Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 17.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мартин Петров рекламира Враца  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 08:36



Здравейте клубари,
наскоро четох една статия, че общинари били говорили с Мартин Петров да рекламира Враца на билборд с надпис "Враца - градът на съкровищата". искаше ми се да чуя мнението на повече хора по въпроса, защото на мен много не ми се връзват нещата. Аз се опитах да си представя билборда, но не успях. Въпреки уважението ми към постиженията на Мартин, не мисля че идеята е добра. Ние имаме невероятни неща, които можем да рекламираме - невероятен балкан с пещери, екопътеки и невероятни възможности за алпинизъм и делатапланеризъм, музеи (тук влизат естествено съкровищата), крдновековни кули, археологически открития, Христо Ботев и т.н.
Очаквам вашите мнения.



Тема Re: Мартин Петров рекламира Врацанови [re: Plamen]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 14:58



Za6to ne!
Ideiata na ob6inata mi haresva. Kajete o6te podrobnosti. Dali se e syglasil Martin Petrov?



Тема Re: Мартин Петров рекламира Врацанови [re: Plamen]  
АвторPeter (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 08:47



Проектът е наедин билборд да има едновременно Мартин Петров, златния венец и шапката и пръчката на Мистър Сенко. Просто няма как да се върже картинката. Помислете си все пак какво ще види и какво ще разбере човек, минавайки с колата. И аз нямам нищо против Мартин Петров, но той туристи няма да ни докара. След това не е ли малко "гадно", ние все пак сме градът на Ботев. Плюс това както вече е споменато в темата, имаме много неща, които да рекламираме и които всъщност ще ни дократ хора, хора които ще си оставят тук парите. Трябва доста да помислим преди да направим нещо. Все пак тия неща пари струват и то не малко, а парите всъщност идват от нашите джобове, господа.



Тема Re: Мартин Петров рекламира Врацанови [re: Peter]  
АвторG (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 09:31



Abe tova deto sa go namislili naistina dosta tupo mi se vijda.4e to kakvo li da o4akva6 da izleze ot tam.



Тема Re: Мартин Петров рекламира Врацанови [re: Peter]  
АвторPeйrън (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 12:16



Абе въобще не е лоша идеята на общината, какво толкова се опъвате.
Хубаво ще е ако проектите се предложат на публично обсъждане, както беше с бюджета. Тогава от всички проекти ще може да се избере най-добрия.
Доро още по-добре и било ако се пуснат различни варианти в сайта на Общината и да се избере чрез гласуване. Вие как мислите?

Аз мисля, че най-добре ще е изглежда билборда ако на него е само Мартин Петров на фона на широк изглед от Враца, (например снимана от хижата или по-нагоре)
Няма смисъл да се пропагандираме с "града на Ботев" това е ясно на цяла България все пак на всеки 1-ви юни има излъчване от площад Ботев.
Трябва да се изградят още позитивни имиджи на Враца, а Мартин е доста добър избор за това.
Ще се радвам ако идеята се осъществи.

Давайте и вашите предложения и после ще пишем на е-мейлите на кмета и зам.кмета.



Тема Re: Мартин Петров рекламира Врацанови [re: Peйrън]  
АвторPeter (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 19:47



За добра, не е добра, поне във вида в който искат да я направят. Да се направи само на Мартин Петров съм съгласен. Това е нормално. Сега дали ще има ефект е друг въпрос.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.