Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 07.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема KADE IMA DOBAR FRIZIOR  
АвторSDM (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 18:40



Naposledak vse si mislia ,4e koito ne stava za nichto drugo mai e stanal frizior.Ne 4e iskam koi znae kakvo,nai-obiknovena iskosena pri4eska ,sredna daljina.Xodix kade li ne.Mieneto dobre,sucheneto dobre i sled kato se izkapech-mnogo zle.Za boite da ne govorim.Bili posledna duma na modata pak sled sedmiza,2,niama i pomen ot zveta i.Moite priatelki sa na sachtoto mnenie.Ako znaete dobar frizior molia kajete kade se namira.



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: SDM]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 21:17



Ами аз ходя вече близо 2 години във един и същи салон и съм много доволен. А като гледам и дамите също. Салонът се намира в жк"Дъбника" бл.18 (до тролейбусната спирка). Освен, че фризьорките са добри, салона е много приятен и не усещаш времето докато чакаш. Аз лично живея във центъра на Враца, но това не ми пречи да ходя там. Доста и от останалите клиенти също живеят далеч, но предпочитат точно това място.



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: DUST]  
АвторSDM (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 22:36



Mnogo blagodaria chte probvam v nai-skoro vreme.No do koia spirka po-to4no.Az znam samo tazi na pazara i na 26 blok.



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: SDM]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 23:45



Значи това е точно спирката мужду пазар"Дъбника" и бл.26. Ако идваш от центъра слизаш, пресичаш улицата и салона е във първия висок блок. (мисля, че беше или бл.18 или бл.21)



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: SDM]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 00:00



Между другото в интернет видях още някакъв салон, то е по-точно козметично студио. Има и солариум и маникюр. Но като гледам обстановката, предполагам, че и цените са доста високи. Можеш и ти да го разгледаш виртуално в Интернет на адрес:

, после отвори раздел "козметични студиа".
Студиото се казва "Enigma" И се намира срещу кафе"Флирт" (на Здравец)



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: DUST]  
Авторsdm (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 01:57



Знам го .Не си мисли че ако е луксозно правят нещо повечел.Обърни внимание че на последък всички са един цвят в крайщата и друг в основата е това вече е демоде нощом се прави в хубав салон е супер.Още повече каква е гаранцията че ако имаш пари имаш и талант.Щях да забравя преди се подстригах при нея доста скубане видях направиха ми кичури само отгоре защото от другите няма смисъл-те не се виждали полу ме изсушиха а си беше студено .Така че май няма да отида 2 път.Нека се учи върху други.



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: sdm]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 16:55



А какви са цените в ENIGMA? По-високи ли са от останалите салони в центъра?



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: DUST]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 23:00



5-6 лева. Това цени за мъжко подстригване ли са?



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: DUST]  
АвторSDM (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 23:55



za jeni, no majkoto da e s 1-2lv po-ebtino



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: SDM]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 00:04



Значи си е сравнително скъпо. Е вярно, че все пак е в центъра.
В салона, в който ходя мъжкото е 3 лв.
А ти ходила ли си в студио "Прити" на пл. Суми?



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: DUST]  
Авторsdm (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 00:15



Govorich mi za kozmeti4nia salon li.



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: sdm]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 13:39



Да. Там няма ли и фризьорски салон? Или се бъркам



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: DUST]  
АвторSDM (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 15:31



Ako imach v predvid tova stydio v na4aloto na probiva,koeto e v bloka na 1 etaj mislia ,4e e samo kozmeti4no.



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: SDM]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 16:42



Да него имах предвид. Е значи аз съм в грешка.
Ти от кои салони си недоволна? В кой според теб никой не трябва да стъпва?



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: DUST]  
Авторsdm (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 10:58



Vij sega ,tova e mnogo otnositelno,Tova,4e na men niakade ne mi xaresva,ne ozna4ava,4e i na drug niama da my xaresva.Tova e vapros na li4en izbor, na vkys ...Eto v moia blok sachto ima salon ,no tam se podstrigvat samo niakakvi lelki -s kasi4ka kosa ,otgore kadravi i obezatelno 4erveni,ne moje da ne se setich za koi ti govoria,ta da si doidem na dymata- eto tezi jeni sa si dovolni ot yslygata,no na men edvali...a i to tazi friziorka si znae samo taka da podstrigva.Mejdy drygoto eto sega se setix-ne si li zabeliazal 4e pove4eto jeni kato minat 35-40,obezatelno se podstrigvat i si misliat 4e dalgata kosa e preoritet na mladite,a tova e tapo ne smiatach li. Ochte pove4e, 4e prez tezi godini edna uvajavachta sebe si jena triabva dosta da se poddarja za da izglejda dobre,a kasata kosa edva li bi i bila preoritet,osobeno, ako ne i otiva.



Тема Re: KADE IMA DOBAR FRIZIORнови [re: sdm]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 20:47



Права си, но пък признай, че не отива на възрастна жена да се носи като 16 годишна. Все пак малко или много трябва да се съобразява със възрастта си




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.