Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 19.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Telefon za kontaktiнови [re: Бoби]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 11:47



Ебати! И аз съм клиент на М-real. Тука май 90% сме техни абонати.
А относно връзката, мога да кажа, че при мен от месец и нещо е повече от добра. Не знам Icho защо се оплаква.
Между другото М-real, вече предлагат модема за 150 лв. А ние малко се набутахме,а?
Kъм Icho: Като минеш на радиовръзка, пиши как е. Да знаем тука по-добре ли е или по-зле от кабела.



Тема Re: Telefon za kontaktiнови [re: DUST]  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 12:17



Да,бе,малко се набутахме,ама дет'се вика кой се набутал-набутал,кой не е-да си чака реда.Впрочем не знаех,че сега модемите вървят по 150лв.-не трябваше да ми казваш,че ме хвана малко яд...Айде,здраве да е!



Тема Re: Telefon za kontaktiнови [re: Бoби]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 12:30



При теб колко КВ/s e средно когато сваляш песен?



Тема Re: Telefon za kontaktiнови [re: DUST]  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 13:04



Значи след малка консултация със сина ми се установи,че е някъде около 2-3 KB/s.Когато имаме повече песни за сваляне,оставяме компа да работи през нощта,иначе ми се бави връзката и ми запича ICQ-то...



Тема Re: Telefon za kontaktiнови [re: Бoби]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 13:11



Да и при мен е така. Е някой път стига и до 5кв/s но това е само нощем.



Тема Re: Telefon za kontaktiнови [re: DUST]  
Автор lchO (Дребен)
Публикувано25.06.03 12:07



Прави сте, че напоследък е приемлива скоростта, но като се сетя имаше един период, през който се влачеше с байтове в секунда...А и интересното ми е, че не може да задържи една постоянна скорост та дори и да не е голяма - има постоянни пикове нагоре и надолу и в крайна сметка средната скорост е около 2-3кб/с както казвате. Гледам, че и страницата са си пуснали най-после, ама как може да е само на Английски се чудя..да не би да предлагат услуги в Лондон Както и да е, аз с нетърпение чакам края на месеца, за да се бодна по радио. Обещавам да кажа как е



Тема Re: Vie ludi li steнови [re: lchO]  
Авторtaz4o (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 12:16



Abe vie ludi li ste da davate po 30 lv/mesec za vruzka deto se vla4i po-zle ot dial-up !!! ima li pone peering kum nqkoi bg free-zona.

az za 30lv/mesec neograni4en imah 30 k/s ot mezdunarodni sitove i peering kum free zonite ot 200 do 600 k/s. Vqrno 4e e v Sofia ama za Internet mqstoto ne trqbva da e ot zna4enie (trqbva da kaza 4e dostav4ika mi si e noname a ne nqkoi izvesten kato Orbitel naprimer).

Vqrno 4e bez inet ne moze, vqrno 4e ve4e i v Vratca pravqt cifrovi telefonite ama vas napravo si vi obirat !!!



Тема Re: Vie ludi li steнови [re: taz4o]  
Автор lchO (Дребен)
Публикувано26.06.03 13:27



Тя наистина си е по-зле от dial-up тази връзка. А за високоскорстна връзка към някоя фрии зона и дума не може да става - та то от вътрешния сървър на тоя доставчик дърпаш дори с по-малко от тези 4кб/с А в София нещата са коренно различни - почти всички, да не кажа всички фрии сървъри са в София, всички големи и малки доставчици започват да се развиват от там, конкуренцията е огромна... А тук какво...глупава работа си е Дано да се оправи скоро, че не се издържа наистина.



Тема Re: Vie ludi li steнови [re: lchO]  
Авторtaz4o (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 13:45



opraviqta sama nqma da doide.
ot4asti zavisi i ot VAS potrebitelite.
ako sprete da davate pari navqtara dostav4icite moze i da se setqt 4e uslugite im hi4 gi nqma.
a kolkoto do vruzkite m/u gradovete BTK mrezata mai e dosta dobra, a vsi4ki dostav4ici q izpolzvat tui 4e osnovniq problem e lipsata na konkurenciq pri dostav4icite na visokoskorosten dostup (dokolkoto razbrah ot predishnite izkazvaniq mai sa samo kablerakata i nqkoi s radiovruzka).

Mai po dobroto reshenie e krainite potrebiteli da se vurzat v localna mreza kudeto mogat i ot tam direktno kum istinski dostav4ik, a ne vseki kum kabelarkata koqto nai veroqtno e samo posrednik.



Тема Re: Vie ludi li steнови [re: taz4o]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 21:56



Може би като се увеличат доставчиците на кабелен нет, цените ще паднат и връзката ще се подобри още повече. Въпреки, че както казах, не мога да се оплача и от настоящата, поне на мен ми върши работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.