Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 28.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: пл.Суминови [re: lubeto]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 17:54



Според мен няма нужда от такива обширни дискусии за Билла. Аз мисля, че по-добре ще е да има покрит пазар на това място. Със сигурност той ще се вписва по-добре на това място. А за Билла дори и да не искат да строят на някой от останалите предложени им терени си е тяхна работа. Ние няма какво да съжаляваме за тях. Все пак това не е производствено предприятие, а просто един голям супермаркет за хранителни стоки :)
А относно Суми. Сегашното състояние на пазара не е чак пък толкова зле колкото някои го изкарват. Вярно, че модерен покрит пазар ще е много по-приятен както за окото така и за пазаруване, но все пак...
Освен това не мисля, че всички гости на Враца още със слизането виждали гащи и т.н. Дори напротив, Враца има много красив център, който е свързан с гарите, чрез модерен булевард. Това не е само мое мнение, а и на хора посещавали града неведнъж. Има много градове, които посрещат гостите си с далеч по-грозни гледки.



Тема Re: пл.Суминови [re: lubeto]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано07.12.04 10:25



Я колко хубаво пишеш на кирилица!Бравооо!
От дългия ти и объркан отговор разбрах само,че си твърдо против строежа на Била...
Аз лично предпочитам магазините от тоя тип-в които можеш да си купиш всичко.И в които се осъществява някакъв контрол върху продуктите-санитарен имам предвид/макар,че това е тема върху която може дълго да се дискутира/.
И повявай ми,не е необходимо да ползваш грубия тон.Поне при мен не върви-обичам когато има нормален диалог,а не груби думи и нападки.В края на краищата сме хора различни-с различни мнения и клубовете са точно за това-да ги изразим,а не да се джафкаме.



Тема Re: пл.Суминови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 13:10



Да, две следи е права. Трябва да има нормален диалог в клуба. Нормално е да имаме различни мнения, но нека спазваме добрия тон при защитаване на позицията си. Поздрави!



Тема Re: пл.Суминови [re: DUST]  
АвторNinjata (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 22:56



Абе незнам к'во толко се тормозите, ми някой не вземе да се излети с един валяк и да направи площад! Хубав и равен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.