Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 28.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Този град запада и много ме е яд!  
АвторBK (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 13:51



Здравейте!

Около темите че форума е скучен и за чалгата... нека кажа няколко думи. От 5 години вече не живея във Враца, а само се прибирам от време на време да видя нашите. Колкото повече време минава, толкова по- ми е кофти като се прибера и видя в какво състояние е тоя град. Залива ви(ни) голяма простотия и беднотия, може би първото произтича от второто. Въпрос на престиж е кой-кого е бил, а интересните неща се свеждат до това к'ва простотия пак е станала по заведенията или 'има нова промоция на М-тел - айде да си вземем телефони за по 500-600 лв на изплащане и да си 'клипваме' нищо че сме на помощи и няма к'во да ядем'. А, да не забравяме и концертите на Азис и Софка - това е страхотно шоу за деца и възрастни. Осъзнайте се бе хора! Света наоколо не е само пиенето, чалгата и тъпото съперничество от рода 'виж ме аз имам голф на 17 години па саседа кара още москвич. аз съм най-големия гъзар!'. НЕ КАЗВАМ че всички са такива - просто общи наблюдения. Ще ми се някак да се върне времето отпреди 5-6 години , когато поне химко работеше, хората имаха малко повече пари и циганията все още не ни беше заляла до шия, но уви!



Тема Re: Този град запада и много ме е яд!нови [re: BK]  
АвторBW (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 07:50



Zdrasti, priqtel,
Kakvo da ti kaja, adski prav si za polojenieto, prostotiqta e nadminala vsqkakvi granici. Imam mnogo za oplakvane, no neka poglednem ot drugata strana. nqkoi naistina trqbva da napravi ne6to, trqbva da se po4ne ot nqkude da se protivodeistva, da se pokaje 4e jivota ne se sustoi v alkohola, drogata i visokite skorosti. Zatova ti predlagam da mi pi6e6 na li4niq mail: visit@vratza.com
Naistina ima hora v tozi grad, makar i malko, koito rabotqt v tazi nasoka. Ve4e sme v kontakt i s mnogo vra4ani izvun Vratza i vuob6te izvun Bulgaria s koito rabotim po dosta idei. Sega rabotim i po sobstven forum. Forumut na Vratza, trqbva da bude vuv Vratza, poddurjan ot vra4anska media, trqbva da e interesen za da vlizat hora, koito naistina ima kakvo da kajat. kakto vijda6 tuk se spori ob6to vzeto za gluposti, a na mnenie kato tvoeto nikoi ne obru6ta vnimanie plus tova pose6taemosta e mnogo slaba.
tova e pt men, 6te 4akam da pi6e6:)))
Pozdravi i do skoro



Тема Re: Този град запада и много ме е яд!нови [re: BK]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 11:41



Прав си, човече, и това си го видял с очите на човек, който не живее тук - а някъде в по-истинския свят. Аз пък повече от 10 г. живея във Враца (а дотогава съм живял в по-големи градове) и ми е много криво, че тук почти няма нормални отношения м/у хората. Беднотията също има голямо отражение в/у мисленето, оттам идва изпростяването. Когато виждаш, че съседа ти е мошенник (на дребно) и живее по-добре от теб, идеала за оправяне в живота се свежда до това как да преметнеш някого и да му вземеш парите. И т.н....
За чалгата - не може душата на народ (северозападен) израснал със сръбска ТВ и музика да се преобърне и да приеме друго освен чалгата. Но чалга се слуша не само тук...
Нямам време за повече писане...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.