Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 26.05.24 
Градове
   >> Враца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: недейнови [re: koLedar]  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 01:04



Да,това е България,за съжаление-ама няма кой да чуе и нито го интересува...



Тема Към Боби и Коледарнови [re: Бoби]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 15:42



Боби: Няма кой да ни чуе, нито го интересува.

Не трябва да спирате дотук. Не може само така да се говори, без да се върши нищо. Всеки може да каже, че никой не го интересува. Но дали и този който го е казал го интересува.

Не може да коментирате и случая Индиго, по този начин. Първо трябва да се провери всичко по случая и тогава да се говори. Не е хубаво, без да си се поинтересувал за фактите по даден проблем да го коментираш и накрая да кажеш, че България е виновна и че само тук се случват такива неща.
Аз ще потърся някакви материали по случая, потърсете и вие!

И искам все пак да стане ясно, че България не единственото място на света в кото стават лоши неща. Има места, където положението е много по-тежко, където все още има ВОЙНА!!!
Не сте ли съгласни с мен?



Тема Re: Към Боби и Коледарнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано30.06.03 17:07



Така е,прав си - в другите страни стават безобразия,но там мисля,че никой няма да остави някой който е извършил такова деяние да се разхожда безнаказан/мое мнение,никого не ангажирам с него/А от случая в "Индиго" мина доста време-не мислиш ли,че вече трябва да има някакво становище?
Жалко за децата,аз самата съм майка и винаги много се натъжавам,когато чуя за такива случаи и ме хваща яд за бездействието на хората,които науистина могат да направят нещо...



Тема Случая Индигонови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 23:13



Проверих за ситуацията около делото по този трагичен случай и открих следното:
Делото е било възобновено в началото на месеца, след като Върховния касационен съд го е бил върнал за доразследване през Април.
В залата са се явили родителите на само две от загиналите деца. Адвокатите на починалите са предявили иск към обвиняемите за по 50 000 лева. В залата били призовани и 12 деца, като свидетели.
В крайна сметка адвокатите на обвиняемите направили възражения по обвинителния акт и тъй като прокурорът не бил подготвен за възражение делото се отложило за 17 юли.
Не мислите ли, че трябваше повече хора да се явят на това дело и ако трябва да окупират съда. Ако наистина ни пука за това какво става около нас, трябва и ние да взимаме участие във всичко, а не само да гледаме отстрани и да си говорим как на никой не му пукало. То май става като омагьосан кръг, в който всички ние се въртим. И си мисля, че ако не почне от нас обикновените граждани някакъв опит за промяна, тогава ще продължаваме да се въртим до забрава. Това е засега. Ето и снимка от заседателната зала:






Тема Re: Случая Индигонови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано01.07.03 00:08



Колко си прав,по дяволите- и днес си мислех същото,когато гледах децата,които отиваха на протестното шествие-толкова ли сме бездушни...



Тема РОДИТЕЛИТЕ НА САМО 2 ДЕЦА!нови [re: DUST]  
Автор koLedar (НЕПОБЕДИМ)
Публикувано01.07.03 01:33



Това мисля че показва другите ЗАЩО не са дошли!
Хора няма да бъде НАКАЗАН никой в тоя случай.....а ние да си приказваме колкото си искаме!



Тема Прокурор хока съучениците на прегазената Мариянови [re: koLedar]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 15:37



Ето и една новина от днешния Стандарт
Прочетете я тук:





Тема Re: Прокурор хока съучениците на прегазената Мариянови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано01.07.03 17:49



Без коментар...



Тема Re: Прокурор хока съучениците на прегазената Мариянови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 22:07



Днес се разхождах и видях надписи със спрей, които гласяха "Павел Йотов - убиец на деца"
Такива надписи според мен макар и грозни, трябва да съществуват. Те трябва да ни напомнят за този и още много други такива случаи, при които нелепо си отиват човешки същества. Така мисля аз!!!



Тема Re: Прокурор хока съучениците на прегазената Мария [re: DUST]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано01.07.03 23:48



Абсолютно...!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.