Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 30.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :)нови  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано06.02.04 19:37



Хайде кажете сега спортувате ли или смятате, че е излишно? Защото не е! Освен пръстите на ръцете си трябва да потренирате и някой други части на тялото, като например самите ръце! Приемете го като приятелски съвет!

Който желае може да посети и линка по-долу:





Тема Re: Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :)нови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:09



Аз да си призная честно, спортувам много малко. Най-вече лятото. Предпочитам тенис на маса и футбол.



Тема Re: Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :)нови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано07.02.04 12:25



Много малко е повече от нищо
А и всеки според нуждите си



Тема Re: Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :) [re: vratzacity]  
АвторZora (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 09:29



Аз за сега не спортувам, но не смятам, че е излишно.Някой знае ли къде има само дамски фитнес, защото аз ходих в един, но нямаше места(тъй като аз имам възможност да ходя само от 17часа).



Тема Re: Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :)нови [re: Zora]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано09.02.04 13:25



- Дамски Фитнес Клуб "Лейди Финес". Разгледай, може да ти хареса и работи след 17:00



Тема Re: Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :)нови [re: vratzacity]  
АвторZora (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 14:06



Благодаря, но точно там ходих.Те наистина работят и след 17часа, но аз искам да ходя от 17 до 18,защото само тогава имам възможност, но няма места.Този фитнес клуб е с инструктор, който обучава само по 4човека на час, тъй като залата е много малка и няма възможност да тренират повече хора по едно и също време.Иначе вътре наистина е много приятно.



Тема Re: Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :)нови [re: Zora]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано09.02.04 17:07



Значи единственото възможно друго място е Фитнес Клуб Аполон, в закрития басейн, който е и за мъже и за жени, и със сигурност има инструктор от 17:00 до 21:00 часа.




Тема Дамски фитнес центрове във Враца!нови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 20:32



Напротив това не са единствените възможности.
Ето всички, които знам:
Дамски фитнес център "Лейди Финес" - ул. Иванка Ботева
Дамски фитнес център "Арис" - жк Дъбника бл.135
Дамски фитнес център "Виктория" - Площад Левски
А съм сигурен, че има и още.
Между другото наскоро разбрах, че е открит и клуб по аеробика в квартал "72"
Ако някой се интересува, да отиде в кафе "Джунглата". Там на всяка маса има сложени рекламни визитки на клуба.



Тема Re: Дамски фитнес центрове във Враца!нови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано09.02.04 20:35



Да, но само в Аполон има инструктор след 17:00 та до 21:00 часа!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Спортувате ли нещо или тренирате само пръстите? :)нови [re: vratzacity]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 10:15



Аз си тренирам ръцете... с половинкилограмови кухи стъклени гирички. Вътре са напълнени с половин литър кехлибарено-златиста течност. Не мога да си обясня... тренирам си ръцете, а ми растат мускулите на корема... какъв ти корем, то си стана цяло шкембе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.