Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 09.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нов център за Безопасност на движението!нови [re: м]  
Автор DUST (член)
Публикувано16.01.07 15:53



Ще обучават деца от детските градини и училищата. Навремето като бях ученик също ни водеха на подобни мероприятия. Преди се провеждаха в дома на техниката. Часовете бяха интересни и полезни. Мисля, че сега в новите условия, тези часове ще бъдат още по-интересни за децата.

Не виждам кое му е смешното на цялата история?!?





Тема Re: Нов център за Безопасност на движението!нови [re: м]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 10:40



Деца се обу4ават практи4ески ,а не в общината. Пак пари за проекти от наш джоб. Детцки градини в община - аман.Трябва да ходят при децата не да ги водят в общината.



Тема Re: Нов център за Безопасност на движението!нови [re: M]  
Автор DUST (член)
Публикувано17.01.07 12:00



Май точно ти пишеш необмислено. Прочети по внимателно информацията за новия учебен център. Той не се намира в общината, а в новия спортен комплекс за работа с деца (до ЕГ).
Както ти казах и преди имаше такива часове, но те се провеждаха в Дома на техниката. Със сигурност обаче условията не бяха такива, каквито са сега. Поне от снимките така изглежда. Аз лично не виждам нищо лошо, че се влагат пари в подобно нещо. Дори според мен е много правилна тази инвестиция.

Защо да ходят при децата в детските градини (където едва ли има такива условия)? Не е ли по-добре да разнообразят ежедневието им с една разходка и по модерен начин да обучат децата как да се пазят на пътя?



Тема Билярд клуб Мастерснови [re: DUST]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано06.02.07 12:50



Наскоро отвори врати единствения в Северозападна България професионален билярд клуб. Клуба е уникален със своите 5 професионални маси за билярд сред които и една от 6-те снукър маси до момента в България. Намира се на площад Христо Ботев до клуб Карамел





Източник:



Тема Новости в Мемориален комплекс „ Ботев път”.нови [re: DUST]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано09.02.07 22:47



Нови маркировки ще бъдат поставени на историческите места по пътя на Ботевата чета и в района на връх Околчица, съобщи Росица Кузманова, управител на Мемориален комплекс „ Ботев път”. Проектите за тях вече са готови.
Те са изготвени съвместно от Тодор Митов, главен уредник в Историческия музей и Мемориален комплекс „ Ботев път”. „ Изготвянето им беше наложително, защото недостатъчната маркировка на важните исторически места, беше наша слабост”, отчете управителят на Мемориален комплекс „Ботев път” Росица Кузманова. След като маркировката бъде готова за нейното поставяне са обещали помощ от поделението и туристическо дружество „Веслец”.
Върху указателните табели ще има карта на бойните действия водени от Ботевата чета. Табели ще упътват към различни исторически места. Кратка и точна информация ще указва примерно, че на връх Камарата над падината Йолковица през 1876- та година пада убит Ботев. И, че точното място е посочено през 1927 – ма година от Никола Обретенов - единствения жив свидетел на гибелта на поета. На информационните табели ще бъде указана и надморската височина на която се намира съответното място.



Тема Re: НОВО ВЪВ ВРАЦА!!!нови [re: DUST]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 14:59



Па като ги постават какво па паре залудо от нашия джоб.Немогат да взмат за болницата нови леглата и да купят някои апарат ми само дивотий.Знаеш ли Врачанския регион е на първо място по ракови заболявания и народа мре като животни,а тия паметници и маркировки.....Колко хора са и сърдечно болни тва да не е от спокоен и щастлив живот . КАЗАХ ТИ СТИГА СИ 4ЕСА ЕЗИКА С ГЛУПОСТИ .МИСЛИ МАЛКО ПОВЕ4Е ЗА ХОРАТА НЕ ЗА ПАМЕТНИЦИТЕ.ГРОБИщАТА СЕ НАПЪЛНИХА С ПАМЕТНИЦИ НА МЛАД НАРОД па ти си преживяй тука.



Тема Младежки информационен центърнови [re: DUST]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано16.02.07 16:55



Нов информационно-консултантски център за младите хора ще бъде открит на 20 февруари във Враца. Там младежите ще получават безплатни консултации за здравословния начин на живот, трудовата реализация и заетостта.Ще има информация за образованието след завършване на училище, ще се провеждат различни обучения за младежко предприемачество. В бъдеще центровете могат да разширяват своята дейност, като кандидатстват и по европейски програми в областта на младежката политика.През месец февруари се откриват още младежки центрове във Велико Търново, Пазарджик и Благоевград. Подобни средища ще стартират през март и в други 6 градове в страната.Държавната агенция за младежта и спорта предоставя 300 хиляди лева за оборудването и цялостната дейност на десетте младежки информационно-консултантски центрове. От своя страна общините осигуряват офисите за тях.

Дарик Враца



Тема Цех за слънчеви колекторинови [re: DUST]  
АвторГoГo (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:19



Здравейте на всички Врачани.От Пловдив съм и се занимавам със слънчеви колектори.На скоро разбрах,че във вашия град има фабрика,която произвежда такива!Много ще съм брагодарен ако някой може да ми даде някаква информация за тази фабрика,тъй като искам да се свържа с тях!Благодаря предварително!!



Тема Re: Цех за слънчеви колекторинови [re: ГoГo]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 14:38



Знаеш ли поне името на фирмата?



Тема Re: Цех за слънчеви колектори [re: ...]  
АвторГoГo (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 14:44



Ако го знаех щях да споделя!А и щеше да ми е доста по-лесно да ги намеря,но не знам името на фирмата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.