Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 28.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ТОЗИ ФОРУМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР!!!  
Автор DUST (непознат)
Публикувано20.12.03 17:26



Здравейте. Гледам, че гласувате за модератор на форума, та реших да си кажа мнението. Пиша в този форум от април 2001 година (кажи речи от създаването му) и мисля, че той се развива добре без модератор. Всеки има право да пише каквото си поиска и от това по-хубаво няма. Всички форуми които са си избирали модератори след това рязко са губили посетителите си.Така ще стане и тук. Нека не правим тази грешка. Нека форума си остане демократичен. Защо се притеснявате, че някой публикуват глупости. Ако никой не им отговаря, те за няколко дена ще се скрият от главната страница на форума.
Още веднъж ви призовавам: НЕ ИЗБИРАЙТЕ МОДЕРАТОР! НЕКА СИ ОСТАНЕ КАКТО ДОСЕГА! ТАКА ЩЕ Е НАЙ ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ, ПОВЯРВЯЙТЕ МИ!!!



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР!!!нови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано20.12.03 19:59



Добре дошъл тук регистриран!Радвам се да те видя отново
За всичко написано по-горе имаш право-не трябва да се връзваме на анонимните подмятания,но понякога от такива тъпи питания се заформя добра дискусийка и се забавляваме!
А иначе напълно подкрепям това,че тук от модератор няма нужда-всичко си е ОК и така!

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР!!!нови [re: dve_sledi]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано21.12.03 10:41



мисля че DUST е прав...



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР!!!нови [re: vratzacity]  
Автор DUST (непознат)
Публикувано21.12.03 13:58



Благодяря ви, че ме подкрепяте. Надявам се всички да се съгласят, че това ще е най-добре за нашия форум.



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР!!!нови [re: DUST]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 11:48



Освен това този форум просто няма проблемите на други като Русе и Пловдив, например. Дори е един от най-интелигентните.
Така, че успех! Весели празници!
...от една врачанка, която ще се прибере ... някога... НО СЪС СИГУРНОСТ!



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР!!!нови [re: 43]  
Автор DUST (непознат)
Публикувано22.12.03 13:29



Да наистина, влизах във форумите на Пловдив и Русе. Там половината теми са свързани с модератора, закани към него и т.н. И не е само там е така. Навсякъде където има модератор, има дразги между потребителите. Така, че няма нужда да си съсипваме и нашия форум, нали?



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР!!!нови [re: vratzacity]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано23.12.03 23:50



Нещо против да съм казала?
Разбира се,че е така макар да не влизам много-много по форумите на други градове и нямам представа как е там.Лошо няма-нека е без модератор-и без друго не е имало кой знае какви проблеми тук.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Не се радвай толкова че почвам...майка ви селска..нови [re: 43]  
Автор rusenetz (непознат )
Публикувано27.12.03 15:20



Не давай Русе за пример само ма овцо смешна аре на село във Врацата дето и гарга не кацала и това!



Тема Re: Не се радвай толкова че почвам...майка ви селска..нови [re: rusenetz]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 19:36



Чао, бе смешник. Айде подздрави на село Русе. Ха ха ха



Тема Re: Не се радвай толкова че почвам...майка ви селска..нови [re: rusenetz]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано30.12.03 08:09



Добре би било като казваш нещо да се обосновеш-защо аджеба е така...А също и да избягваш обидни определения Не ме карай сега да си развалям мнението за русенци-познавам доста такива и бях си създала представа,че са възпитани и толерантни хора-недей така!!!!!

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.