Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 26.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Банкоматите  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано22.08.04 17:12



Имам едно питане-кога банкоматите в града ще работят добре?
Та значи-отивам аз миналата седмица да тегля пари.С картата на мъжа ми,което прави удоволствиоето от тегленето още по-голямо.Живея в "Дъбника"най-близкия банкомат е пред пощата.Точно там отивам,но...операцията не можа да бъде изпълнена.Викам си-карай,ще ида до РУМ там е другия банкомат.Там-същата работа...Хич не ми стана драго,обаче не търпи отлагане-пари ми трябваха спешно.А навън една жега,един пек,мани-мани..Хващам едно такси,като предварително се уговарям с пича да ме закара и върне.Отиваме на Пощенска банка-и кво???Същата работа.Нервите ми не издържаха и взех къде на ум къде на глас да благославям.Тичам,изплезила език до следващата банчица-тая на ъгъла,до киното-Първа инвестиционна май беше...Е,разгеле,там успях.
Та питането ми беше-що са ги сложили тия банкомати,кат не бачкат?????Може би-за украса,а???М???Вие как мислите?

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Банкоматитенови [re: dve_sledi]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 12:34



Така ще бъде, докато има монопол. Т.н. "национален картов оператор БОРИКА" не му пука за нашите нужди, и на мен ми се е случвало скапан банкомат да ми глътне картата в събота сутрин , добре че си имам няколко.
А и увеличението на таксите(комисионните) за теглене - нямам думи.
Докато не се появи втори оператор - така ще е!



Тема Re: Банкоматитенови [re: mitakata]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано31.08.04 00:12



Тва за монополистите важи и за други сфери,за съжаление.А за удържането на комисионни-думи нямам-вместо да се чудят как да са благодарни,че точно в тяхната шибана банка сме си вложили мизерните пари-те комисионна ще ни искат.Егати!!!Немам нерви!!!

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Банкоматитенови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 19:09



Доколкото знам не всички удържат комисионна при теглене. Едно от изключенията мисля. че беше ПИБ



Тема Re: Банкоматитенови [re: DUST]  
Авторyorry (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 23:06



Dруго изключение относно комисионни при транзакция от банкомат прави и SG Експресбанк (над Globul ), най- хубавото е че банкомата се намира при самата банка на центъра.



Тема Re: Банкоматитенови [re: yorry]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 09:59



ДА, аз тегля основно от ПИБ без комисионни
И ако човек иска да спести 20-40 стотинки трябва да се разкарва до банкомата на 'своята' банка.

Имам спомен от Англия преди години - стане ли обедно време, пред банкоматите се заформяха опашки - хората си теглеха пари за хамбургер - сетете се дали са им удържали комисионни.



Тема Re: Банкоматитенови [re: митakaтa]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 19:33



Наистина ли??? Чак пък и за хамбургер :) Тези пък и една стотинка ли не носят в брой



Тема Re: Банкоматитенови [re: митakaтa]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано04.09.04 01:15



Ядосвам се,защото и в Германия е така-теглиш си мангизи,а получаваш освен тях и извлечение на сметката си,което нищо не струва.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Банкоматитенови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 21:32



Че то и тук може да получаваш извлечение на сметката си.



Тема Re: Банкоматитенови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано05.09.04 02:41



Получаваш,но трябва специално да си поискаш,пък и на всичкото отгоре не е безплатно.Това имах предвид.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.