Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 13.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Във враца понятието "гражданин" е лишено от смисълнови  
АвторГoтин,тa Гoтин oт Meздpa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.01 00:41



...Защото Музовирите са рядко тъпи копелета!



Тема Не е отговор!нови [re: Гoтин,тa Гoтин oт Me]  
Авторtop sickrat (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 11:55



Който му отговоря на боклук, е по-голям дупедавец и от него!



Тема Отговор е!нови [re: top sickrat]  
АвторГoтин,тaГoтин oт Meздpa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 12:41



Виждам,експерт си по отдаване на дупета.Явно си тясно специализиран в тази област.Във Враца,казват,процента на мъжественост бил сведен до минимум!Ето защо,ние,Мездренци редовно пребиваваме във врачанските кревати.познай с чии съпруги и приятелки?
Да!Имаме участник дал верния отговор:със вашите!Защото музовирите хич,ама хич не ги бива!



Тема Re: Във враца понятието "гражданин" е лишено от смисълнови [re: Гoтин,тa Гoтин oт Me]  
АвторlOANA (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 00:35



Razberete 4e Mezdra e kvartal i neka ve4e tapite selqni da prestanat da sporqt



Тема Re: Във враца понятието "гражданин" е лишено от смисълнови [re: lOANA]  
АвторПoвeчe oт Гoтин oт Meздpa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 17:18



Ми,тъпи копелета сте си,бе Музовири прости!



Тема Re: Във враца понятието "гражданин" е лишено от смисълнови [re: Пoвeчe oт Гoтин oт M]  
АвторЦeнo-мpъcния (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 04:55



Ми Мездречани идвате в Враца на бар но на нас не ни харесва тъпата физиономия на някои от вас и го ловим и го разцепваме еи така понеже не ни е приятен. ха,ха,ха ДА ва еба в селяните.Още сте си с ГАЛОШИТЕ.:))



Тема Re: Във враца понятието "гражданин" е лишено от смисъл [re: Гoтин,тa Гoтин oт Me]  
Авторkonstanza (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 14:15



Da be bah taka e!Naistina ne sme mnogo po golemi grajdani ot sofiqncite/ili pone te taka mislqt../ama Mezdra e grad samo zaradi ednatA GARA,a ina4e e polno sas selqni i cigani!V sravnenoe s Mezdra Vraca e london..



Тема Re: Във враца понятието "гражданин" е лишено от смисълнови [re: konstanza]  
АвторГoтин тa чak дpънka oт Meздpa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 00:15



Ей,Музовири! Амча наистина сте безкрайно тъпи копелета!



Тема Re: Във враца понятието "гражданин" е лишено от смисълнови [re: Гoтин,тa Гoтин oт Me]  
Автор eskobar (непознат )
Публикувано03.11.01 04:51



a ti si po mozovir i ot vrachani




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.