Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 10.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ГОРДОСТТА НА ВРАЦАнови [re: vtrendy]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 18:56



Да, и това е идея. Ако искаш да помогнеш наистина, можеш да пратиш писмо на създателите на Визит Враца.
Е-мейлът им е: visit@vratza.com
Предложи им тази пещера, за която казваш, а пък и всичко друго каквото мислиш, че би намерило място в подобен раздел.
Чао, приятел!
Поздрави!



Тема Излагацията на Врацанови [re: VlSlT VRATZA]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано03.08.04 16:19






Всичко ви е хубаво, но това че водата ви е на режим, разваля всичко останало. Как може?! Да нямате редовно вода!!! Как търпите такова нещо бе! Не мога да ви се начудя. Толкова ли не ви е важно?

Вижте мнението на един клубар за "врачане".


Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш

Тема Re: Излагацията на Врацанови [re: Oптимиcт]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано03.08.04 22:07



Знаеш ли,само да вметна-проблема с водата във Враца го няма от доста време,слава Богу.
П.П.Впрочем,ти от коло време не си идвал насам?

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Излагацията на Врацанови [re: dve_sledi]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано04.08.04 07:51



От миналата неделя. Виж датите на снимките, долу, в левия ъгъл.
Жена ми отиде да ползва тоалетна и изкоментира като се върна, че в тоалетната имало кофа, бидон и друг някакъв съд, пълни с вода. Предположих, че са резерв, за когато спре.
Ти за какво мислиш че са?

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Излагацията на Врацанови [re: Oптимиcт]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано04.08.04 12:43



Ти ли си Никола Груев?
Дай ми някакъв email или ICQ за контакти




Тема Re: Излагацията на Врацанови [re: Oптимиcт]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано04.08.04 16:33



Нямам идея защо са били кофат и бидона там,но уверявам те режим на водата във Враца няма от 2000-та година/ако не се лъжа,врачани,помогнете/А че имаше зверски режим преди години-това се знае от цяла България,даже вицове и лафове доста имаше по темата.Не искам да се сещам,голяма гадост,но сега не е така,бе човек.Водичка си имаме всеки ден,честна дума.Дай Боже все така да е,щото...
П.П.Сайта ти е страхотен,срещала съм го някъде из нета и друг път.:) :)

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.

Редактирано от dve_sledi на 04.08.04 16:35.



Тема Re: Излагацията на Врацанови [re: vratzaNET]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано04.08.04 20:48



Еееее, ти съвсем се изложи. Кликваш на "Оптимист" и к'вото търсиш, има го. С ICQ-та не се занимавам.

Понеже трия безразборно всичко непознато от кутията си, идентифицирай се подобаващо и ще се изконтактуваме.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема За каква излагация става дума???нови [re: Oптимиcт]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 17:17



Както ти казаха вече, режим на водата НЯМА от доста време. Вече и аз не помня откога. Мина доста време.
А има и още нещо. В и К - Враца, съвместно с община Враца изготвиха проект по програма ИСПА, който беше класиран на първо място в България. Одобрени са 28 млн. евро !!! С тези пари ще бъдат подменени изцяло водопроводните тръби, така, че загубите на вода по мрежата, които сега са около 80% ще станат нищожни. Очаква се проекта да бъде завършен до 2007 г. след което във Враца повече никога няма да има дори възможност за воден режим даже и в най-големите суши.
Така, че както виждаш не може и да става дума за никаква излагация. Дори напротив, може да се гордеем, че скоро ще решим този голям проблем.
Колко градове могат да се похвалят с такъв спечелен проект?

Мнението на този клубар, което ни даваш да видим остава без никакво покритие. Изглежда е написано от човек, който таи голяма злоба и завист към Враца. Проблема си е негов, не наш!
Аз, доколкото си спомням в София съвсем скоро имаше режим на водата. Даже и вчера май е имало подобен проблем в един квартал. Аз да тръгна ли да пиша сега по форумите колко първобитно живеят в София и как в 21 век, им се налага да пълнят вода в кофи и пластмасови бутилки.

Иначе относно фотогалерията която си направил, мога да кажа, че не е лоша. Е, разбира се, че не може да се сравнява с направените досега галерии за града, но като цяло одобрявам труда ти.
Поздрави!



Тема Взимам си думите назад!нови [re: DUST]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано05.08.04 18:58



Щом като няма режим на водата, значи няма излагация. Бях останал с впечатление, че има и затова написах това мнение. А вярвам, че такива мнения, колкото и да не вършат работа, все вършат нещо. Може пък и да разбудят нечия заспала съвест. А и бях написал, че всичко ви е хубаво, само това с водата ... Та, разбрахме се, няма излагация.

Мнението към което бях пуснал линк, щеше да важи с пълна сила ако проблема с водата беше все още нерешен. И аз щях да застана плътно до него. Написалият го не живее в България а в САЩ, което оправдава неговото не познаване на фактите. Аз го подведох с моето изказване. Той не таи нито злоба, нито завист към Враца, щото потеклото му е врачанско. И ако още имахте проблем с водата, представям си, че това го е бъзнало лошо, щото говори лошо за неговия край. И да, сигурно го е хванало яд и затова е написал това жлъчно мнение. Погрижих се да го уведомя, че съм го подвел, за което съжалявам. Затова пък научих доста нови неща за Враца и както това ми доставя удоволствие, сугурен съм че доставя удоволствие и на клубарят написал въпросното мнение. Щото все пак всички сме българи преди всичко и милеем за държавата си или поне трябва.

Моите фотографии нямам намерение да сравнявам с фотографиите на който и да било професионалист. Не това им е целта. Започнах да ги публикувам когато забелязах, че във фотобазата (Pbase.com с над 17 милиона снимки в нея) нямаше нито една българска снимка. Бяха публикувани флаговете на близо 140 държави а българският флаг липсваше (поради липсата на български регистрирани фотографи). Та, не само сложих българският флаг наред с другите, но го издърпах достатъчно напред (с броя на българските си галерии), да застане наред с флаговете на сравнително развитите страни. Виж


Оказа се, че фотографиите ми са запълнили липса, чувствана от българската емиграция, за което говори броят посещения (погледни статистиката). Това още повече ме амбицира да продължа да снимам и да публикувам. Нещо което професионалистите правят за да печелят пари, докато моите фотографии, за да ги публикувам, аз плащам пари! Има разлика!
Това което ти правиш на ниво твоят град, аз го правя на ниво моята държава. Всеки от нас допринася с каквото може. Няма "по" и "най". Всичкото е добре!
Както във Враца, така и в София, случават се провали. 50 години комунизъм ни остави много назад в сравнение с запада и на нас се пада да правим догонване. И ще го направим! Но ще мине време. Както мина време Враца да си оправи проблема с водата. Едно по едно. Само не трябва да забавяме крачката. Това е.
Поздрави и от мен.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш

Тема Re: Взимам си думите назад!нови [re: Oптимиcт]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 21:28



Човече, извинен си!
Все пак внимавай друг път.

А относно твоите фотографии.
Радвам , че има хора като теб. Виждам, че си направил галериите си с много любов. Имало е ефект. Бъгарският флаг в този, изглежда доста популярен сайт е наистина в златната среда :). Наистина оценявам трудът ти. Определено заслужава похвала.

Надявам се скоро отново да наминеш към Враца. Определено има още какво да се снима в града.
Един съвет: Ако обичаш ските, може да дойдеш зимата. На Пършевица има добри условия за скиори, а цените са доста прилични. Така хем ще си направиш една хубава почивка, хем ще дообогатиш галерията със зимни снимки от Враца и врачанския балкан (тогава гледката също е много красива, повярвай, ми)

До скоро!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.