Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 08.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предложение към Оптимист.нови [re: Oптимиcт]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 21:50



Имам няколко малки забележки към галерията на Враца (

)
Първият линк, който си сложил за история на Враца не работи, а вторият (more information in English) не е актуален.

Затова имам едно предложение, към теб. По-добре е вместо тези линкове да сложиш такъв към
Tози сайт, според мен е доста по-представителен. Информацията е супер актуална, има история на града и какво ли още не. Освен това той е в 10 езикови версии, което би улеснило много потребителите.
Надявам се, че няма да има проблеми за това.
Благодаря ти предварително.
Поздрави!




Тема Предложението прочетенонови [re: DUST]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано07.08.04 23:28



Нямам нищо против да сложа линк към вашата страница също, но другите два линка ще оставя. Първият си работи много добре от моят компютър и има много добре разказана история, която обаче свършва със свършването на турското робство.

Вторият линк е още по-добър от първия. Направен е по начин, който идеално влиза в матрицата на англоговорящия четец. Вашият сайт не може да се похвали със същото. Освен това има не малко груби грешки в английския, кажи-речи във всяка страница. Тези грешки първо трябва да бъдат отстранени. Веднага след това ще прибавя вашият линк към останалите два.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Предложението прочетенонови [re: Oптимиcт]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 01:11



E ако в първият линк има подробна история на града, го остави. Интересно защо аз не мога да го отварям??? Пробвах няколко пъти.

А във Втория линк информацията за хотелите е доста стара. Хотел Валди е още хотел Хемус. Телефоните също не са актуални.



Тема Напишете нещо за Враца ...нови [re: DUST]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано11.08.04 21:27



... в световната енциклопедия (Wikipedia)
Ето ви линка:


Каквото напишете, трябва да е на английски. Енциклопедията се попълва от ВСЕКИ, който иска и има какво да напише. Хайде да ви видя сега.

Може да направите "copy" и "paste", но откъдето ще копирате, трябва да имате изрично разрешение.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш

Тема Re: Напишете нещо за Враца ...нови [re: Oптимиcт]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано12.08.04 11:48



написах, http://en.wikipedia.org/wiki/Vratsa




Тема Браво!нови [re: vratzaNET]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано12.08.04 17:08



Ауууууууу, уплашихте ми окото!!! Браво!

Понеже и други сайтове взимат информация от Wikipedia-та, написаното за Враца ще започне да се размножава. Хващам ги тия работи, щото имам обратна връзка. Като ми влезнат в галериите от някой сайт, мога по обратната връзка, да отида там, откъдето са тръгнали.

Сега още една малка задачка и повече няма.

Понеже ми се похвалихте с вашите професионалисти фотографи, отидете на същата страница за Враца, в Wikipedia и си сложете линк към снимките. Накрая на страница, където е линкът към моите снимки от Враца. Ще го видите.



PS Обрахте ми точките! Неудържими сте!

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш

Тема Re: Напишете нещо за Враца ...нови [re: Oптимиcт]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано03.11.04 21:25



Последният път свършихте чудесна работа. Надявам се, че и сега така ще бъде.
Този път за българската версия на Уикипедията.
Ето ви линка:



Успех!

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.