Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 01.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Doide red i na olimpiadataнови  
Автор balhichka (непознат )
Публикувано05.08.08 22:37



Eeee mislia 4e sled vsi4ko, koeto se kaza tuk v poslednite niakolko dni e kraino vreme da otdadem zaslujenoto i na predstoia6tite olimpiiski igri:))))Kania vseki, koito iska da spodeli mnenia, vpe4atlenia i predpolojenia, no sa6to taka vi molia da se razgrani4im ot nai-jaltite jaltini tozi pat:)))))Blagodaria!!!!!



Редактирано от balhichka на 05.08.08 23:19.



Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: balhichka]  
Авторvarna volley (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 09:30



za men favorite sa bulgaria, brazil i usa. estestveno, vqrvam, 4e nie ste sme shampioni. no razumat mi kazva nikiak da ne podzenqvam usa. za men sa predi brazilzite. tova, 4e bihme tuk 2 pati ne e tolkova opredlqsto - te bjaha v varna ne s b" otbora si, a napravo s "c". i pak ni izma4iha qako.
No na6ite mom4eta imat vsi4ko nebhodimo da sa parvi. samo da nqama karanizi v otbora...ako plamen i vlado sa v dobri otno6eniq,nqma koi ni spre





Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: varna volley]  
Автор balhichka (непознат )
Публикувано06.08.08 10:47



Az sa6to se prisaedinqvam kam tvoiata klasacia za favoritite:)))kato estestveno mi se iska na6iat otbor da gi sma4ka vsi4kite i nai-nakraia da pokajemq 4e trqabva da se strahuvat ot nas i da ne ni nastapvat pod masata kakto se kazva, to4no kogato e pove4e ot iasno 4e sme nai-dobrite i tr da spe4elim dadenia turnir:)))Razbira6 za kakvo ti govoria nali:))) A za USA, viarno e 4e tuk biaha s C otbora i nie gi bihme makar i trudno, no kogato nie biahme v 6tatite s B otbora te biaha sas zvezdite si i tam sa6to gi bihme v edinia ma4, taka 4e mislia 4e i sega mojem da gi pobedim.A 4e v momenta sa moje bi nai-stabilnia otbor i sa adski nadahani sa6to e viarno.Ne triabva da badat podceniavani v nikakav slu4ai i tr da se podhojda mn seriozno kam tiah:)))))Brazilcite iavno sa v niakakva dupka, predstoi im podmladiavane na otbora, no ne triabva sa6to da badat podceniavani, za6toto sled kato zagubiha ligata, a i niakoi ot igra4ite napuskat otbora sled olimpiadata, da ne kaja po4ti vsi4ki, ta sega 6te igraiat kato za posledno i 6te tarsiat zlatnia medal. Otbora na Rusia, v tiahnata grupa e malko slojno, 6te vidim tam kak 6te se zavartiat ne6tata - sa6to ne biva da bade podceniavan.Da ne zabraviame i Sarbia, edin mn perspectiven otbor, 4udesni mladi sastezateli:))))I na kraia BALGARIA - ama razbira se 4e i nie ne triabva da badem podceniavani, makar 4e s tia skandali m/u igra4ite i treniora e ujasno. Dano tozi pat zalojim pove4e na otbornata igra i otbornia duh i jelanieto za po4etnata stalbi4ka naddelee nad individualnite harakteri i iziavi, poro4nata sueta i ogromnoto samo4uvstvie:))))Aide na6te!!!!Uspeh





Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: varna volley]  
Авторkokoboko (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 11:13



ne gi obi4am jankite no ne moje da ne im prizne4 4ovek 4e sa dobri nikoga ne se davat bez boi.i za men sa ni nai-golemiq sapernik.no nie sme po-dobri

nali sme si nashidano da ne stane nqkoi gaf v otbora.ot matin zavisikakva atmosfera ste sazdade.ne me sadete,no nikak ne go haresvam stoev kato 4ovek



Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: kokoboko]  
Автор balhichka (непознат )
Публикувано06.08.08 11:21



NAPOSLEDAK NE6TO SE IZLOJI MARTIN4O I AZ NE GO HARESVAM KATO 4OVEK,GOLIAMO LEKE E, A I EDNO SAMO4UVSTVIE PRASKA. STILA MU V TOVA OTNO6ENIE MI NAPODOBIAVA MALKO NA HRISTO STOI4KOV KOGATO BE6E TRENIOR NA NACIONALNIA OTBOR, AMA NZM.TA ATMOSFERATA, KOIATO 6TE SAZDADE MARTIN NZM DALI 6TE E DOBRA, TAI KATO TOI E V KONFLIKT S PO4TI VS IGRA4I, TAKA 4E MISLIA 4E EVGENI IVANOV TR DA OBEDINI OTBORA, KAKTO VINAGI GO E PRAVIL:)))))



Редактирано от balhichka на 06.08.08 11:22.



Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: balhichka]  
Авторvarna volley (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 11:44



taka si e, za sujalenie! martin kato 4ovek e bokuluk, gorkata Elizabet, 4e i doide takav sram do glavata.No dobre 4e ima hora kato Evgeni v otbora, ina4e ne mi se misli.Nadjvam se 4e vsi4ki mom4eta osaznavat kolko e vajno i martin nqama da e tolkova opredlajst.
No mi stana mnogo jal za otbora - Stoev da gi izvadi ot otkrivaneto na Olimpiadata!!!!

Takava prostotiq! za vseki sportist tova e strahotno prejivajanae Za Evgeni, Plamen, Izo, Vlado i Koze, Tasev tova e posledno u4astie na Olimpiada. da nakara i Plamen da otkaje da e znamenosez!!!!! Stoev poneje se naaka s pa4avrie i znae 4e vseki proval ste mu go natrese jako, si gleda egoizma i ne mu puka za mom4etata v tova otno6enie.Dobre 4e sa razbrani i go tarpqat. Drugi da bqaha, taka stqaha da mu tegljat edna, 4e..Men naistina me e strah, 4e to4na takiva nesta mogat da ni provalqt. za da si poo4isti oamazaniq imidge Martin ste iska ot otbora baba si i moje na nqkoi da ne mu izdarjat nervite po nqkoe vreme. dano ne sam prava vse pak..Izlizam sega, dove4era ste mi e interesno da pro4eta kakvo mislite vie. Uspe6en den na vsi4ki



Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: varna volley]  
Автор balhichka (непознат )
Публикувано06.08.08 12:02



zA SAJALENIE VARNA VOLLEY SI PRAVA, DANOS OBA4E DA SE OKAJE6 LO6 PROROK, INA4E NZM.PRO4ETETE INTERVUTO S NEGO V SPORTAL.BG LELE KOLKO E NAGAL.KAZVA nIAKOI ISKA DA PROVALI BALGARIA I MEN:))))SUPER NAGLOST DA SE KRIE6 ZAD IMETO NA DARJAVATA. a TOVA 4E E IZVADIL OTBORA OT OTKRIVANETO E EBATI PROSTOTIATA BILO MN DALGO I MOM4ETATA 6TELI DA SE UMORIAT:))))eI, 4OVEK TOVA SA PROFESIONALNI SPORTISTI, NE SE UMARIAT OT STOIANE PRAVI ILI SEDNALI, A I NE E ZADALJITELNO DA STOIAT TAM PREZ CIALOTO VREME. MOJE PROSTO DA MINAT S OTBORA PRI NEGOVOTO PREDSTAVIANE.ABE NIAMAM DUMI:)))



Тема Re: Doide red i na olimpiadata [re: balhichka]  
Авторred (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 20:36



Dnes v Nosten trud ima intervu s briana. ne sam go 4el. zaglavieto be6e "Stoev da ne se pravi na udaren"= tazi istoriq mnogo ste se razmardi pri proval na otbora.
Za otkrivaneto na olimpiadata - mi tova e nai-tapoto ne6to. Toq bokluk li6i mom4etata ot nesto, koeto ne se znae koga pak ste imat 6ans da prejiveqt.



Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: red]  
Автор balhichka (непознат )
Публикувано06.08.08 20:40



Dano ne se provali otbora!!!I ne go kazvam s cel da se molia za spasenieto na Martin Stoev ot publi4en skandal, a go kazvam, za6toto e vreme mom4etata da dostignat me4tite si:))))





Тема Re: Doide red i na olimpiadataнови [re: balhichka]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 21:53



niakoi chuval li e za Aleksandar Borisov, mislia che e 77 nabor ? kude e toi sega / mnenie?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.