Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 07.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Врачанско интернет радионови  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано17.01.04 19:06



Исках само да Ви уведомя че от понеделник - 19 Януари враца.нет си пуска собствено интернет радио! ще е на експериментално ниво, но ще стане бързо бързо савсем точно работещо и професионално направено (ще ни запишат аудио шапката на радиото в студио в София! ) Е, това е..нямах търпение да споделя



Тема Re: Врачанско интернет радионови [re: vratzacity]  
АвторДядo Mpaз (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 19:55



Извинете, аз една аудио-гаща мисля да си поръчам в Стокхолм!

А, извинете, Враца.нет кога ще започне най-сетне да предлага и интернет секс? А интернет-телевизия, а Интернет-мастурбиране, а интернет-хамали... ееееее искам и интернет-трамвай.

С две думи - слушайте Дядо си Мразчо - враца.нет всичко прави.... дайте им един лев и всиииииииииичко ще направят... е, левашки ще е, ама нали трябва да се хвалят нещо, защото ромката почина!



Тема Re: ха ха! :) :) :)нови [re: Дядo Mpaз]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано17.01.04 21:12



бреееех каква злоба! ама не, мерси...не минават при мене тия приказки



Тема Re: Врачанско интернет радионови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 22:13



Идеята е добра! Успех и в това начинание!!!
И един съвет. Не обръщай внимание на злобарите. Тях ще ги има винаги. Просто те съществуват навсякъде, светът никога няма да се отърве от тях. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!
Още веднъж, УСПЕХ!!!



Тема Re: ха ха! :) :) :)нови [re: vratzacity]  
Авторвpaцaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 22:47



кое не манава при теб бе пич? ти да не си титавна на радио-разпръскването... ще разбиваш лакса и силвъра, че и дарик а????

хей - ти си за хаха:))))

Дадо Мраз много убаво ти го е казал, браво - направи едно нещо като хората, после прави другите работи!



Тема Re: пак недоразбралинови [re: вpaцaтa]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано17.01.04 23:03



Никой не говори за радио разпръскване, пич!
Това е ИНТЕРНЕТ радио, пич!
Първо прочети какво пише в темата и тогава отговаряй...пич
и ако ще правиш забележки кое не е свършено като хората, поне се обоснови следващия път със конкретни пример, защото не съм врачка, пич!




Тема Re: Врачанско интернет радионови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано17.01.04 23:05



нека си злобеят наволя, не ми пречат, дори вече не помня кои бяха тия дето злобееха..?



Тема Re: пак недоразбралинови [re: vratzacity]  
Авторвpaцaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 23:07



пич, в икономиката има едно правило - виж дали едно начинание е смислено и тогава го прави.
Ти какво ще предложиш на хората? Нащо ново, нещо което няма в ефира и по кабела? Нещо с по-високо качество? Съмнявам се пич! И ме е яд, защото ще хабите и без това оскъдния трафик за поредната ви детска глупост, извини ме за думите, но е точно така!



Тема Re: пак недоразбралинови [re: вpaцaтa]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано17.01.04 23:17



а защо си мислиш, че няма да предложи това интернет радио нищо ново? искаш ли първо да проследиш 2-3 седмици от развитието му, да послушаш малко музика по твой избор, което няма да ти коства много трафик защото музиката е компресирана 6 до 10 пъти по-малко от една mp3ойка, та тогава да кажеш има ли смисъл или няма, и тук въобще не ме интересува икономиката, просто защото това радио не се пуска с цел финсови изгоди. хайде сега признай си че не те бива като алена от би ти ви



Тема Re: пак недоразбралинови [re: vratzacity]  
Авторвpaцaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 23:20



хехейй, ама как спориш...

като е компресирана 6 пъти повече от мп3, то по коя формула си ги компресирал, ими самия кодер ги мачка като за световно по ръгби. Точно тук идва въпроса - когато всеки маже да си избере музика на ПС-то каквато той иска, ако не мухаресва нещо от ефира, от какъв зор ще се логва в интернет радио?
Не се заяждам, просто разсъждавам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.