Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 01.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нов сайт на ТВ ВРАЦАнови  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 16:30



Eто, че най-после и ТВ ВРАЦА създаде свой уеб сайт. Рагледах го целия и мога да му дам добра оценка. Вие как мислите?
Ето го и самия сайт:





Тема Re: Нов сайт на ТВ ВРАЦАнови [re: DUST]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 16:37



Как бихте класирали предаванията, собствена продукция на телевизията?
Вижте ги на раздел "Предавания' в сайта
Моята класация изглежда така:
1. На фокус
2. Фуего шоу
3. Емисията Новини
4. Програма +
5. Часът на совите
6. Соаре
7. Будилник
8. Внимание семейство
9. За ваше улеснение




Тема Честно да ти кажанови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано01.07.03 14:58



не гледам много телевизия,но винаги когато хвана "На фокус" го гледам-водещия е много добър и е интересно-все пак се нищят проблеми от града,в който живея.Навремето гледах и "Часът на совите",но напоследък май предпочитам PC-то...За другите предавания не мога да се изкажа,щото не съм ги гледала много отдавна.Впрочем какво е"Фуего шоу"-дай малко инфо...



Тема Фуего шоунови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 15:55



Ами Фуего Шоу е младежко предаване. Само веднъж съм го хващал и мога да кажа, че не е зле. Прави се от ученици, някои от които наистина имат актьорски способности. Предаването ми напомня Тутурутка (има подобни скечове) Излъчва се всяка втора и четвърта събота от месеца и трае 30 мин



Тема Re: Фуего шоунови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано01.07.03 17:38



Благодаря за инфото-ще взема да го гледам някой път да видя какво правят младите



Тема Re: Фуего шоунови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 21:57



А на "Часа на совите" обаждала ли си се?
Там някой път се разискват интересни теми, не мислиш ли? Дори водещия често се наема да реши поставените от врачани проблеми. И успява! Онзи ден гледах предаването. Обади се една жена която му благодари, че е съдействал осветлението на бул. Околчица отново да заработи. След това му се обади жител на кв. Бистрец, който пък му благодари за съдействито за закърпването на дупките по разклонението от главната артерия към самия квартал.
Може да се каже, че този Станимир Михайлов е наистина много деен журналист



Тема Re: Фуего шоунови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано02.07.03 08:33



Съгласна съм-предаването не е лошо/по-скоро не беше лошо,щото не съм го гледала отдавна/Не е зле да се обадя някой път,че ми се върти една муха из главата...

А ти защо не вземеш да се регистрираш,а?Я колко хубаво си лафим,а пък ти-анонимен,като гледам честичко наминаваш тук...



Тема Re: Фуего шоу [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 19:38



Чудя се!!! Дали да се регистрирам. Сега съм си добре така скрит във сивата икономика и не плащам данъци. :))))))))))))))

Добре ще се регистрирам!



Тема Не,бе човече...нови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано03.07.03 01:44



както искаш-аз само предлагам...всъщност отдавна минавам из разни форуми и анонимните не ме кефят особено-заради това ти предложих да се регистрираш-иначе нямам нищо притив теб-дори да ти кажа ми е приятно да си говорим тук-дано и други се присъединят в скоро време



Тема Re: Не,бе човече...нови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 21:57



По едно време бяхме 6-7 човека тук, но се изгубиха някъде. Сигурно са заминали на почивка, знам ли. Все пак в сравнение с останалите форуми тук си е направо оживено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.