Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 01.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сайт на община Врацанови  
Автор Koнтpoльopчo (инж.)
Публикувано22.07.04 14:00



Враца най накрая има сайт.
Какво мислите за него:

.
Аз мисля, че можеше да отделят малко пари и да го направят по-динамичен, защото ми се струва, че няма да се променя/ допълва много често. Може и да не съм прав .

Редактирано от Koнтpoльopчo на 22.07.04 14:01.



Тема Re: Сайт на община Врацанови [re: Koнтpoльopчo]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 14:58



Супер!
От колко време съществува?
Ти кога разбра за него?
Аз очаквах, че новия кметски екип ще предприеме нещо такова, тъй като кмета, Бубев имаше сайт за предизборната си кампания.
А знаеш ли кой е изработил сайта? Сигурно фирма. А може и да е някой служител на общината.
Според мен не е чак толкова лош сайта. Естествено може да се подобри. Нека обсъдим какво точно би било добре да се промени и след това аз ще пратя е-мейл на амдин-а с нашите предложения. Става ли?



Тема Сайта си е хубав...нови [re: DUST]  
Автор Koнтpoльopчo (инж.)
Публикувано22.07.04 17:38



Пуснат е от днес, аз чух от радиото. 99%, че е разработен от служител на общината, но не знам кой е. Добра идея е да помислим 1 седмица и да му предложим нещо, което естествено не го затруднява защото подозирам, че това не му е основно задължение. Иначе бих му помогнал дори, но не го познавам, предполагам, че и други от пишещите във форума ще са готови да му дадат идея или да му помогнат практически. Ще помисля и ще пиша в тази тема.



Тема Re: Сайта си е хубав...нови [re: Koнтpoльopчo]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано24.07.04 19:26



Не е разработен от служител на общината, нито от фирма.
Сайта бе готов още преди нова година, преди повече от 8 месеца...




Тема Re: Сайта си е хубав...нови [re: vratzaNET]  
Автор Koнтpoльopчo (инж.)
Публикувано25.07.04 10:36



Кой го е правил тогава? Ако не е тайна разбира се .



Тема Re: Сайта си е хубав...нови [re: vratzaNET]  
АвторVisitor (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 14:12



Колко компетентно мнение!
Жалко че не си наясно с нещата.
И моля те не се изкарвай автор за пред хората които не знаят.
За тях мога да кажа че сайтът е дело на администратора на Община Враца.



Тема Re: Сайта си е хубав...нови [re: Visitor]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано25.07.04 14:25



<META NAME="Author" CONTENT="">
<META NAME="Generator" CONTENT="Jasc Paint Shop Pro 8">

.... типично за мен... да го оставя това да седи в кода :)

Ам... Уважаеми Visitor, Сайта в този му вид бе направен от мен, Декември месец миналата година. Поръчката беше на бившия шеф на Информационния център който изчезна мистериозно от България преди няколко месеца заради някакви скандали ... както и да е. В последствие гледам че е добавяно (навсякъде където шрифта е различен от Ариал) и това добавяно не е от мен. Искам да кажа, че това не е моето виждане за дизайн и начин на изработка, просто ми се плащаше на час да слушам идеите на Галин и да ги пресъздавам докато му харесат, това и направих. Администратора на общината значи го бил правил.... хах! Ти си свръхнеосведомен човече, не аз :)




Тема Re: Сайта си е хубав...нови [re: vratzaNET]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 15:27



Добре, де стига сте се карали!
Не това беше целта на темата. Тук искаме да обсъдим какво може да се подобри в сайта, да го обобщим и да го предложим на сегашния уебмастер, който поддържа сайта.
Това е градивното в случая. Все пак освен Враца.ком и Враца.нет, сега и този сайт ще представя Враца пред света. Трябва да помогнем с нещо това представяне също да е на ниво.
Аз имам няколко идеи, но нека чуя първо какво мислите вие. Освен подобряване на дизайна, какво друго смятате, че ще е поезно да се добави като раздели и информация.



Тема Re: Сайта си е хубав...нови [re: DUST]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано25.07.04 16:18



Ам, ние не се караме...
Аз се въздържам да давам идеи, защото знам че сайта е по предварително одобрен проект на структурата му и друго засега няма да се включва...




Тема Re: Сайт на община Врацанови [re: Koнтpoльopчo]  
АвторCъp (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 16:18



Защо питате другите, бе гарги врачански. Отворете сайтовете на който си искате друг град и ще си отговорите сами на въпроса. Последни сте в класацията. Не само в електронния дизайн, а изобщо. Най-вече в икономическо, културно, интелектуално и каквото друго ви хрумне отношение. Не може и да бъде друг резултата. Вие там във врачанско сте известни с верноподаничеството си и всенародна любов към комунистите. Врачанския край се слави като най-червеногъзия район на България. Затова и безработицата ви е една от най-големите. Затова и последни имате сайт, с който така ви се иска да се похвалите. Още плачете за Татовото време. Много сте мързеливи. Не сте готови за капитализъм, мразите тази дума но ви се иска да имате сайт в нета и всякакви други блага на "презрения капитализъм". Наскоро попаднах на една статистика, че сте национални шампиони по самоубийства. Браво, така и трябва! Постарайте се да станете и световни в тази дисциплина. И на вас ще олекне......и на всички хора също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.