Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 11.05.24 
Градове
   >> Враца
*Кратък преглед

Тема Тролейбуси vs. Таксита  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 23:18



Кой от двата вида транспорт препочитате?

Аз лично предпочитам тролеите, защото са някак по-сигурни от такситата. Повечето от таксиджийте карат като луди из врачанските улици и често предизвикват катастрофи, а ватманите като цяло са доста по внимателни. Това е моето мнение! Вие как мислите?

П.С. А някой може би предпочитат маршрутките.



Тема Re: Тролейбуси vs. Такситанови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано16.02.04 08:49



Аз не съм съгласен. Почти винаги предпочитам такси, въпреки че излиза двойно дори тройно по-скъпо...,защото ако съм тръгнал за някъде и знам, че искам да съм там след 5 мин например, не мога да се доверя на никакъв друг вид транспорт... веднъж наскоро се доверих защото не бързах...и пак закъснях! да не говориме че замръзнах докато чаках, да не говориме, че тока спря по едно време, да не говориме че щяха да ми направят скандал, че билетчето ми беше продупчено не като хората, едната дупчица липсвала!!! та щях да и продупча нещо на тая контрольорка - злобарка... Трябва да призная, че ми се е случвало неприятно изживяване и в такси, но е изключителна рядкост. в 99% от пътуване с такси, шофьорите са любезни. Един съвет от мен обаче.. не се качвайте в такси на СД Булсием, защото те карат на 40 ст дневна и 60 нощна тарифа.... тия са ненормални.. случи ми се съвсем на скоро, да дам 4,60 да стигна от младост до дъбника......




Тема Re: Тролейбуси vs. Такситанови [re: DUST]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 09:39



На такси съм се возил един път и на тролей един път за последните 6 години.
А иначе като шофьор бакшишите ме дразнят много, нагли са и не се съобразяват с никой (естествено, има и изключения).



Тема Re: Тролейбуси vs. Такситанови [re: vratzacity]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано16.02.04 09:53



Присъединявам се и аз към твоето мнение.Като редовен ползвател на градския ни транспортсъм меко казано раззочарована---може би защото имах възможност да поживея малко извън България и критериите ми се поизмениха...много неща още трябва да се направят,за да станем една наистина бяла държава.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Тролейбуси vs. Автобусинови [re: DUST]  
АвторH.П. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 11:19



Това ми се вижда по-интересно. Да видим мненията по тоя въпрос.



Тема Re: Тролейбуси vs. Автобусинови [re: H.П.]  
АвторOgi (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 23:40



Otnosno trolei - taksi
Predpo4itam troleya za6toto pri nego si ima opredelena cena na putuvane a na taxi ima golqma veroqtnost da popadnej na taksi koeto da ti vzeme za 2-3km 14lv.tova mi se e slu4valo 2 puti v sofia
I za taksi se mruzne po spirkite - ne na vsqka ima takova tai 4e troleia e po dobroto reshenie hem evtino hem stiga6 do tam zakadeto si trugnal a puk i taksidjiite i ne se znae sas burzata skorost na taxitata dali 6te stigne6 do mqsstoto za kadeto si trugnal ili 6te se zabie6 v nqkoe kraiputno durvo
Trolei- Avtobus
Pak trolei - ekologi4eski 4ist transport kakvo pove4e



Тема Re: Тролейбуси vs. Автобусинови [re: Ogi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 23:00



Споделям мнението на Ogi.
А пък и Тролейбусите във Враца са доста по-удобни от автобусите. Особено Икарус-ите (дългите тролеи)

А какво ви е мнението за маршрутките във Враца?



Тема Re: Тролейбуси vs. Такситанови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 14:27



Нрмално да дадеш 4,60. Разтоянието между двата квартала си 7-8 км, а може би и повече. Щом возят на 0.60 лв нощна значи не са те излъгали. Друг е въпроса, че тази цена е прекалено висока на фона на цените на останалите фирми.
Между другото коя вози на най-ниска тарифа в момента?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.