Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 01.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Услуга!  
АвторEntusiaziran (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 22:42



Моля кажете ми готини хора от Враца, сайт на магазин за цвета. Идеята ми е да подаря на едно момиче от Враца букет от цветя. Проблемът е, че не съм от Враца, а жиевя в друг град. Все пак искам да и направя изненада. Ще и подаря "задочно" така да се каже един хубав букет от прекрасни, ухаещи цветя. Мерси



Тема Re: Услуга!нови [re: Entusiaziran]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано25.08.04 11:03



Няма врачански интернет магазин за цветя :(
Но може би скоро ще има :)




Тема Re: Услуга!нови [re: Entusiaziran]  
АвторCъp (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 23:03



Ама ти наистина си ентусиаст! Що не се огледаш? Във Враца банкомати нямат, ти питаш за сайт на цветарски магазин! Излез за малко от това село и ще видиш, че си бил назад във времето поне с 50 години. Но не казвай нищо на момичето си, защото врачани много се докачат на тази тема. Мислят се за съвременни хора. Не могат да повярват, че много села са ги изпреварили по всички показатели. Живеят в нещо като утопия. Всъщност здраво ги гази соц.реализма и местния шовинизъм. Имат проблем със самоопределянето си.



Тема Re: Услуга!нови [re: Cъp]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 10:30



хахахаха, убихте ме!
аз не знам, какво е във враца, защото не съм ходил никога там! ясно ми е, че градът е от селски тип, а и градът в който съм роден и живея все още също е такъв! аз съм харесал момичето много. искам да я спечеля. и реших да направя такъв подарък. рових се из гугъла ама не намерих нищо :((.
но ми направи впечатление, че наистина се докачат относно самочувствието град-село.
не виждал смисъл...



Тема Re: Услуга!нови [re: Cъp]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 10:32



страх ме е да и кажа името да не се окаже, че всички я познават. те сигурно всички врачани ако се съберят в един апартамент ще си направят Дързост и красота в БГ версия :))))



Тема Re: Услуга!нови [re: :))]  
Авторgrajdanin (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 03:37



gospodin 'grajdanin' ela vav vraca i togava govori za neq-vraca e naistina mnogo hubav grad.A i tova 4e vsi4ki se poznavat e mnogo hubavo.Ela vav vraca napravi se na gazar i si idi kato parcal i za6to,za6toto nikoi ne poznava6,a az li4no mnogo 6te se radvam da vidq kakvo 6te se slu4i s teb.ako naistina si tolkova umen kolkoto se pravi6 6te razbere6 kakvo ti kazvam.



Тема Re: Услуга!нови [re: Cъp]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано28.08.04 18:14



Уважаеми сър...виждам споменавате нещо в постинга си за банкоматите и тяхната липса...явно визирате моята тема за банкоматите.Едно малко уточнение обаче-във Враца има банкомати,но се случва да не работят.Впрочем същия проблем ме сполетя и миналата седмица У Софето...чудя се дъл' не е у мен причината...

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Услуга!нови [re: :))]  
АвторCъp (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 23:01



Няма нужда да казваш името й. Харесваш ли момичето - вземай го и бягай от това село, пардон - град!!! Цял живот момичето ще ти е благодарно, че си го извел от калта.



Тема Re: Услуга!нови [re: Cъp]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано30.08.04 00:38



Ей т'ва най-му харесвам на нета.Винаги се намира някой извънредно умен чиляк да ти даде съвет.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Услуга!нови [re: Entusiaziran]  
АвторP75 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 16:44



http://www.fhousebg.com/index.php?clbv=1

Пробвай с това. Пише, че има за цялата страна
Аз лично съм го ползвал веднъж, малко се забавиха, че имали проблем, но пристигна в деня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.