Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема един въпрос врачанинови  
Авторфeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 01:44



има един много як пич от враца, който живее в чужбина.виждах го много често и беше все с женска компания.мисля че се казва георги и е много готин.висок е и беше с едни червено-бели маратонки.личеше си че живее в чужбина.голям сладур.бихте ли ми дали информация кой може да е това.за съжаление му знам само името.така че ако знаете нещо кажете.Благодарна съм за всяка информация!!!



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: фeнkaтa]  
Авторимa ли знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 10:24



ЗНАМ ЗА КОГО СТАВА ВЪПРОС.КАЗВА СЕ ГЕОРГИ.ДОКОЛКОТО ЗНАМ СИ ИМА ГАДЖЕ НО НЕ МОГА ДА ТИ КАЖА КАК СЕ КАЗВА ЗАЩОТО Я ПОЗНАВАМ!МОМЧЕТО Е ОТ АВСТРИЯ НО СИ ИДВА НЯКОЛКО ПЪТИ В ГОДИНАТА.ЗНАМ САМО ЧЕ ТЯ ГО ОБИЧА МНОГО И НЕ МИСЛЯ ЧЕ СЕГА ЩЕ ИМАШ ШАНС.ТОВА ТИ ГО КАЗВАМ ЗАЩОТО НИ Е НАДУЛА ГЛАВАТА ЗА НЕГО. ЛИЧНО МЕН МИ ХАРЕСВАТ ДВАМАТА.ТОЙ Е МАЛКО МЪЛЧЕЛИВ А ТЯ НЕ МОЖЕ ДА СИ ЗАТВОРИ УСТАТА.МНОГО СА СЛАДКИ.КАТО ГО ВИДЯХ ЗА ПЪРВИ ПЪТ СИ ПОМИСЛИХ ЧЕ Е НАДУТ НО НЕ Е ТАКА.МНОГО МЕ КЕФЯТ.МИСЛЯ ЧЕ НЕЯ Я ПОЗНАВАШ ЗАЩОТО НЕ Е ОТ НАЙ-СКРОМНИТЕ И ВИКА МНОГО НО НЕ МОГА ДА ТИ КАЖА КАК СЕ КАЗВА ЗАЩОТО СМЕ ПОЗНАТИ...ДА НЕ КАЖЕМ ПРИЯТЕЛИ.НАДЯВАМ СЕ ЧЕ ТИ "ПОМОГНАХ".



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: имa ли знaчeниe]  
Авторфeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 15:55



Благодаря за информацията и още нещо.Мен не ми пречи ако има гадже...кой знае как ще се развият нещата?!...



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: фeнkaтa]  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 18:07



Ти на какво си фенка ако не е тайна?



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: Bъпpoc]  
Авторфeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 13:39



Обичам музика и яките пичове какъвто е Георги. Какво имаш в предвид?



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: фeнkaтa]  
АвторkoLedar (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 18:59



brei ama si nahalna!!!ne stiga 4e me narichash "onzi s 4erweno-belite maratonki" a sega me zatrudniawash i psihi4eski!!!:))Da, prawilno!Az sum tozi s maratonkite :))) samo edno:towa [u]"Благодаря за информацията и още нещо.Мен не ми пречи ако има гадже...кой знае как ще се развият нещата?!..."[/u] ne mi hareswa!!Zashtoto ti garantiram 4e neshtata niama da se razwiat kakto iskash ti ;) drugoto ne6to koeto ne mi haresva: ne sum tozi tip mom4e za koeto me mislish!Predstawiam si kakwo iskash no az ne sum takuv!ina4e...fero,hero - nyama smisul! KUR ZA LEVSKI i t'wa e.. wsi4ko hubawo



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: имa ли знaчeниe]  
АвторkoLedar (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 19:13



pi4 , wij sega: mislish li 4e e wa6a rabota da me mislite men?/koi obi4am i koi ne?/



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: фeнkaтa]  
АвторAнти pacиcт мpaзeщ нerpи(eбaти (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 20:46



Аааааааа тука стана завързано. Драмата е на шест



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: koLedar]  
Авторфeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 13:05



Не мога да повярвам че това си ти.Откъде да знам,че не се ебава някой с мен?Е добре...да кажем че си ти.Ти не знаеш за какъв човек те мисля,тъй че недей да говориш глупости предварително.А за твоето "гадже" което само този "има ли значение" го познава(питах и други хора)-Не можеш да ме излъжеш,че си имаш гадже.Ти не знаеш как ще мислиш утре така че недей да ме разсмей.Кур за левски.Ето виждаш ли,че си мой човек?



Тема Re: един въпрос врачанинови [re: Aнти pacиcт мpaзeщ н]  
АвторLOrita (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 12:57



Ta taka ne 4e obi4am da se mesham ...v 4ujdi raboti...zashtoto georgi..:)))sam se opraviai s tainite si obojatelki.....no mnogo iskam da razbbera...koi e tozi moi poznat 4 ak i priatel....tovaaaa me interesuva...priateliu..:)))))kaji koi si........a fenkata ako iskash mojem da se zapoznaem..:)))..a ako ne iskash..pak shte se zapoznaem:P;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.