Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 30.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Площад Благоев  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 01:51



Всички продължаваме да го наричаме така. А знаете ли как е настоящото име на площада?



Тема Re: Площад Благоевнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано19.07.03 09:11



"Демокрация"?



Тема Re: Площад Благоевнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 21:04



Не позна!!! Пробвай пак.



Тема Re: Площад Благоевнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано19.07.03 22:33



Срам ме е да го кажа,но не знам......



Тема Re: Площад Благоевнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 00:23



Не се притеснявай, не си единствената която не знае. Точно затова пуснах темата да видя дали някой ще успее да се сети. Истината, е че от няколко години площадът се нарича "Софронии Врачански". Можеш да го провериш на таблата-карти, които сложиха на доста места из Враца.



Тема Re: Площад Благоевнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано23.07.03 22:45



Честна дума за пръв път чувам.Все пак благодарско,че ми каза!



Тема Re: Площад Благоевнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 14:20



Моля, моля!!!



Тема Стария пазарнови [re: DUST]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 14:34



Я да ти задам още една загадка.
Знаеш ли новото име на "Стария Пазар"?




Тема Re: Стария пазарнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано24.07.03 16:19



Не,и това не знам...



Тема Re: Стария пазарнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 19:32



Ами то си е за срам, наистина
Шегувам се! Пазарът се казва Металург, както и целия квартал около него.



Тема Re: Стария пазарнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано25.07.03 00:13



/навеждам глава надолу/.Вече ще знам...



Тема Re: Стария пазарнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 16:00



:)))))))))))
Между другото, ти в коя част на Враца живееш, ако не е тайна.



Тема Re: Стария пазарнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано25.07.03 16:28



В царството на чалгата-ж.к.Дъбника ама няма да казваш на никого!!!



Тема Re: Стария пазарнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 17:41



Tи пък! Все едно се срамуваш. Аз имам много приятели от там и мога да кажа, че са много точни хора. И може да ти е чудно, но никой от тях не е луд чалгаджия.
А пък и да ти призная, аз винаги съм си мечтал да живея в някой висок блок на последните етажи. Сигурно е много яко сутрин като станеш и излезеш на терасата да виждаш Балкана и почти целия град. В Дъбника има такива блокове по 17-18 етажа. Ти да не би случайно да си в някой от тях.



Тема Re: Стария пазарнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано25.07.03 18:08



Не,за съжаление,не съм в тях...Имахме и ние преди години прекрасен изглед към Балкана,но построиха един блок пред нашия и сега...няма гледка към Балкана...Ти да не живееш в къща,като казваш,че си мечтаеш да живееш в някой висок блок?Уверявам те никак,ама никак не е хубаво да живееш в блок!!!



Тема Re: Стария пазарнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 18:39



Да в къща съм. В широкия център(ЦГЧ).
Ясно ми e, че не е много приятно да си в блок. В Свищов квартирата ми е панелка и знам какво е.
Нo във Дъбника до РУМ, мисля че имаше два много високи блока, които тухлени и си мисля, че ще е супер да имам апартамент там и да имам такава готина гледка.



Тема Re: Стария пазарнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано25.07.03 18:54



Остави тая романтика и се замисли като ти спре асансьора или водата-колко е...А пък ти що ми в широкия център имаш възможност да си го гледаш Балкана ей,така live дет' се вика.



Тема Re: Стария пазарнови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 23:01



Изглежда дългите години прекарани в блок са оказали негативно влияние при теб. Може би си права.
Но пък се сетих за един случай, когато бях на гости при едни познати. Те живеят на 15 или 16 етаж, не помня точно. Блокът им се намира в кв. Медковец. Ако знаеш каква гледка имат от терасата, направо ще паднеш. По хубава е и от тази на Хижата. А и проблемите с асансьора са си ги решили. Целия вход си плаща на частна фирма, която се занимава основно с поддръжката, така, че и да стане авария, тя се отстранява в кратки срокове.



Тема Re: Стария пазарнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано25.07.03 23:26



Определено е така-винаги съм живяла в блок и вече нещо взе да ми писва .Направо съм си права,да знаеш,гадно е да си зависим от толкова много хора,абе не ми се говори сега на тая тема...
А за гледката от тези блокове знам и аз съм била там на гости-наистина е страхотна!!!Винаги когато отида някъде извън Враца ми липсва Балкана...Това ме подсети,че скоро не съм се качвала нагоре-не е лоша идея!



Тема Балкананови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 00:55



На мен също ми липсва когато не съм тук. Няма град в България който да е обграден от такава красива планина. Сливен имат подобна но не толкова стръмна и с такива бели скали. Между другото точно един колега от Сливен, ми разправяше, че е идвал във Враца преди няколко години. Казва: абе отивам аз във Враца лятото и що да видя, във планината още има сняг. После бил много изненадан като разбрал, че в действителност това са скалите.




Тема Re: Балкананови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано26.07.03 09:48



Най-ужасно съм се чувствала в Германия за няколко месеца-накъдето се обърнеш-равни полета,никакво възвишение,абе...направо ужас!!!Едва дочаках момента в който се прибрах тук,под Балкана!!!



Тема Re: Балкананови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 18:45



Цяла Гремания ли е равнинна? На юг нямаха ли планини? Или планините са в Австрия?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.