Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 11.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: svata]  
Автор balhichka (новак)
Публикувано16.08.08 13:54



Ne sam fen na Parvanov naprotiv uspokoi se malko.No vseki pat kogato e v zalaa na6te igraiat samo tva mi be6e misalta.Ina4e za zalite i vs ostanalo si prav ne sporia.A az dali sam fen ili ne na volleyballa si e za moia smetka, moje i da ne sam samo fen nikoi ne znae:)))





Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: balhichka]  
Авторsvata (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 14:09



plamen e ziletjal za pekin slava bogu

ima po saitovete snimki ot leti6teto
pone edna dobra novina
dano potragne ve4e na na6ite
a ako vlado e naistina zle - da vikat dani milu6ev



Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: svata]  
Автор balhichka (новак)
Публикувано16.08.08 14:11



Ve4e nemogat da izvikat Dani Milu6ev niama kak ne epozveleno igra4ite da badat zameniani s takiva koito ne sa predvaritelno oiaveni i zapisani:))6te igraem s Boian dano da izdarji.A snimkite ot leti6teto sa stari ne sa praveni sega:)))No i az mislia 4e Plamen naistina e tragnal:)P))))





Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: balhichka]  
Авторsvata (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 14:16



be nqma kvo,taka q po4nahme taq olimpiada





Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: svata]  
Автор balhichka (новак)
Публикувано16.08.08 14:19



Imam 4uvstvoto 4e vs e tolkova naglaseno i igraia golemi pari samo pogledni klasiraneto po medali Kitai i USA tova sa dr nikvi gi niama. Taka 4e ne se u4udvam 4e taka se polu4ava otnovo sa se razvihrili onia s golemite mangizi:(((A politicite stanah po-izvestni na taia olimpiada ot sportistite





Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: balhichka]  
Авторsvata (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 15:03



to tova e naq-lo6oto 4e vseedno e potikojada a ne olimpiada.
A tova za Vlado moje patenka da izleze.A dano se sglobi zeliq otbor ve4e. I samo da ne se padne da igraem sre6tu Pol6a i brazil, 4e stava nape4eno



Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: svata]  
Автор balhichka (новак)
Публикувано16.08.08 15:08



Vsi4ki si pojelavame Italia, no 6ansa e 1:4 kakto i po otno6enie na drugite otbori.Niamah vazmojnost da gledam nito edin ma4 na poliacite na olimpiadata za sajalenie i ne moga da gi komentiram, no vidiah 4e brazilcite ne sa v optimalna forma.Otsastvieto na Jiba ne tr da ni dava krile, a i brazilcite sa razli4ni vav vseki ma4.6ansovete da gi biem i zagubim, pri uslovie 4e na6ia otbor e v palen sastav i psihologi4eskata kriza e preodoliana sa 50:50. Vlado naistina e kontuzen, no 6te go probvat na injekcii ako izdarji 6te igrae ako ne Boian, ama az mislia 4e boian ne igrae zle mn pomogna kogato igra na 4 mislia 4e moje da se raz4ita na nego:)))





Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: balhichka]  
Авторsvata (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 15:53



boqn e boez no ne be6e tova sastava za pekin.dani tqbva6e da e tam,a icentrovete ni sa mnogo zle poslednite dva ma4a



Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: svata]  
Автор balhichka (новак)
Публикувано16.08.08 15:56



Verno e 4e centrovete sa mn zle i e verno 4e Dani triabva6e da e tam, no samo 6te ti zagatna 4e i tuk ima konflikt na interesi i 4e Stoev i Dani ne sa v dobri otno6enia.Tova e ednata ot pri4inite toi da ne e v Pekin.A sega ve4e sas sig 6te ti kaja 4e Plamen e tragnal i ti pra6tam link s edno intervu ot nego dadeno na leti6teto pusni si go audio da go slu6a6, ako ve4e ne si go 4ul de:))))
http://gong.bg/view_article.php?article_id=53779





Тема Re: втора загуба на лавчетата от отбора на италиянови [re: balhichka]  
Авторsvata (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 16:18



da mu stiskame palzi na plamen da donese kasmet i red tam.martin edva li ima nqkoi s koito da ne se e izpokaral, jalko 4e prezaka i dani.
a centrovete ni sa mnogo zle,no nqma s koi da gi smenqt.tiq koito ostanaha v bulgaria sa o6te po-zle.niki nikolv vtoriq ma4s finlamdq ne znae6e za kvo e na poleto,a teo bogdanov si ne stava za6toto nqma psihika na borez,ne izdarja pove4e ot 1-2 posledovatelni ma4a.toq otbor sled otkazvaneto na titulqrite ne go vijdam.natei mai ve4e si gleda samo parite v 4ujbina,nazionalniq mu e na onaq rabota,drugite sa o6te po-zle




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.