Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 20.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ХЕИ с нова сграда!  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 17:40



Вчера от правителствената пресслужба до медиите във Враца бе изпратена информация, че за нуждите на ХЕИ се предоставя безвъзмездно сградата на бившата партийна школа. Пететажната сграда е публична държавна собственост. Разгърнатата й застроена площ е 5125 квадратни метра. Там, след основен ремонт, ще бъде настанено новото регионално звено на Хигиенно-епидемиологичната инспекция, което ще обслужва Враца, Видин и Монтана.
(Шанс Експрес)



Тема Къде се намира бившата партиина школа?нови [re: DUST]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 17:41



След като прочетох тази новина дълго се чудих, коя е тази бивша партиина школа. Преди мислех, че това е високата бяла сграда във подножието на Балкана (над цирковата площадка), но тя е много повече от 5 етажа. Някой знае ли къде се намира тази сграда?



Тема Re: Къде се намира бившата партиина школа?нови [re: DUST]  
Автор Koнтpoльopчo (инж.)
Публикувано19.07.04 00:58



Точно това е сградата, може би от София я виждат на 5 етажа .



Тема Re: Къде се намира бившата партиина школа?нови [re: Koнтpoльopчo]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 14:21



Не е била тази сграда за която си мислим с теб.
Един познат ме осветли по въпроса. Оказа се, че бившата партиина школа е сградата, в която се намира библиотека "Христо Ботев", Кино Метропол и т.н. Тя също е голяма сграда и има доста свободно място, което изглежда вече ще се заема от новото "междуобластно" ХЕИ



Тема Re: Къде се намира бившата партиина школа?нови [re: Koнтpoльopчo]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 19:11



Знаеш ли, май наистина е била сградата която е в подножието на балкана. Но не тази високата (която със сигурност е над 10 етажа), а до нея. Има една която е на 5 етажа. Днес бях на Руски и оттам се виждаше, че май е започнал ремонт там. Казаха по новините, че за него са отпуснати 1 млн лв. В проекта са предвидени конструктивни преустройства, подмяна на целите ВиК и електро-системи и на дограмата. До края на годината, в новата сграда ще бъдат събрани управлението, лабораториите и всички останали звена на инспекцията, които в момента са разпръснати на 4-ри адреса в града.



Тема Re: Къде се намира бившата партиина школа?нови [re: DUST]  
Автор Koнтpoльopчo (инж.)
Публикувано25.07.04 10:28



Да, всъщност високата мисля, че беше хотел към школата на времето. Не разбирам само защо им дават 1 милион след като преди година правиха ремонт на лабораториите заради акредитацията, а ако е само заради административната част мисля, че им е прекалено много. Все пак ХЕИ би следвало да станат нещо като частна фирма, защото не е нормално хем да правят измервания, хем да контролират лицето има ли измервания; хем да ти предписват да си направиш система за контрол на храните, хем да ти предлагат да ти я направят "на частно". Или си контролен орган или лаборатория. Ама и аз се отклоних от темата, но много ме нервят защото само те си позволяват да правят тези и още много неща толкова открито.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.