен съм!Само дето след 4-5 години тия сгради ще заприличат на гъз.В България строежите не са качествени и за това рухват след 4-5 години.Гледам Райфайзен Банк.Тази банка я построиха за нула време батка.Качеството си изисква най-вече време.Не може да строиш сграда около 3-4 месеца на бегом и после да очакваш да стои десетки години.

Иначе съм съгласен че в града има напредък.Коментара ми горе бе по-скоро плод на ирония.



Тема в грешка синови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 14:34



Има гостоприемни хора във Враца но по-голямата част са пълни скръндзи.Като гледам какви злобари има в тоя град ми става Уеко зле.Има си много свестни и адекватни и най-вече ЛЮБЕЗНИ хора но те са малко.Зависи каква работа имаш във Враца.Ако си на гости при някой естествено че ще ядеш и пиеш на аванта цяла нощ.



Тема Re: в грешка синови [re: kpъcтниkът]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 15:14



Кръстник,толкова ли са зле нещата?Аз други спомени имам,но те са отпреди 15 години!



Тема е не де ненови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 17:44



Нещата са доста хубави само че на външен вид.



Тема Кръстник-Bacio tua mano.нови [re: Mapия]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 18:51



Кръстник-Bacio tua mano.Това е традиционен сицилиански поздрав към дона-Кръстник,буквално означава,,целувам ти ръка,,



Тема абенови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 19:16



Grazie.Ама ти да не си италианка?



Тема Re: абенови [re: kpъcтниkът]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 19:28



Не,но знам че кръстника не се говори без увавжение!



Тема КРЪСТНИК-Bacio tua mano.нови [re: Mapия]  
АвторMAPИЯ (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 20:19



Ай,кръстник май нещо съм го оплескала горе!Знам,че на кръстника не се говори без уважение,никой не говори с него без да му целуне ръка,пройзнасяики тези думи.Израза е сицилиански!



Тема към Мариянови [re: MAPИЯ]  
Автор3apko (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 17:17



Мария от колко време не си била във Враца?



Тема Re: към Мариянови [re: 3apko]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 18:24



От 15 години!



Тема много яснонови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано15.04.05 18:51



Кръстникът заслужава само уважение и поклон.Ако не ме уважаваш по-добре не ми пиши



Тема КРЪСТНИК-Bacio tua mano.нови [re: kpъcтниkът]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 18:59



Как бе кръстник, да не те уважавам?Опазил бог...Bacio tua mano.



Тема BACIO IL MIO CAZZO!нови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано15.04.05 20:37



dopo io bacio la tua figa.
До тук бях с италианския

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kpъcтниkът на 15.04.05 20:39.</EM></FONT></P>

Редактирано от kpъcтниkът на 15.04.05 21:03.



Тема Re: към Мариянови [re: Mapия]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 07:32



Поздравления за Мария! Много малко вече се намират такива хора. Лошото е, че когато някой изрази хубаво и откровено мнение, винаги ще се намери някое говедо да го пореже.



Тема Re: към Мариянови [re: Гoro]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано20.04.05 15:10



Къде е проблема?Просто изразих СВОЕТО мнение.Ти като си на друго ок.Твое право е.



Тема Re: към Мариянови [re: Mapия]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 13:52



Maria, za 15 godini tolkova mnogo ne6ta sa se promenili, 4e si niama6 na predstava. Opredelno Vratza se razviva s mnogo dobri tempove, osobeno v poslednite 3-4 godini.
Syvetvam te da doide6 skoro i 6te ostane6 o4arovana.

Pozdravi!



Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
АвторBp (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 05:14



Определено Враца се развива много добре през последните 3-4 год. в областа на наркотиците , престьпленията ,мьрсотията ,безработицата ,..,..,..,...,...,...и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,



Тема Re: към Мариянови [re: Bp]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 17:14



Tova si e tvoe mnenie. Spored mnogo hora oba4e Vratza se razviva v polojitelna nasoka i 4ovek triabva da e sliap za da ne go vijda.



Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано28.04.05 17:55



Добре де човек.Кажи какво толкова се променя че не виждам?Явно съм сляп.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 17:08



Ami napravi edna obikolka na grada, tova ti prepory4vam. Posle ako kaje6, 4e ne si vidial niakakvi promeni, togava qvno ima ne6to neredno



Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано02.05.05 19:42



Нещо не можем да се разберем.За теб Райфайзен Банк промяна ли е?Знам че се строят куп неща човек обаче след 4-5 години тия неща ше паднат.Направи си изводи от тия неща!Значи:Във Враца за 1 година са построени куп сгради и куп неща.Ами нали тия мазилки не са никакви.Качеството на тия сгради е равно на 0.За момента всичко изглежда хубаво и романтичноно след години Враца ше си е на същото дередже като до преди 5 години.Всичко е пране на пари.Знаеш ли колко пари са налапали някой хора от тия прословути "проекти"?!Целта трябваше да е "Да превърнем Враца в модерен град" а според мен същата тая цел е била просто пране на пари.Само че така се замазват очите на жителите на Враца.Проста сметка.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторE da (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 08:22



Виж човече, за прането на пари си прав, особено кмета е номер едно. Важното е, че все пак и града се оправя - къде качествено, къде некачествено - нещата вървят в положителна посока. Това не е процес, който става за една или две години. Аз също очаствам в този процес и мога да ти кажа, че определено доста качествено. Това дето разправят, че се подобрява стандарта на живот е точно така, само че той се подобрява за тези които бачкат здраво и изпозват главата си. Има и много хора, които си развиха частен бизнес от който печелят добре - строят къщи, инвестират. Това, че ти се несретник и освен да пишеш тук, май друго ти не утърва, си е лично твой проблем, чевече.



Тема dobre kazanoнови [re: E da]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 14:10



Много добре се изрази. Тези които работят много отдавна печелят по европейски, а останалите само цъкат с език и плюят по кметове, община и т.н. но така и не откриват причината в себе си.

Определено повечето строежи се правят доста качествено и това, че кръстника е видял тук таме паднала мазилка не значи, че навсякъде е така.
Още веднъж ти препоръчвам да отделиш време за пълна разхдока из Враца и тогава пиши пак.

А на предишния пожелавам успех в начинанията му ако наистина работи за обновяването на Враца.



Тема Re: към Мариянови [re: E da]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано03.05.05 14:14



Е ама чакай.Виж сега - в България тези които са искали винаги са имали възможност да успеят.Независимо дали живеят във Враца или в София.Винаги имаш шанс само че мнозина ги мързи.Тая безработица не е случайна.Знаеш лафа "Аз за 200лв. няма да бачкам" нали?Ми няма да бачкаш.Много ясно че е по-лесно да седиш пред телевизора и да чоплиш семки гледайки ПланетаТВ или пък Искрено и лично.

Много ми се иска да си прав.Адски много.Но се съмнявам.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 14:17



Aми спри малко да се съмняваш и погледни на нещата по оптимистично. Успех!



Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано03.05.05 15:18



Дано.От къде да се вземе тоя оптимизъм като от сто години насам всеки лъже като циганин.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 16:13



Виж кръстник - по -добре работи за 200 лв. - все нещо ще научиш. Ако си стоиш във Вас и това няма да се случи. Без опит си заникъде в тоя живот. Наистина си прав, че много хора са стартирали благодарение на родителите си или друга помощ. Аз не съм имал този късмет. Почнах от нулата, стартирах собствен бизнес, блъсках си главата няколко години здраво в стената, но сега не мога да се оплача. Който го може, го може, така е живота. Има хора, на които и безнес да им дадеш ще го расипят, и пари да им дадеш ще се насерат.



Тема Re: към Мариянови [re: Todor]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 16:00



Прав си е Тодор!

А иначе за кръстника:
лафа преди беше, "защо да работя за 100 лева" Вече стана 200 така ли, значи все пак има развитие и при мързеливата част от обществото :)))



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 16:03



Кръстник, явно не си обиколил дори и 100 метра по далече от центъра щом си видял само Райфайзен банк.

А пък и това, че те са отворили клон тук, само по себе си говори за развитието на града. Никой не прави инвестиции без да е направил проучване преди това. Явно австрииците са преценили, че пред града има перспективи и затова са инвестирали тук.

А и пак да кажа, не е само Райфаизен. Поразходи се повече



Тема Поне да...нови [re: Man of the ma4]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано12.05.05 16:56



си бяхте оправили настилката по основните улици и шосетата през града...

Чух, че сте преасфалтирали околвръстното шосе. Вярно ли е?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Поне да...нови [re: ABe]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:32



Околовръстното не само се преасфалтира. То се реконструира основно и в него ще се вложат над 3 млн. лв
В самия град също се ремонтират доста улици и булеварди. Петропавловска, 2-ри юни, Река Лева и др. по малки улички



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Mapия]  
АвторШaни (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:09



Мария - съгласна съм с теб на 100%. И аз съм горда врачанка, но от поне 13-15г. не живееща в града. А сега го посещавам по веднъж в годината за 10 дни. ОБИЧАМ СИ ГО ТОЗ ГРАД ВРАЦА. Спомени....бащиния...близки!

П.П: Кръстник - малко си прекалил, не мислиш ли?



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Шaни]  
АвторBлaдko (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 22:43



Вижте момичета, много мило изглежда това, което пишете, аз също съм на това мнение.Роден съм във Враца, но не живея там.Всичките ми роднини са в този град и всеки месец хода там.Наистина има нещо магнетично и когато съм там се чуствам СУПЕР и ми е много гот.Наистина там е корена ми и е нормално, но съм бил в доста градове в нашата страна, никъде не съм се чуствал така.
А на кръстника, бних му предложил някой път когато съм там да обсъдим нещата на по бира и да му докажа колко много греши.Особено за строежите, все пак аз съм строителен инженер и би могъл да се поучи от мнението ми като такъв:)



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Bлaдko]  
Автор gamina (someone)
Публикувано30.06.05 17:19



и аз си обичам Враца, не знам защо, в никакъв случай не бих казала че е най-великият град... живея в София от 6 години, всеки път, когато се прибера във Враца- било веднъж на два месеца, по-често или по-рядко, се ужасявам от едно и се кефя на друго, което се е променило... притеснява ме обаче, че млади хора като мен нямат желание да се върнат и да живеят във Враца. Ако някой ден имам парите ще инвестирам във Враца, но сега за да живея що-годе прилично съм в София... срамувам се от това до определена степен, но нямам голям избор за сега. лошото е, че нещата няма да се променят докато аз и другите като мен не се върнем



Тема Re: в грешка синови [re: Mapия]  
Автор e_draka ((с остри бодли))
Публикувано14.07.05 17:32



И аз много си го обичам,въпреки,че вече 20 години не живея там.Но лоши и добри хора има навсякъде ,то е от живота,не от града.

Простотията и вселената са безкрайни,но за втората-не съм сигурен!


Айнщайн


Тема Re: KRASTATNIKнови [re: kpъcтниkът]  
АвторFlLTER (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 11:20



SVINIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO



Тема PREKRASTEN..нови [re: kpъcтниkът]  
АвторFlLTER (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 11:29



SEdLQNINO,4UI SEGA:IMA ISTINA EDNA TQ SE KAZVA LEVSKI-SOFIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DA GO DUHA6 NA DU4ETO:)))))))))))))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.