Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 27.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: как се пише...?нови [re: vratzaNET]  
АвторEaн (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 22:07



говорих за времето да намериш грешката, да и направиш ефекти, качиш и да пуснеш мнение. можеше да отделиш същото, за да оправиш грешките при теб, нали?
да пуснем предложение да прекръстят този клуб, какво ще кажеш?



Тема Re: как се пише...?нови [re: Eaн]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано15.04.04 22:18



ааа за това ли време говореше.. ами то верно че ми отне около 2 минути и 12 секунди, което си е доста изгубено време за подобни глупости, а да прекръстиме клуба - не мисля че е необходимо - ние винаги можем да си лафиме по кю




Тема Боже, Боже какви хора има на тоя свят, Боже!нови [re: vratzaNET]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 11:46



Човеко прозаичен, като страничен наблюдател впечатленията ми са, че като казваш, че просто искаш да помогнеш на другите - ЛЪЖЕШ! Защото ако намеренията ти са да им помогнеш не можеше да им пратиш поправката на е-маил или в случая разбрах, че си чатите по Q -то (още по-бързо и лесно), но начина по който им го показа - като изтипоса грешките им на всеослушание, т.е. теб удоволствието от тази работа ти прави да видят всички, които влезнат в този клуб каква грешка са допуснали. Подло същество си ти българино, ПОДЛО!
Но да пикам на грешката, която е едно нищо когато влезнеш в този сайт. Той толкова богат, че аз специално, когато го видях близо две седмици отделях всеки ден по малко време за да изчета всичко. И наистина - много интересни неща може да научи от него човек.
А ти човече, недей да злобееш толкова. Твоя сайт също не е идеално лош, но е по обикновен, сайт който не е единствен по рода си като съдържание и дизайн. И не прави с нищо някакво по-специално впечатление. Както ти казах имаш доста пропуски, но човек се учи докато е жив. Надявам се рано или късно и ти ще усвоиш тези умения, но уверявам те няма да ги усвоиш ако продължаваш да се заяждаш с другите. Това не те издига никому в очи, а напротив падаш. Падаш много ниско и от това един ден ще те заболи.

Мисля, че ти дадох добър съвет, казвам го на теб защото видях, че ти пръв си започнал да ровиш (с извинение за израза) в лайната.



Тема Re: Боже, Боже какви хора има на тоя свят, Боже!нови [re: ti-ri-ri-ram]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано16.04.04 16:36



мерси за мнението , и ... аз съм точно толкова подъл колкото трябва в този свят за да оцелееш, за умения няма да говорим ...




Тема Re: Боже, Боже какви хора има на тоя свят, Боже!нови [re: vratzaNET]  
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 21:54



stiga si se pravil na umrila lisica, osven ce si podal si i mnogo nagal, opitvash se da popoliarizirash saita si i sebe si, ot cialoto ti zaiagdane prolica kolko si posredstven, na tvoe miasto bih izceznal ot tozi forum



Тема Re: Боже, Боже какви хора има на тоя свят, Боже!нови [re: stop]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано16.04.04 22:14



сайта НИ, не МИ - не мисля че има какво да му популялизирам защото го има от 2 години близо и е достатъчно популярен и определено няма да изчезна от този форум-"аз" не съм "ти"




Тема Re: Боже, Боже какви хора има на тоя свят, Боже!нови [re: vratzaNET]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 01:30



Няма да се меся в този спор. Не искам да заемам ничия страна. Просто искам да отбележа, че vratzaNET, се брани доста успешно в спора въпреки, че е съвсем сам. Взе да става интересно, продължавайте.

Лелеее, пък и аз какво правя. Взех да подстрекавам спорове



Тема Re: Боже, Боже какви хора има на тоя свят, Боже!нови [re: DUST]  
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 12:11



zada priznaesh ce si podal, a tova e "cenno" kacestvo, mai si izbiva kompleksite.
interesno mi e ot kakvo sa poluceni?



Тема Re: Боже, Боже какви хора има на тоя свят, Боже!нови [re: stop]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано17.04.04 14:36



stop, спри да си играеш на психоаналитик. Всеки е подъл (в различни степени) някои повече, някои по-малко. Света не се върти около теб или около който и да било. За да оцелееш в днешно време трябва ти да се нагаждаш според условията, а не условията според теб и ако условията изискват от мен да съм подъл - ще бъда такъв точно колкото е необходимо...и да не забравяме че условията се създават от ...околните. Освен това е факт, че моята подлост спести на визит.враца.ком доста излагация за бъдещите посетители и читатели на сайта им. Аз им помагам... всъщност аз им помагам откакто съм основал враца.нет, защото чак тогава те видяха какво е да имаш конкуренция и реално чак тогава се "събудиха" !!!

Редактирано от vratzaNET на 17.04.04 14:38.



Тема е, ненови [re: vratzaNET]  
АвторEaн (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 15:34



може ли така да извърташ нещата? нали не сме конкуренция, сега сме конкуренция? излезе, че едва ли не снимките във визит подлъгват хората. какво още? не си приписвай някакви заслуги, защото реални такива нямаш. и вземи вместо да пишеш тук най-после да си оправиш грашките, които бодат очите на твоите читатели!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.