Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 22.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: vratza.net pak mamqtнови [re: toj e dragan]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 18:23



Тук виждам, че сайта Ви има упорита защитничка, но ако питате мен, по- добре ще е да го затворите вегната и да се захванете с друга работа. Добре, че не го посещават много хора, защото определено ще останат разочаровани от Враца. Та то в него няма почти нищо. Аз още не съм чувала някой да дойде от майната си за да пазарува във Враца. Естествено туристите пазаруват, но не защото са дошли за това, а защото са дошли заради самия град. Враца вече има един страхотен сайт с перфектно разклонение, което описва целия град и който доколкото знам е най-големия градски сайт в БГ, така, че вие просто разваляте цялата работа на тези, които наистина правят нещо. Че то при вас няма нищо за самия град - няма забележителности, няма култура, няма традиции, няма история, няма дори хотели. Не знам кои сте и какво правите, но не ни излагайте. Враца е страхотен град и точно затова трябва или да си оправите сайта или да се захванете с друга работа.



Тема Re: vratza.net pak mamqtнови [re: Mimi]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано02.01.05 22:11



И сега по-лекичко ли ти стана като се изплю тук?



Тема Re: vratza.net pak mamqtнови [re: dve_sledi]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 08:24



Хората, които не разбират е по-добре да не пишат защото мазалото става още по-голямо. По-леко ще ми стане, когато хората в този град спрат да правят и да говорят глупости и се захванат да правят нещо смислено, което да помага на града а не да го излага. Sorry, но така стоят нещата.



Тема Re: vratza.net pak mamqtнови [re: glas naroden]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 20:49



Ha-ha, ni6to novo pod nebeto!!!
Az pone se nadiavam da ne im hrumne ideia da pusnat saita i na niakoi drug ezik, 4e 4ak togava ve4e se izlogihme.



Тема Re: vratza.net pak mamqtнови [re: Az]  
АвторRlM (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 11:26



Kogato mu doide vremeto moge i da se izlogim da go napi6em na drug ezik, no neka da mu doide vremeto ......



Тема Re: vratza.net pak mamqtнови [re: Mimi]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано07.01.05 12:21



Права си,че от правене на сайтове нищичко не разбирам,но поне като ползвател на услугите и обикновен потребител мога да се изкажа?Разрешаваш,да???



Тема Re: vratza.net pak mamqtнови [re: RlM]  
АвторVratzata (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 23:10



Broq4ut na posetiteli ot4ita nqkolko statistiki,edna ot koito e IP adress!!!Realno unikalnite posetiteli sa okolo 2000 na den!!!



Тема Re: kakva neveroqtna statistika!!!нови [re: vratzaNET]  
АвторДeдo Пeнчo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 12:56



Извинете, но голям хумор чета тук:))))

Първо - не виждам за кво се джокате, за ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!! Какъв бизнес е това??? Гледах Ви сайта, цени от по 15 лв??? И така ли продавате "Многото посещения"???
И като икономист нещо да ви кажа - това за радиата и рекламата въобще!
1. Радио Силвър не го слушат стотици хиляди хора, защото ако сте се занимавали с маркетинг ще знаете, че ако говорим за радио в една София реалната аудитория на радио като ФМ+ е от порядъка на 200 000 души. За Враца - смятайте пропорционално. Такива са нещата, това е истината.
2. Ако сте рекламирали по това радио, аз си задавам въпроса - кой от слушателите на това радио ползва интернет???? Хората които ползват интернет слушат съвсем други програми, защото потребностите им са други - Експрес, Лакс сега Хот,Враца.... ЗА КАКВИ ГЛУПОСТИ ГОВОРИТЕ??? Кой от село Нефела сърфира в Интернет бе????

И още нещо - с интернет ако се занимавате сериозно ще знаете, че за толкова малко време технически не можете да имате толкова реални посещения, защото си трябва време, за да излезете във всички машини и т.н.

Няма нищо лошо в това което правите, но моля, не пишете простотии, защото ВИЕ сте смешни... на нормалните хора не им пука, просто си правят хумор, но ВИЕ се излагате!

Със здраве!



Тема 2000 уникални?!нови [re: Vratzata]  
Автор Koнтpoльopчo (инж.)
Публикувано31.01.05 18:53



Айде стига с тези изхвърляния, защото си спомних за играта ви с kidsbg.com с броячите (които са онлайн "С любезното съдействие и подкрепа на Евроком Кабел" а се хостват от goto.bg ). Ако е нужно ще се поровя в архива за сорса от тогава. Знаете ли какво е сайт с 2000 уникални?!
Нищо лично!



Тема Re: 2000 уникални?!нови [re: Koнтpoльopчo]  
АвторCпиpo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 10:50



Евала пич! Така е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.