Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 28.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кв. Младолизиран и Медковизиран  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано28.03.04 18:29



Исках да кажа, че започна виртуализацията на кв. Младост и Медковец....






Тема Re: кв. Младолизиран и Медковизираннови [re: vratzaNET]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 14:51



Добре се е получило като за начало! Браво!



Тема Re: кв. Младолизиран и Медковизираннови [re: DUST]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано08.04.04 15:16



Мерси, стараем се




Тема Рекламанови [re: vratzaNET]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 18:27



Абе, човек ти дир.бг освен за реклама за друго ползваш ли го? Всички разбраха за сайтовете си не е нужно постоянно да показваш какво си направил. Браво за старанието! Ама все пак вземи се научи да снимаш, че тия снимки са за кашмер, бе браточка. Ама много са зле, останалото иди дойди, ама ако показваш сайта с тези му снимки на хора, които не са от тук оакваш цялата работа. Съвсем сериозно ти казвам. Що не говориш с Visit Vratza да ти отпуснат част от снимките да ги ползваш, поне да не срамиш града, че ми се реве като ги гледам тези жалки опити.
Това е просто един съвет, който реших да ти го кажа директно без да те лъжа. Поне така мисля аз.



Тема Re: Рекламанови [re: ti-ri-ri-ram]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано12.04.04 21:53



за нищо друго освен за реклама не ползвам дир.бг и измежду екипа ни няма професионални фотографи и никога не сме твърдяли че правим всичко професионално. въобще не смятам че сайта срами града - а смятам че го показва такъв какъвто е!




Тема Детски историинови [re: vratzaNET]  
АвторToзи koйтo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 21:16



Виж сега човече, какво мога да ти препоръчам. Първо не показваш Враца такава каквато е, а много по-зле. Ако една гледка не е приятна и отгоре на това един "фотограф" вземе че осере отгоре какво се получава според теб? Защо не вземеш да идеш да виртуализираш циганските къщи и циганора? Това ще ти пасне ама идеално на сайтчето. Да не си мислиш, че в Рим или в Мадрид или дори в Ню Йорк, няма такива неща. Има и даже доста по-ужасни гледки, само че никой идиот не е седнал да си ги слага на сайта на града. Ако още не си разбрал, в този град има хора, които се опитват да направят нещо, да помогант, да докарат туристи, работи се по-програми и т.н. Да не мислиш, че туристите и хората, които посещават града очакват да видят перфекните европейски пътища. Ти просто сереш върху това, което другите създават. Добре, че поне западняците не могат да ти четат простотията. Не знам дали някога ще се осъзнаеш какво правиш? Вземи разгледай малко сайтове на градве в България. Всеки се стреми да покаже най-доброто. Хората, които посещават Враца, обикновено се разхождат в центъра, а аз бих казал, че малко градове в България могат да се похвалят с такъв хубав и добре подреден център. Можеш ли да ми посочиш един град в който слизаш на гарата и стигаш до балкана наслаждавайки се на прилична или хубава гледка. Имаме стотици неща, които да покажем преди да стигнем до Медковец. И ако питаш мен, и в медковец има какво да покажем, че да изглежда добре. Ако OMV си видят бензиностанцията в твоя сайт, зле ще им стане на хората. От друга страна те съветвам да направиш страници на всички хора от които си взел пари, за да не дойдат да те търсят те. Нали ме разбираш за какво ти говоря. Мислех да ти предложа да си затвориш творението и да отидеш да работиш за някои друг, който прави нещата като хората, но се чудя кой би те взел, затова те съветвам просто да си смениш професията, докато е още време.



Тема Re: Детски историинови [re: Toзи koйтo]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано15.04.04 21:30



много ти е стара информацията по много от нещата които си мислиш че знаеш... само това ще ти кажа




Тема Явно не съм единствениятнови [re: vratzaNET]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 12:16



Ето виждаш, че не е един човек ти прави забележка. Според мен е време да се замислиш.
Аз специално нямам намерение да те нападам ни най-малко, но наистина погледни другите сайтове и виж дали някой показва бардаците в града си.
Ти понеже си сложил на снимки цялата "красота" на Враца та стигна и до тези невзрачни квартали.
Разбира се, че срамиш. Вярно е- че покзваш градът в цялата му действителност, ама не мислиш ли че по този начин му правиш лоша услуга? Да не мислиш, че някой да речем е решил да дойде тук и когато види това окаяно състояние, което ти си показал в снимките няма да се размисли. Ще се размисли и още как!? Враца не е единствения град със такива проблеми, но виждам, че е единствения град, в който ги публикуват на снимки в сайт. Помисли - не е ли така?
Ето аз ти разкривам моите карти и ти говоря честно в очите какво мисля, разкрии и ти твоите карти и ми дай някакво логично обяснение на нещата. Защо? Какво ви е намерението да покажете Враца с цялата и мърсотия и грозотия? Защо ви е? Какво печелите от тази работа?
Що се отнася до фотографите, които не са професионалисти. Ами и аз не съм професионалист, но мога да правя по-добри снимки от тези на вашия фотограф. Той да не е с две леви ръце?(в кръга на майтапа) Пък и да вземе да иде да снима еко-пътеките, пещерата, балкана, а той ходи по кварталите и затънтените улици на града. Що за фотограф е това?



Тема Re: Явно не съм единствениятнови [re: ti-ri-ri-ram]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано16.04.04 16:42



Виртуална Враца не е туристически сайт, а е сайт от и за врачани (които много добре си знаят улиците) Целта е да се пресъздаде реалността в интернет - не да заблуждава. Аз лично толкова много харесвам снимките във визит.враца.ком, че ми се иска да живея в тези снимки!!!! ама уви. Един мой приятел идва във Враца привлечен не от сайта чиито основател съм аз - враца.нет, а от визит.враца.ком - мнението му беше простичко и ясно - "заблудил съм се" ... и понеже в днешно време уж е демокрация и всеки има право на мнение и право да върши това което иска - аз ще продължвам да си показвам и следя собствените цели, а колегите нека продължават да правят това което сметнат за добре!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.