Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 25.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: infoнови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано07.01.04 09:47



само кажи каква друга информация смяташ че ще е полезна и я пускаме



Тема Re: infoнови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:12



Ами примерно освен предстоящите събития, да има и новини от Враца (политически, икономически, спортни и др.) Това мисля, ще бъде полезно за всички абонати на услугата



Тема Re: infoнови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано07.01.04 13:14



Да, ще е полезно, но има проблем с дължината на съобщението, (проблем върху който се работи в момента), та докато не се оправи - няма как да се прати цяла новина, в 154 символа



Тема Re: infoнови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:35



Надявам се да се справите.
Между другото сайтовете SMS-it и SMS-it vratza не могат да се зареждат в момента. В мен ли е проблема или при вас има някакъв технически проблем



Тема Re: infoнови [re: vratzacity]  
Авторgoogle (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:43



Kolko abonati ima dosega za tezi sms glezotii. Pove4e li sa ot 100



Тема Re: infoнови [re: google]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 14:32



Не знам, сигурно са и повече. Аз съм абониран и за двете "глезотиики" ("SMS-it Vratza"и другата която е с инфо за цялата страна)
Vratzacity ще каже колко са абонатите досега, но наистина мисля, че са доста.



Тема Re: infoнови [re: DUST]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 17:06



Добре бе, ами ако аз днес не искам да получавам тия глупости? искал съм вчера, а днес не ща??? не се прави така. не защитавам другия смс център, но нека кажа:

1. това което правите е точно през свободен гейт-уей което го прави несигурно, недейте да лъжете хората за глупости от сорта на черни дупки и други. Разбира се че идва от номер... ако номерът е с 10000 цифри си е от гейт-уей през нета, ако е от глобулски дълъг номер, начи ги пишете на ръка.
2. в много държави има такива услуги, но те са с команди, защото ако си така и не искаш да получаваш инфото, вашата "услуга" автоматично става спам, нъл тъй?

Накратко, стига с тия детски работи, дайте да говорим за нещо истинско...

П.С. Глобул имат достатъчно капацитет на мрежата и всеки смс си идва на време... всичко останало е опити през безплатни интернет истории...



Тема Re: infoнови [re: hoho]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 17:21



Защо да са глупости? Времето във Враца или курса на долара за теб глупост ли е?



Тема Re: infoнови [re: DUST]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 17:54



пич, не е глупост, просто начинът по който го правят е АМАТЬОРСКИ! Има смс-информация от Мтел, от гювеч, от лакс фм и още 3-4 фирми, там е направено като хората. Защото както казах това с абонамента си е спам - представи си, ко абонирал си се, и получаваш... ама днес си с гаджето ти и не искаш да ти бипка телефона, трябва да го спреш ли??? или да минеш на тих режим??? А ако си в роуминг в държава където входящите се плащат??? кво прайм - търсим клуб и "извинете, аз съм от българия, може ли да си махна абонамента за едни услуги ,че много скъпо..." и като се върнеш - айдееееее, пак абонамент... Затова се прави със заявки и т.н. тва са глупостите... щото като преслагаш услуга, трябва наистина да е на ниво.. а тва ми звучи все едно в сайта на крайслер да публикуваш обява - НИЕ НАПРАВИХМЕ ТРИКОЛКА С ДВИГАТЕЛ С ВЪТРЕШНО ГОРЕНЕ!!!! несериозно е!!!



Тема Re: infoнови [re: hoho]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 20:10



Като стана дума за такъв тип услуги. Вярно ли, че даже и за еднократните смс-информации (на 123) на Мтел вече се плаща?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.