Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 21.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: Botev21]  
Авторoik (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 17:54



До гуша е дошло на всички от Стоманярски и въпреки това промяна за съжаление едва ли ще има. Причината е проста - по задължение ще гласуват не младите с напредничаво мислене, а закостенелите дърти мозъци. И пак за този червен боклук, дето и неговите вече го мразят. Тази пуста партийна дисциплина дето ги кара да гласуват сляпо за корумпирани партийни кадри



Тема Общинските съветници са по-важнинови [re: Cool]  
АвторDRe (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 08:56



Ясно, че с кметовете нещо не се връзва, но нека не забравяме, че кмета не означава всичко, важните решения се гласуват на заседанията от общинските съветници. Ако там има повече млади и свестни хора, мисля, че ще е по трудно да минават далвери и да се правят глупости. В края на краищята младите хора са най-заинтересувани от бъдещето на нашия град. Затова предлагам да се огледаме повече за тези хора. Ако някой от нас има приятел който се е кандидатирал, може да го предложи ако мисли че е свестен. Нека не гледаме само за кмет, защото той не може да направи всичко.



Тема Re: Za tezi koito nqma da glasuvatнови [re: galaxy]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 10:35



Da ne zabrawiame 4e i drugaria Bubew wse pak be6e w negowia ekip.A pyk ne6tata koito e naprawil sa samo pokazni ni6to sy6testweno. Mislite li 4e na obednelia i bezraboten wra4anin mu stwa po dobre ot now plo6ted koito na wsi4koto otgore ne se prawi i kakto triabwa. Wreme e Wraca da se sdobie s now kmet s istinsko ewropeisko mislene.



Тема Re: Общинските съветници са по-важнинови [re: DRe]  
Авторизбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 13:38



Нормативната база на местното самоуправление съдържа определени форми на участие на гражданите във формиране, провеждане и контрол на местната политика.
Участието на гражданите в процеса на вземане на решения относно формирането на местната политика, за съжаление, се изчерпва с решението в деня на изборите. Чрез своя вот гражданите дават мандат на своите избраници - общински съветници да вземат решения по всички въпроси от местно значение, а с течение на времето техните предложения по обективни или субективни причини не намират отзвук в управленските решения. Липсва реален диалог между двете страни, който би довел до включването на мнението и интересите на различни социални групи в разработване и реализирането на конкретен проект или до ефективен дебат по проблема за намирането на алтернативни решения.
Настоящето мнозинство на БСП не дава тази алтернатива за участие на гражданите.Почти на всяко заседание в последния момент се внасят и въпроси за разглеждане на самите съветници/от СДС вероятно само/.
Смятам, че общинският съвет е най-важният орган за местно самоуправление.
В момента са регистрирани 39 листи, което е абсурд.
За мен фаворит на мислещи хора в листа са само тези на СДС.
Нека всеки от нас сам определи бъдещето на града ни. А това е дадено ни от Конституцията право, което аз ще ползвам. Не бих искала 50 годишните и над тази възраст да определят живота ни.
Защото в настоящия общински съвет около 80% от съветниците на БСП си говоря още на -другарю, говорят да се спре раздържавяването....изобщо живеят в миналия век и не приемат настоящето, а това значи, че не виждат и друго бъдеще.за съжаление.



Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: nani]  
АвторVlVA (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:02



Единственият независим кандидат за кмет на община Враца е ПЛАМЕН ПЕТКОВ-ОКРЪЖЕН СЪДИЯ!
Това е човекът зависим единствено от врачани!
Това е човекът на бъдещето на града ни!
Това е човекът, който ще управлява с младите и интелигентните, с активното население на общината ни!



Тема Re: За кмето и муабетонови [re: dve_sledi]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:23



Каква е разликата между Бубев и Стоманярски?!
НЯМА РАЗЛИКА!
Стоманярски - "реформирал" се комунист;
Бубев - сталинист. живее още в 60-те години на миналия век; пенсионер.
Двамата управляваха заедно община Враца и я върнаха в миналия век.



Тема Re: За или против ПЛАМЕН ПЕТКОВ?нови [re: Cool]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:33



Пламен Петков - независим кандидат трябва да е бъдещият кмет на Враца!



Тема Re: За или против ПЛАМЕН ПЕТКОВ?нови [re: SlSl]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:34



ТОЧНО ТОВА Е МОЯТ ИЗБОР!
ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ПЛАМЕН!



Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: nani]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:42



Нека наистина всички млади хора се замислят и вземат решение да гласуват.
Една минута ни е необходимо, за да пуснем бюлетината си, за да не се срамуваме след това от Стоманярски или Бубев. Аз поставям равенство между двамата. Но червените бабички ще излязат и ще гласуват за един от тях, а последните години точно те двамата управляваха града ни и се видя до къде го докараха- до един от най-изостаналите и безлюдни градево в страната.
Аз вече избрах смоя кандидат за кмет. Тоя е млад, образован, интелигентен, човек на реда и сигурността.
ЩЕ гласувам за Пламен Петков!



Тема Re: За или против ПЛАМЕН ПЕТКОВ? [re: lvo]  
АвторKati (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:51



И аз съм за Пламен Петков, окръжният съдия.
Вярвам му и знам, че Враца ще стане европейски и модерен град с него управление и на екипа, който той ще си избере.
Ще гласувам и за листата на СДС, защото знам, че това ще са хората в основата на едно истинско местно самоуправление.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.